2421 imageFRANKRIJK, */** in 3 insteekboeken, 1 album en op kaartjes waarbij veel postzegelboekjes 50-er jaren met beter materiaal, tevens Monaco in 3 albums en map Andorra (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2422 DUITSLAND 1994-2005, postfris tot 5x aanwezig in 2 Leuchtturm albums en 5 insteekboeken. Frankeerwaarde € 1795 Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2423 NEDERLAND 1890-1995, o/*/** in 2 albums, Fdc's 1959-2009 in 3 albums, alsmede O.G.D. in Davo album en Fdc's in 2 mappen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2424 NEDERLAND 1852-2000, o/*/** engros in 2 albums en 4 insteekboeken, jaarcollecties en doos met zakjes Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2425 MOTIEF, meest postfris in 5 insteekboeken met o.a. Voetbal, Kerst, Dieren en Schepen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2426 imageCHINA, Empire, Shanghai, Localpost, Provincial and Peoples Republic, o/*/** in 5 stockbooks and on stockpages with several better numbers. Nice lot for the specialist (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2427 FRANKRIJK 1999-2004, postfris in 3 insteekboeken en op bladen waarbij € 1160 frankeergeldig materiaal Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2428 imageBELGIË 1849-1999, o/*/** in insteekboek, op bladen en kaartjes waarbij aardige nrs. en blokken (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2429 imageZUID- en MIDDEN AMERIKA, o/* in 3 albums en 6 insteekboeken waarbij aardig Brazilië wb. Luchtpostbrieven, Mexico, Venezuela, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2430 NEDERLAND 1946-1999, o/*/** doubletten in 5 dikke insteekboeken Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2431 ENGELAND, o/*/** verzameling in 2 Davo albums tot 2009, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ruim £.1100, tevens Fdc's 1978-2009 Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2432 imageDUITSLAND Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 12 albums en insteekboeken en op bladen waarbij diverse betere nrs. uit de beginjaren welke regelmatig 2 tot 3x aanwezig w.o. Bund 117/20, 139/40, 141/42, 143/46, Berlijn 33/34 (keur Schlegel), 35/41, 61/63, 68/70, 72/73, 75/79, 91/100, 106/09, DDR met de Marx blokken, etc., etc., alsmede iets Geallieerde Bezetting en Duitse Rijk totaal in 2 dozen (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2433 ENGELAND 1950-2020, o/*/** in 3 Davo albums, map en insteekboek waarbij postzegelboekjes, velletjes, smilers en speciale uitgiften, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ruim £.3600 Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2434 imageSPANJE en PORTUGAL, o/*/** in 8 albums/insteekboeken, 2 mappen en in doosje waarbij beter materiaal (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2435 NEDERLAND 1999-2019, postfris in 7 albums en iets los waarbij Mooi Nederland en Grenzeloos Nederland het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 2550 Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2436 WEST EUROPA, geheel gebruikte verzamelingen tot ca.2015 van Duitsland, België, Zwitserland en Denemarken in 17 Davo en 1 Leuchtturm album, aardig geheel om eventueel voort te zetten totaal in 2 verhuisdozen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2437 imageENGELAND en GEBIEDEN 1881-2000, o/*/** in 9 insteekboeken, rondzendboekjes, op insteekkaartjes en op bladen waarbij aardige nrs. o.a. Engeland S.G.159, 162, frankeergeldig, Koloniën, Kanaaleilanden, etc., etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2438 NEDERLAND, diversen wb. Fdc's tussen E58 en E599, Sterrenboekje, postzegelboekjes, etc., het geheel in 2 verhuisdozen. Uitsluitend voor afhalers! Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2439 imageENGELAND PRENTBRIEFKAARTEN, enkele honderden, meest oudere ex. in 1 album en 1 doosje (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2440 imageDANZIG 1920-1939, o/* in ringband, insteekboek en map (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM