2541 imageOOSTENRIJK 1883-1985, o/*/** in 1 album, 3 insteekboeken en los of op bladen en kaartjes wb. aardige nummers zoals Mi.418/24 A + B, 524/29, 545/50, 558/62 en 984/87, tevens iets Bosnië-Herzegovina en Oostenrijkse Post in Hongarije (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2542 imageDUITSE RIJK, BUND en BERLIJN, */** wb. div. aardige ex./series en frankeergeldig deel (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2543 imageROEMENIË en BULGARIJE, o/*/** in 3 insteekboeken (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2544 VERENIGD EUROPA, Meelopers 1949-2003, o/*/** meest postfrisse verzameling incl. velletjes, etc., in 5 albums Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2545 MOTIEF, Olympische Spelen, postfris in 7 insteekboeken Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2546 imageNEDERLAND 1852-2005, o/*/** in 4 luxe Leuchtturm albums wb. enkele aardige ex. en series o.a. BK1/7 (*), en iets frankeergeldig materiaal (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2547 imageZWEDEN 1855-2001, o/*/** in 2 albums en 7 insteekboeken waarbij aardig klassiek, div. betere combinaties, postzegelboekjes enz. Prachtkoop met enorme cataloguswaarde! Totaal in 2 dozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2548 ENGELAND, KANAALEILANDEN en AUSTRALIË, geheel gebruikte verzameling tot ca.2015 in 13 Davo albums. Mooie collectie om voort te zetten, in 2 dozen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2549 imageNEDERLAND 1852-2015, o/*/** in 8 albums, 14 insteekboeken en 2 doosjes, vaak in aantallen verzameld waarbij LP12/13, Port en aardig stempelmateriaal, totaal in 2 dozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2550 imageDIVERSE MOTIEVEN, gebruikt en ongebruikt in 24 albums/insteekboeken. Totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2551 imageNEDERLAND, partij Fdc's tussen 1950-2007, wb. fraaie E1, in 27 Importa albums, 3 mapjes en iets los. Totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2552 NEDERLAND 1997-2015, ruim € 1100 frankeergeldig materiaal in Davo album en doosje Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2553 FRANKRIJK, FRANSE KOLONIËN en MONACO, o/*/** in 7 insteekboeken en iets los Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2554 imageMOTIEF, Heilige Maagd Maria, ongebruikte tentoonstellingscollectie met betere nrs., series, blokken. Schitterend opgezet en kalligrafisch beschreven op perkament-bladen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2555 imageOOST EUROPA en BALKANLANDEN 1899-1990, o/*/** in 6 insteekboeken, op kaartjes en bladen waarbij diverse betere nrs. en series van o.a. Estland, Letland, Bulgarije, Roemenië, Polen, etc., etc. Iets rommelig opgezet doch mooie koop met hoge waarde! (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2556 NEDERLAND 1992-2007, postfris in aantallen wb. ruim € 2800 frankeergeldig materiaal Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2557 NEDERLAND 1996-2007, postfris in Importa album, alsmede PTT-mapjes 1 t/m 460, frankeergeldige waarde bedraagt € 1100 Est. EUR 250

Currently...€250.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2558 NEDERLAND 1950-2005, verz. Fdc's vanaf E2 beschreven en onbeschreven, alsmede div. poststukken en iets Japanse Bezetting Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2559 PRENTBRIEFKAARTEN, enkele honderden stuks, wb aardige ex. van o.a. Limburgse plaatsen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2560 NEDERLAND en O.G.D. 1852-1995, o/*/** in 3 Holland albums, alsmede verz. Nederlandse Fdc's vanaf 1953 in 3 PS-III albums Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM