1241 o imageEPE (EY.R) op 5 cent nr. 1o-Pl.V-75. Prachtex. met twee volledige afdrukken van dit korte langstempel (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1242 o imageGOEDEREEDE in rood (EY.250) op 5 cent nr. 1n-Pl.IV-22. Prachtex. met mooie afdruk op deze lichtblauwe zegel (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1243 o imageGORREDYK (EY.100) op 5 cent nr. 1o-Pl.V-4. Breed gerande prachtzegel met mooie afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1244 o imageHAAKSBERGEN (EY.RR) op 5 cent nr. 1k-Pl.III-5. Prachtige postzegel met mooie, diagonale afst. (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1245 o imageHARDEGARYP (EY.100) op 5 cent blauw nr.1, vrijwel prachtex. met nagenoeg complete afstempeling (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1246 o imageHARMELEN (EY.125) op 5 cent. Prachtex. met volledige afst. (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1247 o imageHEMMEN (RR) op 5 cent. Prachtex. met belangrijkste deel van de duidelijke afst. (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1248 o imageHOLWERD (EY.125) op 5 cent. Prachtex. op briefstukje waarop volledige afst. (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1249 o imageKUINRE (EY.R) op 5 cent. Normaal tot breed gerand prachtex. met lichte, volledige afst. (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1250 o imageLOPPERSUM (EY.RR) op 5 cent nr. 1b-Pl.I-15. Rechts iets smal, overigens normaal tot breed gerande zegel met vrijwel ideale afdruk van dit zeldzame stempel (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1251 o imageMARUM (EY.500) op 5 cent nr. 1o-Pl.V-23. Luxe zegel met iets gevlekte, volledige afst. (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1252 o imageMIDWOLDE in blauw (EY.RR) op 10 cent nr. 2l-Pl.VI-38. Prachtex. met volledige afst. Mogelijk uniek op de 10 cent (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1253 o imageNIEUW-BEYERLAND (EY.RR) op 5 cent. Mooi gerand prachtex. met duidelijke, goed herkenbare afst. (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1254 o imageOOSTERHESSELEN (EY.250) op 5 cent. Prachtex. met diagonale afst. (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1255 o imageUDEN in blauw (EY.R) op 5 cent nr. 1o-Pl.V-45. Prachtex. met volledige afst. (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-15, 11:59 PM
EMISSIE 1852 - POSTSTUKKEN
1256 on cover imageALKMAAR A (EY.100 en 800) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-56 en 15 cent nr. 3b, pos. 13. Twee prachtex. met centrale afst. op ongedateerde briefomslag gemaakt van zwaar papier met watermerk H F de Charro & Zonen, van 16 gram (= 2e gew. klasse) van 2-7(-185€) naar (Den) Helder 3-7 (Image) Est. EUR 400

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1257 on cover imageBOMMEL B (EY.600) op 15 cent nr. 3b, pos. 77. Breed gerand prachtex. met volledige afst. op zeer frisse, dichtgeplakte briefomslag van 28(€)-1-1853 naar Harlingen. Zeldzaam in deze kwaliteit! Ex Dreikurs, Van Hussen (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1258 on cover imageBRESKENS C (EY.200) op 5 cent nr. 1o-Pl.V-74. Breed gerand prachtex. met duidelijke afst. op briefomslag uit Yzendyke (az. naamstempel) over Breskens 12-10-1860 naar een koopman in ijzerwerk te Middelburg 12-10-1860 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1259 on cover imageDIRKSLAND C (EY.R) op 5 cent nr. 1k-Pl.III-12/13. Prachtpaar met centrale, prima afst. op vrij frisse, complete brief van 7-4-1860 naar Dordrecht 7-4. Uiterst zeldzaam en mogelijk uniek! Keur Okker. Afgebeeld in EY. als afb. 29. Ex Minou Martine, Van Swieten de Blom, Van Humalda van Eysinga (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
1260 on cover imageDOKKUM A (EY.700) op 15 cent. Prachtex. met mooie afst. op zeer frisse, ongedateerde briefomslag van 2-5(-185€) naar de bekende staatsman te ´sGravenhage 4-5 (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-15, 11:59 PM