2401 SPANJE 1964-1976, postfris in Spaans album en op bladen Est. EUR 25

Currently...€24.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2402 imageNEDERLAND, verzameling brieven en postwaardestukken periode ca.1852-1952, waarbij veel leuk ouder materiaal, ook veel 30-er jaren frankeringen met buitenlandse bestemmingen w.o. 244/47 op brief nar PAGO PAGO (wie weet waar dat ligt€), tevens wat buitenland en Fdc's vanaf E2 en zegels Nederland met blokken van vier. Prachtkoop! (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2403 MOTIEF, postfrisse verzameling series en blokken in 7 insteekboeken Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2404 OOSTENRIJK 1900-2005, o/*/** in 9 insteekboeken met Keizerrijk, aardig 50-er jaren, etc., etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2405 NEDERLAND, divers materiaal o/*/** in 4 insteekboeken, 2 albums en 2 mappen, wb. verzameling kinderzegels 1924-2001, aardige vooroorlogse nrs., alsmede iets modern Indonesië Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2406 NEDERLAND, waarbij Fdc's 1974-2010, PTT-mapjes 1982-2009 met frankeergeldige waarde € 300, postzegelboekjes, speciale enveloppen en iets diversen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2407 WERELD, meest gebruikte, enorme voorraad in 5 Importa winkelboeken Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2408 AUSTRALIË 1913-1994, o/*/** in albums, insteekboeken, jaarcollecties, blik met postzegelboekjes, alsmede verz. Fdc's Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2409 BUNDESPOST en BERLIJN, meest postfris engros ca.1960-2000, in 7 Leuchtturm albums en 10 insteekboeken totaal in 2 verhuisdozen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2410 NEDERLAND 2000-2014, postfris in 2 Davo albums, de frankeergeldige waarde bedraagt € 890 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2411 NEDERLAND POSTHISTORIE, ruim 375 postwaardestukken w.o. oud en modern, strookjes, frankeringen censuur, D.D.P.N, PTT-formulieren Verzoek tot het bewaren van postzendingen, etc., in 3 albums Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2412 O.G.D. 1870-2010, Ned.-Indië en Curaçao, meest gebruikte verzameling in 3 Davo albums Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2413 imageENGELSE KOLONIËN, ruim opgezette verzameling o/*/** in 9 dikke insteekboeken, verzameld tot in de 70-er jaren met veel betere nrs. en series, tevens aardige afdeling Back of the Book, Fiscaal, etc. met name van Queensland en Mauritius. Zie fotocollage voor 1e indruk (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2414 NEDERLAND, verzameling postwaardestukken gebr./ongebr. waarbij div. betere! Cat.wrd. vlgs. inz. € 8360 Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2415 WERELD, Cinderella's, vignetten, kerstzegels enz., enz., in 8 boeken Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2416 NEDERLAND 1956-2001, meest postfrisse verzameling in 5 Davo albums met o.a. postzegelboekjes en combinaties Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2417 NEDERLAND 2000-2010, zowel postfris alsook gebruikt in 5 Davo albums wb. Mooi Nederland en velletjes, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ruim € 1200 Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2418 imageENGELAND 1840-2001, o/*/** in 2 albums en op insteekbladen waarbij aardige nrs. en series, alsmede £.660 frankeergeldig materiaal (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2419 WERELD, o/*/** in 12 albums/insteekboeken en map waarbij verzameling Duitsland, Motief, Olympische Spelen, Vlinders, alsmede iets diversen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2420 FRANKRIJK 1996-2019, postfrisse jaarboeken, het frankeergeldige deel in Euro bedraagt reeds € 1295 Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM