NEDERLAND continued...
861 imageSPOORWEGTRAJECTSTEMPELS, verzameling typenraderstempels (kortebalk met Arabische of Romeinse maandcijfers) op losse zegels (w.o. op briefstukjes) vnl. op type Vürtheim, Bontkraag en Veth, van verschillende trajecten, diverse nummers en/of letters, data, schaarse/zeer zeldzame stempels (diverse op verzoek) w.o. Amsterdam-Rheine (VIII), Harlingen-Stiens (A), Stiens-Harlingen (I) en (II), Arnhem-Boxtel (L), Dieren-Terborgh (I), (III) en (IV), geselecteerd op kwaliteit opgezet op 2 bladen volgens Spoor en Post blz. 230-231. Schaars en interessant materiaal! (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-14, 11:59 PM
O.G.D.
862 imageCURAÇAO PUNTSTEMPELS op losse zegels op emissie 1873, 1889 en idem port, waarbij vele schitterende afdrukken 201, 202 en 203 van Curaçao, 208 van St.Eustatius en 209 van Saba. Tevens blindstempel op port nr.2 (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-14, 11:59 PM
863 imageCURAÇAO STEMPELS, mooie collectie rond, kleinrond, vierkant en grootrond op div. emissies vanaf 1873 waarbij vele prachtige afdrukken, meest in de mooist mogelijke kwaliteit (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-14, 11:59 PM

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
864 imageNEDERLAND, Voorfilatelie en ongefrankeerd, ruim 95 poststukken met diverse stempels w.o. 3-stuiver-, naam-, naam+franco-, rayon-, rond- en grenskantoorstempels, mooie afstempelingen op merendeels zeer frisse poststukken (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-14, 11:59 PM
865 imageNEDERLAND, ruim 135 poststukken gefrankeerd met zegels van de emissies 1852, 1864, 1869 en 1872 (w.o. 4 linnen monsterzakjes), inclusief (niet bijgefrankeerde) briefkaarten en postbladen, waarbij met aardige stempels (Image) Est. EUR 400

Closing..Apr-14, 11:59 PM
866 imageNEDERLAND, ca. 140 oude briefkaarten van 2½ cent in wat gevarieerde kwaliteit, alle afgestempeld met tweeletterstempels, met op diverse ex. tevens naam-, takje- en puntstempels (3x w.o. bijgefrankeerd met 2½ cent met puntstempel 173 = Gorredijk) (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-14, 11:59 PM
867 imageNEDERLAND, 28 poststukken Eerste Wereldoorlog w.o. met Interneringszegel, militair, veldpost- en legerplaatsstempels, censuur, etc. (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-14, 11:59 PM
868 imageNEDERLAND, ruim 500 vooroorlogse poststukken, veel met Vürtheim, Bontkraag en Lebeau, w.o. veel stempeltypen als naam, Martin, vroege machine (1905), korte- en langebalk w.o. kleine kantoren, expresse, aangetekend, frankeringen, 13 monsterzakjes met Bontkraag, etc. (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-14, 11:59 PM
869 imageNEDERLAND PORT, ca. 80 met port belaste stukken met portzegels van allerlei emissies en waarden, postalia, op PTT-vensterenveloppen, op andere poststukken uit binnen- en buitenland, op formulieren, etc. Portstukken zijn altijd interessant! (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-14, 11:59 PM
870 imageCURAÇAO & SURINAME, ca. 50 poststukken w.o. frankeringen, stempels, aangetekend, beport (Ned. Ant. P46 op prentbriefkaart, Suriname P51 op couvertje), etc. (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-14, 11:59 PM

Los - Nederland en O.G.D.

EMISSIE 1852 - PROEVEN EN ONGEBRUIKT
871 (og) imagePC.8a. Proef van de 15 cent in donkergeeloranje met watermerk en zonder gom, pos. 50. Vol tot breed gerande prachtzegel, fris van kleur. Proevencatalogus meldt dat deze proef in feite gelijk is aan de eerste oplage van de uitgegeven postzegel, maar zonder gom. Attest Vleeming (2018). Zeldzaam! Fl. 1000+ (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
872 (og) imagePC.10b. Kleurproef uit 1856 in licht kobaltblauw van de 5 cent plaat III met watermerk en zonder gom, pos. 10. Breed tot zeer breed gerand pracht randstuk, fris van kleur. Attest Vleeming (2019). Zeldzaam! Fl. 1000+ (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-15, 11:59 PM
873 (og) imagePC.9, zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier, pos. 9. Prachtex. (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
874 og image1a-Pl.I-72/73. Breed gerand ongebruikt luxe paar met volle, originele gom en een schitterende eerste kleur. Cert. Muis (1996). Ex De Jong. € 1300+ (Image) Est. EUR 750

Closing..Apr-15, 11:59 PM
875 og image1o-Pl.V-65. Ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. € 600 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-15, 11:59 PM
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
876 o image1b-Pl.I-5. Breed gerand, te Dirksland licht gestempeld pracht hoekstuk (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-15, 11:59 PM
877 o image1c-Pl.I-31. Breed tot zeer breed gerand pracht randstuk (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-15, 11:59 PM
878 o image1c-Pl.I-46. Breed tot zeer breed gerand pracht hoekstuk (onbeduidend bruin vlekje) (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-15, 11:59 PM
879 o image1b-Pl.I-51/52. Breed gerand pracht randpaar met centrale afst. Harderwyk A (EY.400) (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-15, 11:59 PM
880 o image1b-Pl.I-76/81. Breed tot zeer breed gerand prachtig verticaal hoekpaar (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-15, 11:59 PM