2381 NEDERLAND 1957-1975, omvangrijke partij postfrisse veldelen met een totale cataloguswaarde van ruim € 9000. Specificatie bij kavel Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2382 WERELD, meest gebruikte verzameling in zakjes veelal ouder materiaal Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2383 FRANKRIJK en KOLONIËN 1849-1962, o/* verzameling waarbij Yv.nr.155 en aardig 50-er jaren in 3 albums en 1 insteekboek Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2384 LUXEMBURG 1958-2020, vrijwel geheel postfrisse verzameling in 3 Lindner albums en 1 insteekboek met postzegelboekjes, etc., het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 540 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2385 imageDUITSLAND 1945-1997, BUND, BERLIJN en DDR, o/*/** verzameling in 7 Davo albums met veel beter materiaal uit de beginperiode (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2386 imageZWITSERLAND FISCAAL 1809-1960, enorm uitgebreide, alfabetisch opgezette prachtverzameling met Federaal, Cantonaal en Gemeentelijk. Kijk voor afbeeldingen van het complete kavel op www.vandieten.nl (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2387 NEDERLAND 1998-2019, postfrisse doublettenpartij in 12 insteekboeken, de frankeergeldige waarde bedraagt € 5500 Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2388 NEDERLAND, o/*/** in 17 albums/insteekboeken en mappen waarbij modern tot 2010, tevens doos Fdc's Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2389 imageNEDERLAND 1852-2015, geheel gebruikte verzameling in 7 Davo albums met o.a. 48, 80, 101, 104/05, 130/31, LP12/13, aardig Port en Roltanding (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2390 DIVERSEN, waarbij engrosposten van Nederland, Griekenland, Cyprus, Oostenrijk, etc. speciaal- en souvenir-uitg., kinderbedankkaarten, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2391 imageDUITSLAND 1914-1944, Bezette Gebieden, Memel, Danzig, o/* op albumbladen waarbij beter materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2392 imageWERELD, doos brieven en poststukken waarbij div. aardige ex. van o.a. Zwitserland en Engelse Koloniën (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2393 imageDUITSLAND, Bayern en Würtemberg, o/* in ringband, map en klein insteekboek waarbij beter materiaal (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2394 NEDERLAND, div. nrs. en series waarbij 346/49 **, België wb. enkele aardige series en blokken en iets diversen, in 2 dikke insteekboeken en iets los Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2395 WERELD, div. UPU-uitgaven in speciale verpakkingen, deels gevuld Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2396 imageFRANKRIJK 1849-1980, o/*/** in Davo en Kabe album wb. div. aardige ex./series, alsmede insteekboek klassiek materiaal wb. betere ex., afstempelingen, etc. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2397 ZWITSERLAND ca.1860-1995, in het begin gebr./ongebr., vanaf 1965 veelal postfris. het frankeergeldige deel bevat CHF.600 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2398 NEDERLAND en iets O.G.D., 2 restantverzamelingen o/*, alsmede 1 insteekboek met ruim € 200 frankeergeldig materiaal Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2399 NEDERLAND 1907-1962, postfrisse engros-partij losse zegels en series, veelal in vellen en veldelen in 2 Kobra-engrosmappen. De totale cat.wrd. bedraagt ruim € 21.000 Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2400 DENEMARKEN, doos Kerst- en Spoorwegzegels, Vignetten, etc., etc. Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM