2481 WERELD, brieven en kaarten in 2 volle schoenendozen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2482 WERELD, o/*/** in 8 volle insteekboeken en 2 doosjes, zeer divers Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2483 DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Koloniën, Bezette Gebieden W.O.-I, Danzig, Saar, etc., gebruikt engros op blanco bladen geplakt, veelal eenvoudig materiaal, maar wellicht interessant voor de stempel- of plaatfoutverzamelaar. Totaal in 7 ordners Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2484 LIECHTENSTEIN, o/*/** in insteekboek, 2 albums en op kaartjes in map waarbij beter materiaal Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2485 imageGRIEKENLAND 1945-2001, o/*/** in 2 albums waarbij 528/29, 615/17, 632/35, 637/50 en 654/69 (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2486 imageNEDERLAND, postwaardestukken, brieven en kaarten, leuk snuffelkavel met zeer aardige ex., alsmede iets buitenland (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2487 imageTURKIJE 1863-1914, o/(*)/*, niet alledaags kavel met diverse aardige nrs. zoals 1/4, en Port 1/4, alsmede uitgebreid en goed gedocumenteerd deel Fiscaal. Kijk op www.vandieten.nl voor afbeeldingen om een goede indruk te krijgen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2488 imageENGELSE KOLONIËN in EUROPA, Malta, Cyprus, Gibraltar ca.1960-1994, meest postfrisse verzameling in 4 albums/insteekboeken en iets op kaarten, bevat beter materiaal o.a. blok 1 van Cyprus (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2489 ARUBA 1986-2011, postfrisse verzameling in Davo album, jaarcollecties 1986-2011, alsmede Fdc's 1 t/m 172 Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2490 ZUID KOREA ca.1977-1993, postfrisse verz. incl. blokjes, alsmede Fdc's, totaal in 4 albums en 1 map Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2491 SCANDINAVIË, o/*/** in 10 insteekboeken, 9 albums/mapjes en los in doosje waarbij Fdc's, postzegelboekjes, verzameling Groenland, etc., totaal in 2 dozen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2492 SPANJE 1940-2002, enorme, hoofdzakelijk postfrisse voorraad in 6 albums, 4 insteekboeken en insteekkaarten. Ideaal om te detailleren! Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2493 EUROPA, België, Frankrijk, Italië, Kanaaleilanden, Luxemburg, Portugal, Spanje en Vaticaan ca.1852-1988, o/*/** in 13 Davo albums, totaal in 2 dozen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2494 imageWERELD, o/*/** partij in 35 insteekboeken/albums w.o. Engeland en Gebieden, Turkije, Griekenland en Zuid Amerika, w.o. beter materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2495 imagePOLEN 1918-1998, mooie verzameling o/*/** in 7 Schaubek albums met diverse betere nrs. wb. Mi.212, 213/23, blok 5b, blok 10, Oberschlesiën 1/16, Port Gdansk 1/11, Zarki 1, 2, 6, etc., etc., alsmede insteekboek met doubletten (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2496 imageENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 26 insteekboeken/albums wb. verzameling Bermuda en Tristan da Cunha en veel motief, tevens wat los materiaal in enveloppen en kistje postzegelboekjes. Totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2497 WERELD, o/*/** in 14 insteekboeken/albums en los in doosje, alsmede vele vellen in mappen w.o. diverse motieven Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2498 ZWITSERLAND 1979-2011, postfris in album en enveloppen, alsmede iets gebruikt, de frankeergeldige waarde bedraagt CHF.760 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2499 WERELD, div. thema's zoals Schilderkunst, Glas in Lood, Christelijke motieven, Jaar van het Kind, etc., postfris in 4 insteekboeken Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2500 imageWEST- en OOST EUROPA, o/*/** verzameling blokken en velletjes in 5 insteekboeken wb. aardige blokken van Portugal, Sovjetunie, Roemenië en Zwitserland (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM