1281 on cover imageNaamstempel OOSTERWOLDE in zwart en in blauw (EY.100+) op 5 cent. Rechts zeer smal (niet aangesneden), overigens breed gerande zegel met twee mooie afst. op wat beschadigde complete brief van Haulerwijk 25-12-1857 naar notaris Klaas Tadema (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1282 on cover imageNaamstempel TWIJZEL (EY.300) op 5 cent nr. 1k-Pl.III-70. Breed gerande zegel (lichte hor. vouw in brief, ook door zegel) met luxe afdruk van dit bestelhuisstempel, waaroverheen Leeuwarden 30-4-1859 op frisse briefomslag (bovenaan scheurtje gerepareerd), met op az. ook een prachtafdruk van dit naamstempel. Zeldzaam op brief! (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1283 on cover imageSpoorwegen. 5 Cent (breed gerand prachtex.) bij aankomst afgest. Amsterdam 12-5-1855 op frisse briefomslag van Houtryk en Polanen (az. naamstempel HOUTRYK ENZ, vz. gebroken cirkelstempel Haarlem 12-5-1855 in rood) verzonden per spoorrijtuig (Image) Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1284 on cover imageSpoorwegen. H. SPOORWEG 28-9-1860 op 5 cent (normaal tot breed gerand prachtex.) op complete brief van Houtryk en Polanen (az. naamstempel HOUTRYK ENZ, vz. gebroken cirkelstempel Haarlem 12-9-1860 in zwartrood) verzonden per spoorrijtuig over Amsterdam 28-9-1860 naar Sloterdijk (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1285 on cover imageSpoorwegen. 5 Cent (prachtex.) afgest. Franco in kader op frisse briefomslag van Baambrugge (az. naamstempel, vz. gebroken cirkelstempel Loenen 7-5-1856 in zwart) verzonden per spoorrijtuig naar Utrecht 8-5 (Image) Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1286 on cover imageSpoorwegen. 5 Cent (breed gerand prachtex.) afgest. met gebroken ringstempel Loenen 4-8-1854 (EY.250, 4 kopstaand) op briefomslag, met rechts ook een afdruk van hetzelfde stempel, van Vreeland (az. naamstempel, vz. gebroken ringstempel Loenen) per spoorrijtuig naar een voornaam advocaat te Utrecht. Afgebeeld in EY als afb. 198. Ex Klink, Wolff de Beer, Van Humalda van Eysinga (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1287 on cover imageSpoorwegen. 10 Cent (linksboven smal, overigens breed gerand prachtex.) afgest. met gebroken ringstempel Goor 7-4-1857 (EY.250) op frisse briefomslag, van Delden (az. naamstempel, vz. gebroken ringstempel Goor) per spoorrijtuig naar een heer ´op seminarie te Kuilenburg´ = Culemborg 8-4. Afgebeeld in EY als afb. 197. Ex Van Humalda van Eysinga (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1288 on cover imageSpoorwegen. 5 Cent nr. 1q-Pl.VI-95 (prachtex.) afgest. Franco in kader op zeer frisse brief, op 23-10-1863 geschreven te ´sGravenhage, gepost in Vreeland (az. naamstempel in zwart) met op vz. haltestempel (K.70) en rondstempel N.R.Spoorweg 26-10-1863, per trein naar Baambrugge (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1289 on cover imageSpoorwegen. 10 Cent (prachtex.) afgest. Franco in kader op frisse incomplete brief van Doorn (az. naamstempel in zwart) met op vz. haltestempel Driebergen (K.70) en zeer lichte afdruk rondstempel N.R.Spoorweg 17-4-1858, per trein naar Arnhem 17-4-1858 (Image) Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1290 on cover imageSpoorwegen. 10 Cent nr. 2n-Pl.VIII-58 (prachtex.) afgest. Franco in kader op zeer frisse brief geschreven te ´Rosendaal´ op 9-1-1863 met op vz. haltestempel, rondstempel Exp:Moerdyk 9-1-1863 en P.D. per trein over Antwerpen 9-1 naar Lierre 9-1-1863 (10 cent = grenstarief). Afgebeeld in EY als afb. 213 (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1291 on cover imageSpoorwegen. 5 Cent (prachtex.) afgest. met Franco zonder kader op envelop van Barneveld (az. naamstempel) per spoorrijtuig naar een mademoiselle te Wageningen 20-7 (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1292 on cover imageBELGIË. 5 Cent nr. 1i-Pl.III en 15 cent nr. 3b, pos. 53, met centrale afst. Helmond B met kleine letters en ovale o (EY.300 en R, niet bekend op brief) op vrij frisse briefomslag van 21-6-1857 naar Lierre 22-6-1857 met op vz. ´P.D.´ in rood (Image) Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1293 on cover imageBELGIË. 10 Cent nr. 2g-Pl.IV, zeer breed gerande strip van vier (door rechter zegel loopt een verticale vouw) en breed gerand los ex. 4x afgest. Maastricht C klein (EY.50) op gedeeltelijk gedrukte brief van de ´L´Agent Principal´, waarin oorspronkelijk het een en ander zat bijgesloten (o.a. 32 kwitanties), op 14-7-1857 via grenskantoor Tongres 14-7 en Mechelen (a.d. Maas) 15-7-1857 verzonden naar Boorsheim (iets ten noorden van Maastricht, direct over de grens in België), met op vz. tevens ´P.D.´ in rood. Geschreven ´62 gr/5 p´, derhalve een brief van 62 gram waarvoor 5x het grenstarief van 10 cent moest worden betaald. Uitermate zeldzaam tarief! (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1294 on cover imageDUITSE STATEN, PRUISEN. 5 Cent nr. 1e-Pl.II (rechtsonder aangesneden, overigens zeer breed gerand), 10 cent nr. 2d-Pl.II-99 (rechterrand zeer smal, overigens breed tot zeer breed gerand) en 15 cent nr. 3b, pos. 9 (links boven wat smal, overigens zeer breed gerand) met twee afst. Utrecht B in de bekende kwaliteit, op gedateerde briefomslag van zeer dun papier, op 24-3-1854 (de 4 ontbreekt in het halfrond-francostempel) via station Oberhausen 25-3 naar de Frères Bethmann te Frankfurt am Main 26-3. Ondanks enige bemerkingen een aantrekkelijke tricolore naar Pruisen! Ex Luis Alemany Indarte. Cert. Vleeming met o.a. uitleg posttarief (2016) (Image) Est. EUR 1,500

Currently...€1,500.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1295 on cover imageDUITSE STATEN, PRUISEN. 15 Cent, twee breed gerande ex. (rechter zegel prachtex., door linker zegel loopt vert. vouw) deels over elkaar geplakt en allebei afgest. Schiedam C (EY.R) op complete brief van 12-10-1855 naar Berlijn 15-10 (Image) Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1296 on cover imageDUITSE STATEN, PRUISEN. 15 Cent, breed gerand prachtex. op complete brief van 6-8-1856 via Minden/Deutz 7-8 naar een dame p/a de predikant van de Ned. gereformeerde gemeente te Elberfeld 7-8. Tarief: 10 cent tot de Duitse grens en vanaf daar tariefgroep 1 = 1 silbergroschen = ca. 5 cent (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1297 on cover imageDUITSE STATEN, PRUISEN. 15 Cent (normaal tot breed gerand prachtex.) en 5 cent nr. 4AIb (vrijwel prachtex.) op brief van Rotterdam 11-1-1865 via het traject Oberhausen/Emmerich 11-1 naar Stettin 12-1. Zeldzame mengfrankering! Tarief 20 cent voor brieven tot 15 gram naar Pruisen van 1-1-1864 tot 1-10-1868. Attest Vleeming (2016). Ex Luis Alemany Indarte (Image) Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1298 on cover imageFRANKRIJK. Twee prachtex. van 15 cent als tête-bêche naast elkaar geplakt, met zeer mooie, centrale afst. Purmerend C (EY.500) op brief van 5-3-1858 via Valenciennes 7-3-1858en Parijs 7-3-1858 per traject Paris à Bordeaux naar Bordeaux 8-3-1858, met op vz. in zwart ´P.D.´ (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1299 on cover imageGROOT-BRITTANNIË. 15 CENT ORANJEGEEL IN STRIP VAN VIER, STRIP VAN DRIE EN PAAR (ZEGELS MERENDEELS GOED TOT BREED GERAND, DEELS OVER ELKAAR GEPLAKT) EN 10 CENT (SMAL TOT VOL GERAND) OP BRIEF VAN A. ELLERMAN (COMMISSIONAIR) TE ROTTERDAM 22-3-1864 VIA LONDEN 23-3 OP 24-3 VERDER NAAR BELFAST 25-3-1864. CERT. NBFV (1998): ´Het port van 145 cent is voor een brief van 45 tot 60 gram, volgens het tarief van 1854 tot 1 oct. 1864.´ ATTRACTIEVE BRIEF! (Image) Est. EUR 2,000

Currently...€2,000.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM
1300 on cover imageGROOT-BRITTANNIË. 5 Cent nr. 1n-Pl.IV-21/25 in vrijwel prachtstrip van vijf, pos. 9 en pos. 7/8 in paar, alle zegels smal tot normaal gerande vrijwel prachtex. op envelop van Haarlem 14-9-1859 naar Londen 16-9-1859. Strippen van vijf zijn heel zeldzaam op poststuk! Cert. NBFV (2000). Ex Reed, Luis Alemany Indarte (Image) Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-15, 11:59 PM