2441 imageLUXEMBURG, o/*/** in 2 albums, 2 insteekboeken en op kaartjes waarbij veel goed materiaal o.a. Intellectuelen postfris (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2442 imageSPANJE 1854-1995, o/*/** in 2 albums, map en op insteekbladen/kaarten waarbij aardig 30-er en 50-er jaren (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2443 LUCHTPOST, vele honderden meest naoorlogse Luchtpoststukken Gehele Wereld, voornamelijk eerste en bijzondere vluchten Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2444 ZWITSERLAND, ruim CHF.1200,- frankeergeldig materiaal in 2 albums en doosje waarbij jaarcollecties, alsmede iets gebruikt Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2445 NEDERLAND, Speciaalverzamelingen Vlinders, Zeehelden, Bloemenpracht, Kastelen en Treinen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2446 imageSCANDINAVIË, o/*/** in 10 insteekboeken/albums, 2 mappen en op kaartjes in doosje (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2447 WERELD, rommelig opgezette verzameling o/* in 4 oude albums en 2 ringbanden, bevat o.a. Engeland tot 2007, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2448 imageNIEUW ZEELAND 1903-1995, o/*/** in 2 albums en 6 insteekboeken waarbij aardige nummers, blokken, miniature-sheets, boekjes, etc., alsmede Ross Dep. en enkele jaarboeken (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2449 imageAUSTRALIË 1913-1999, o/*/** in 8 albums/insteekboeken en map, alsmede 2 dozen met presentationpacks en 9 jaargangen, w.o. wat beter materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2450 imageMOTIEF, Kerst, meest postfris in 16 albums, 5 insteekboeken en op bladen en kaartjes, grote hoeveelheid series en blokken wb. aardige ex. 'Merry Christmas'! Totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2451 imageCANADA 1859-2003, o/*/** in 10 albums/insteekboeken met velletjes, blokken van 4, boekjes, etc., tevens 26 jaarcollecties (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2452 imageVERENIGD EUROPA 1953-2009, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 7 Davo albums en 1 insteekboek met doubletten, incl. blokken, velletjes en boekjes. Enorme cataloguswaarde en flink deel frankeergeldig! (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2453 imageNEDERLAND en O.G.D., o/*/** in 17 albums/insteekboeken w.o. een aardige gebruikte verzameling Nederland met 104/05, 130/31, roltanding en telegram, etc., etc. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2454 imageDUITSE RIJK, o/*/** in 2 albums, 3 mappen en los in hoes (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2455 imageDUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** in insteekboek, vellenmap, kaarten en op bladen waarbij aardige nummers en blokken, iets Bezetting en diversen (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2456 imageZWITERLAND, verzameling Soldatenzegels voor 1940 uitgebreid met diverse brieven en kaarten, tevens verz. brieven en kaarten Eerste Wereldoorlog (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2457 imageNOORWEGEN 1867-2010, verz. o/*/** in albumpje, insteekboek en nog in jaarcollecties 1987 t/m 2010 (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2458 NEDERLAND ca.1970-2017, postfrisse verzameling waarbij het frankeergeldige gedeelte doorslaggevend is, alsmede verz. Anton Pieck. Het totaal met een frankeerwaarde van € 1250, in 7 albums/insteekboeken en los in doosje Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2459 NEDERLAND en O.G.D. 1852-1994, verz. o/*/** in 6 banden waarbij enkele aardige nrs. en series Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2460 NEDERLAND, Fdc's tussen E16 en E199 in 7 albums en 1 doosje, tevens iets O.G.D. en iets diversen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM