2501 imageITALIË, SAN MARINO en VATICAAN, o/*/** in 4 insteekboeken en doosje waarbij aardig ouder materiaal van Italiaanse Staten (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2502 imageFRANKRIJK en KOLONIËN, o/*/** waarbij verzameling Frankrijk in 3 albums en Franse Koloniën in 5 insteekboeken (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2503 ZUID AFRIKA 1910-1993, verz. o/* en vanaf midden 70-er jaren meest postfris incl. Bophuthatswana, Ciskei, Namibië, SWA, Transkei en Venda, in 3 albums, 1 insteekboek en map met Fdcs Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2504 imageNEDERLAND en BELGIË, veelal postfris in 5 insteekboeken en 3 doosjes waarbij 30-er en 50-er jaren, tevens € 230 frankeergeldig materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2505 imageO.G.D., o/*/** partij divers in 19 albums/insteekboeken met hier en daar enige aardige series (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2506 NEDERLAND, PTT-mapjes 1 t/m 604, de frankeergeldige waarde bedraagt ruim € 1700 Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2507 FRANKRIJK, o/*/** in 4 albums en 3 insteekboeken waarbij betere series 50-er jaren Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2508 imageZWITSERLAND, o/*/** in 15 albums/insteekboeken met beter materiaal w.o. Pax-serie en diverse blokken postfris (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2509 UNO 1951-2005, Geneve, New York en Wenen, zowel gebruikt alsook ongebruikt resp. postfris in 9 albums, uitgebreid verzameld inclusief de blokken en velletjes Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2510 imageOOSTENRIJK, ZWITSERLAND en LIECHTENSTEIN, o/*/** in 12 albums/insteekboeken, wat op insteekkaarten en doosje met hier en daar aardig materiaal en o.a. CHF.340 frankeergeldig (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2511 imageDUITSLAND, o/*/** voorraad in 9 insteekboeken/albums wb. Duitse Rijk, Bund en Berlijn met goede beginjaren, Franse Zone met betere ex., etc., tevens 3 insteekboeken Oostenrijk (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2512 GEHELE WERELD, o/*/**/Fdc in 27 albums/insteekboeken en iets los. Leuke snuffelkoop in 2 verhuisdozen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2513 imageGRIEKENLAND, CYPRUS en TURKIJE, o/*/** in 6 insteekboeken met enkele aardige nrs. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2514 imageO.G.D., Curaçao, Ned. Antillen, Aruba en Suriname 1892-2008, o/*/** verzameling in 4 Davo albums waarbij enkele aardige nummers, o.a. Curaçao 104/20, 141/52, alsmede enkele velletjes en blokken na 2008 (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2515 imageNEDERLAND en O.G.D., o/*/** in 8 insteekboeken/albums w.o. 2 aardige verzamelingen Nederland, tevens boek blokken w.o. Legioen(6) (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2516 imageWERELD, meest postfris motief, series, blokken, velletjes, waarbij ook aardig ouder materiaal, in 3 dikke insteekboeken (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2517 imageENGELAND en KOLONIËN, o/*/** partij divers in 6 insteekboeken en op insteekkaarten w.o. Kanaaleilanden, Gibraltar, Malta, etc., met diverse aardige series (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2518 imageGEHELE WERELD, o/* verzameling in 6 mappen met vele beter genoteerde nummers waarbij zeer aardig Bulgarije, Griekenland, Portugal en Koloniën, Italië, USA, etc., etc. Ondanks wisselende kwaliteit een leuk kavel met hoge cataloguswaarde! (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2519 DUITSLAND, meest modern postfris in 2 Leuchtturm albums en 2 dikke insteekboeken wb. € 560 frankeergeldig materiaal Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2520 INDONESIË 1949-2017, */** goed gevulde verzameling in 4 albums waarbij ongetand, blokken, siervellen, etc. Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM