2361 imageENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory Sates, on albumpages with serveral nice covers from f.i. Faridkot, Jhind, Jaipur, Junagadh, Travancore and Chocin. High cat. value (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2362 FRANKRIJK meest 1960-2001, voornamelijk postfris in 5 insteekboeken en in zakjes. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2363 NEDERLAND, postzegelboekjes in 3 Lindner ringbanden en 1 insteekboek, alsmede kistje met doubletten, w.o. betere nummers Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2364 NEDERLAND 1946-2009, o/*/** verzameling in 5 Davo de Luxe albums, het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 700 Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2365 NEDERLAND 1870-2002, o/*/** in 7 Davo albums waarbij postzegelboekjes en combinaties Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2366 WERELD, o/*/** in 25 albums/insteekboeken waarbij aardig Duitsland en Spanje totaal in 2 verhuisdozen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2367 NEDERLAND 2000-2007, ruim € 3000 frankeergeldig materiaal waarbij jaarcollecties, PTT-mapjes, jaar- en themaboeken, Provincievelletjes en doosje, totaal in 2 verhuisdozen Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2368 AZIË, o/*/**, Maleise Staten, Indiase Staten, Feudatory en Conventional, Zuid Korea, waarbij diverse aardige nummers, series, variëteiten, etc., etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2369 MIDDEN OOSTEN, o/* op insteekkaarten en in insteekboek,, meest Irak en Iran tevens iets Egypte, Palestina w.o. 4-tal postukken en blok 1 van Israël Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2370 imageZWITSERLAND, postfrisse veldelen waarbij div. Pro Juventute 20-er en 30-er jaren, keerdrukvellen, etc., in engrosmappen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2371 imageENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory States, Siruth, Bopal, Kishangar, o/* on stockcards with paper- and colour-varieties (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2372 BELGIË, o/*/** in 2 insteekboeken, met o.a. voor € 280 frankeergeldig materiaal Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2373 imageENGELSE KOLONIËN, */** op kavelkaarten veelal langlopende series, alsmede verzameling Tristan da Cunha op albumbladen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2374 MIDDEN OOSTEN, hoofdzakelijk gebruikt op zelfgemaakte bladen in ringband waarbij aardig Irak en Iran Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2375 OUD DUITSE STATEN, almede iets overige Duitse Gebieden o/*/** in insteekboek en op bladen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2376 PORTUGESE KOLONIËN, India, Macao en Timor, alsmede iets Azoren en Madeira, o/* op insteekbladen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2377 NEDERLAND 2010-2019, postfris frankeergeldig materiaal waarbij tot 5x aanwezig, frankeergeldige waarde bedraagt € 6000 Est. EUR 1,500

Currently...€1,500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2378 NEDERLAND 2001-2015, postfris frankeergeldig materiaal in doos, de waarde bedraagt € 2800 Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2379 LIECHTENSTEIN, 3 Lindner vellenmappen met complete vellen, meest periode 1965-1989. Enorme cataloguswaarde! Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2380 USA 1977-1988, $.285 frankeergeldig materiaal in zakjes en jaarcollecties Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM