PUNTSTEMPELS continued...
301 o image257 = Middelharnis op 10 cent nr. 21L. Zeer fraaie zegel op knipsel (met niet storende verticale vouw), waarop luxe afst. € 125 (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-14, 11:59 PM
302 o image257 = Middelharnis op 1 gulden nr. 28. Vrijwel prachtex. met weliswaar kopstaande, overigens superbe afdruk van dit op deze zegel zeldzame stempel! € 600 (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-14, 11:59 PM
303 o image258 = Soest op 12½ cent nr. 38. Vrijwel prachtex. met bijzonder mooie afdruk van dit uitermate zeldzame stempel! Uitgebreid cert. Van der Vlist (2006), waarbij geen detail onbeschreven is gebleven. Pronkstuk voor iedere belangrijke puntstempelcollectie! € 2500 (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-14, 11:59 PM
304 o imageZogenoemd stom (ook wel blind) puntstempel van 4 x 5 punten van Zetten (´Herveld´-stempel) uit omstreeks 1883 op ½ cent nr. 30CII. Twee weer tot oorspronkelijk paar samengevoegde zegels (met plakkers op de tanding), op beide zegels zeer duidelijk afgest. Zie: Jans, blz. 512/514 (Image) Est. EUR 400

Closing..Apr-14, 11:59 PM
305 o imageZogenoemd stom (ook wel blind) puntstempel bestaande uit kleine punten op 1 cent port nr. 3D-III (prachtex.). De punten dringen door in het papier, dus het is een echt stempel. De herkomst van dit type is niet duidelijk (de zegel is in 1888 uitgegeven) en lijkt niet op Jans type 3. Zie: Jans, blz. 510/514 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-14, 11:59 PM
KLEINRONDSTEMPELS
306 o imageAAGTEKERKE op 2½ cent De Ruyter nr. 89. Zeer fraaie zegel met ideale afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
307 o imageAALST (N:B:) op 5 cent nr. 19. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
308 o imageAALTEN als hulppostkantoor op 25 cent nr. 26. Zeer fraai ex. (rechtsonder hoekje verstevigd) met prachtige afdruk van dit zeldzame stempel. € 300+ (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-14, 11:59 PM
309 o imageABBEKERK op 2½ cent De Ruyter nr. 89. Prachtex. met luxe afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
310 o imageABBENBROEK op 15 cent nr. 39. Prachtex. met superbe afst. (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-14, 11:59 PM
311 o imageACHLUM op 1 cent nr. 31. Prachtex. met volledige afst. (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-14, 11:59 PM
312 o imageACQUOIJ op 5 cent nr. 35. Prachtex. met bijzonder mooie afdruk van dit schaarse stempel. € 120 (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-14, 11:59 PM
313 o imageADORP op 5 cent nr. 60. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
314 o imageAFFERDEN(GELDERL:) op 5 cent nr. 35. Vrijwel prachtex. met ideale afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
315 o imageAFFERDEN(LIMB) op 2½ cent nr. 33a. Luxe! (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
316 o imageAKKRUM als hulppostkantoor op 1 cent nr. 31. Vrijwel prachtex. met zeer mooie afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
317 o imageALBERGEN op 2½ cent nr. 33. Prachtex. met ideale afdruk van dit schaarse stempel. € 125+ (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-14, 11:59 PM
318 o imageALFEN (GLD:) op 5 cent nr. 35. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image) Est. EUR 25

Closing..Apr-14, 11:59 PM
319 o imageALPHEN N:B: op 15 cent nr. 23. Prachtex. met ideale afdruk van dit schaarse stempel. € 115+ (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-14, 11:59 PM
320 o imageAMERONGEN als hulppostkantoor op ½ cent nr. 30. Prachtex. met bijzonder mooie afdruk van dit zeer schaarse stempel. € 175+ (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-14, 11:59 PM