2521 imageNOORWEGEN, o/*/** in 11 albums/insteekboeken en 1 map waarbij aardig materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2522 FRANSE KOLONIËN, Fdc's van Wallis et Futuna, Nieuw Caledonië en Polynesië in 2 dikke Lindner banden, tevens 3 bandjes eveneens moderne Fdc's van Spanje Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2523 FRANKRIJK, o/*/** in 12 insteekboeken en doosje met o.a. € 200 frankeergeldig materiaal Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2524 WERELD, o/*/** in 19 albums en 8 insteekboeken w.o. diverse landencollecties o.a. Duitsland, Engeland, Frankrijk, Nederland met ook iets frankeergeldig materiaal, tevens doosje prentbriefkaarten Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2525 NEDERLAND 1852-2013, o/*/** in 10 albums en 18 insteekboeken waarbij aardige nrs. 50-er jaren, blokken van vier en veldelen, Fdc's vanaf E6, modern gebruikt, automaatboekjes en frankeergeldig materiaal, tevens iets O.G.D. met betere blokken van Indonesië Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2526 LIECHTENSTEIN 1955-2005, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 2 Davo albums en insteekboek, alsmede 2 doosjes maximumkaarten en Fdcs Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2527 NEDERLAND 2001-2016, gebruikt tot 3x aanwezig in 2 insteekboeken en doosje met postzegelboekjes, cat.wrd. ruim € 4900 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2528 imageDUITSLAND, album met 20 zgn. 'Kaufbriefe' vanaf ca.1870, wb. interessante aktes met mooie fiscale afstempelingen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2529 imageLUXEMBURG 1852-2000, o/*/** verzameling in album met diverse betere nummers o.a. 1/2, 12/15, 72/83, Dienst, etc., alsmede dik insteekboek doubletten vanaf 1852 (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2530 imageBELGIË vanaf 1849, o/*/** in 2 albums en 3 insteekboeken wb. div. goede nrs. en series waarbij veldeeltjes, alsmede map Fdc's (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2531 imageITALIË, SAN MARINO en VATICAAN 1862-2000, o/*/** in 3 albums, 3 insteekboeken en op insteekbladen/kaartjes waarbij div. aardige nrs. zoals Italië 29, 36, 415/30, San Marino 4, 9, 11, 215/26, Vaticaan 45/50, 51/58 gebruikt in blokken van vier, 185/86, etc., etc. (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2532 imageNEDERLAND 1852-2005, o/*/** in 4 luxe Leuchtturm albums wb. 1/8, 21*, 23*, 24*, 26*, 27(*), en enkele aardige nrs. en series en iets frankeergeldig (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2533 NEDERLAND 1940-1984, o/*/** in 6 albums Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2534 imageHONGARIJE 1870-2002, meest gebruikte verzameling in 5 Schaubek albums (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2535 imageSANDINAVIË, Denemarken, Groenland en Faroer, o/*/** in 15 albums/insteekboeken waarbij beter materiaal o.a. Groenland Mi.10/18 (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2536 imageDUITSE RIJK, o/*/** in 5 albums, 2 insteekboeken en op bladen waarbij nog aardig materiaal (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2537 OOST EUROPA, o/*/** in 3 albums, 6 insteekboeken en op insteekkaarten, waarbij ook een aardige verzameling Joegoslavië, alsmede 2 mapjes Fdc's Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2538 imageNEDERLAND 1890-2017, o/*/** in 18 albums en 3 insteekboeken waarbij voor ca. € 3300 frankeergeldig materiaal, tevens iets O.G.D. en motief Wereld, het geheel in 2 dozen (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2539 imageNEDERLAND en iets O.G.D., Fdc's vanaf E2, Ffc's en poststukken met bijzondere afstempelingen in album en op bladen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2540 GEHELE WERELD, poststukken en Fdc's van klassiek tot modern, meest voor 1950, vele aardige frankeringen, betere stukken, etc., etc. Prachtkavel! Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM