2561 imageVERENIGD EUROPA 1956-2009, vrijwel geheel postfrisse verzameling incl. velletjes in 9 Lindner albums, tevens verzameling Meelopers 1942-2008 met goede blokken Oost Europa in 8 Lindner albums. Totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2562 NEDERLAND 1923-2002, o/*/** in 6 albums wb. aardige nrs. en series, doosje met ruim € 300 frankeergeldig materiaal, almede postzegelboekjes en Fdc's in 4 albums Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2563 imageNEDERLAND en O.G.D. 1852-1975, o/*/** in 7 albums en 3 insteekboeken wb. aardige verz. Nederland met o.a. 534/37 en LP12/13, Ned.-Indië met RIS en RIAU (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2564 imageHONGARIJE 1870-1994, o/*/** in 6 insteekboeken met diverse aardige tot betere nummers wb. 1/6, 128/44, 145/61, 478/79, 502/10, blok 20/22, etc., etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2565 imageNEDERLAND 1907-1999, o/*/** in blokken, vellen en veldelen, in 3 banden (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2566 imageOOST EUROPA, o/*/** in 6 insteekboeken en enkele insteekkaarten met o.a. Roemenië blok 33 en Kleinbogen 874/83, Kroatië blok 1/2, Rusland blok 1/3 en 13 (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2567 imageFRANKRIJK en MONACO 1850-1982, o/*/** in 4 albums en 2 insteekboeken met o.a. Frankrijk blok 3 en Mi.321 (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2568 ZWITSERLAND 1965-2006, postfrisse verz. in 6 albums, 3 insteekboeken en 2 mappen, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ruim CHF.4300 Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2569 imageNEDERLAND 1852-2000, o/*/** in 5 Lindner albums met o.a. 1/12, 104/05, 130/31, Internering 1/2, Postbewijs 1/7, Roltanding en Port (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2570 imageMOTIEF, Kerst, hoofdzakelijk postfrisse verz. series en blokken in 10 dikke ordners. Veel materiaal en zeer hoge cataloguswaarde! Totaal in 2 dozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2571 imageMOTIEF, Christelijke Motieven, grote verzameling */** op blanco bladen in 14 dikke omslagen in 2 dozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2572 GEHELE WERELD, meest postfris in 21 insteekboeken waarbij veel aardig thematisch materiaal Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2573 VERENIGD EUROPA 1956-2000, o/*/** in 23 albums/insteekboeken, mapjes, albumbladen en doosje wb. goede nrs. en series, voor- en meelopers, blokken en velletjes in aantallen. Enorme cataloguswaarde! Totaal in 2 verhuisdozen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2574 VERENIGD EUROPA 1956-2004, o/*/** in 9 albums waarbij vele Kleinbogen, voor- en meelopers enz. Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2575 WERELD, o/*/** in 8 insteekboeken w.o. verz. Verenigd Europa, België, Engeland, USA, Canada, etc. Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2576 imageTSJECHOSLOWAKIJE 1918-1968, o/*/** in 2 klembanden waarbij enkele aardige nummers o.a. 192/94A, 209/11, 212/15 en blok 13 (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2577 LIECHTENSTEIN 1965-1998, postfrisse verzameling in 3 klembanden, waarbij bij iedere serie de bijbehorende Fdc Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2578 imageUSA, o/*/** in 3 banden wb. aardig ouder materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2579 ISRAËL 1948-2012, in 2 albums en vanaf 1997 nog in zakjes van de nieuwtjesleveracier Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2580 NEDERLAND 1975-2001, tot 5x postfris aanwezig, meest in zakjes, alsmede iets gebruikt Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM