2461 imageFRANKRIJK 1850-2000, o/*/** in 5 albums met beter materiaal o.a. Mi.245/46 in postfris hoekblok en blok 3 gebruikt, tevens Memel op albumbladen (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2462 imageVERENIGD EUROPA 1949-2014, ongebruikt resp. postfrisse verzameling in 9 Davo albums en 2 insteekboeken inclusief meelopers, velletjes, boekjes, etc. Hoge catalogus en frankeergeldige waarde!, het geheel in 2 dozen (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2463 NEDERLAND, */** in 19 albums/insteekboeken, doosje en map, met veel velletjes en 50-er jaren Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2464 UNO 1951-1993, o/*/** verzameling in 7 albums/insteekboeken, alsmede brieven en Fdc's in doosje Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2465 NEDERLAND, postfrisse verzameling tussen 1940-2006 in 4 Importa albums, los in doosje en PTT-mapjes 248 t/m 327, frankeergeldige waarde bedraagt € 600 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2466 GEHELE WERELD, o/*/** in 5 albums en 5 insteekboeken waarbij Franse en Engelse Koloniën, Spanje, Scandinavië, Vaticaan en Zwitserland Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2467 imageZWITSERLAND 1862-2000, o/*/** in 11 albums/insteekboeken en op insteekbladen waarbij aardig klassiek o.a. 20/28 en 29/35, enkele blokken, ruim CHF.350 frankeergeldig materiaal, etc., etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2468 KANAALEILANDEN, o/*/** in 22 albums/insteekboeken en 2 mappen tot 2005 met veel Gutterpairs, alsmede enige brieven totaal in 2 verhuisdozen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2469 imageFINLAND, o/*/** in 5 albums/insteekboeken en 1 map (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2470 MOTIEF, Treinen en Dieren, alsmede iets diversen in 1 album en 2 insteekboeken Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2471 imageVERENIGD EUROPA 1956-1995, vrijwel geheel postfrisse en vrij aardig complete verzameling in 3 Davo albums (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2472 imageIJSLAND 1873-2000, o/*/** in 4 Davo albums waarbij enkele aardige nrs. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2473 NEDERLAND 1993-2019, verzameling velletjes en Mooi Nederland, de frankeergeldige waarde bedraagt € 1140 Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2474 imageDUITSLAND, AM-Post, Bizone en SBZ, o/*/** wb. goede typen, tandingen, uitgebreid 'Bauten', band- en netopdrukken en bij Sovjetzone eveneens veel variëteiten. Ideaal voor de speciaal-verzamelaar. Totaal in 6 insteekboeken en 1 map (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2475 imageNEDERLAND 1906-2006, */** verzameling in 3 Importa banden waarbij voor € 515 frankeergeldig materiaal (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2476 imageDUITSLAND, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR, o/*/**grote hoeveelheid in 10 albums en 10 insteekboeken waarbij goed Duitse Rijk, tevens aardig beginjaren Bund Berlijn en DDR, in 2 dozen (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2477 imageWERELD, o/*/** in 20 insteekboeken/albums en doosje, w.o. aardig Duitse Rijk en België, tevens oude Wereldverzameling in 2 banden en mappen, het totaal in 2 dozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2478 imageZWITSERLAND 1849-1990, o/* in 7 albums en insteekboek w.o. Zum.17II en 20 met cert. Rellstab, Pax-serie, blokken van vier, combinaties, Port en Dienst, alsmede grote hoeveelheid brieven en kaarten w.o. enkelfrankeringen, censuur, vluchten, etc. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2479 imageSCANDINAVIË, o/*/** in 16 albums/insteekboeken, diverse mappen en doosjes met veel jaarcollecties totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2480 NEDERLAND 2003-2015, postfris in 9 albums/insteekboeken wb. Mooi Nederland en Prestigeboekjes 1 t/m 61. Het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 2300 Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM