2341 WERELD, 45 ingelijste poststukken, wb. enkele aardige Luchtpost Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2342 imageOOSTENRIJK, o/*/** in 8 albums/insteekboeken en op losse bladen en insteekkaarten, meest naoorlogs tot 2006 (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2343 imageEUROPA CEPT, omvangrijke postfrisse voorraad op Hawidkaartjes, alles in perfecte kwaliteit met een totale cataloguswaarde van maar liefst 220.000 euro, verpakt in 6 verhuisdozen. Uitgelezen kans om voor slechts een fractie van de catalogusnotering een mogelijk goede 'winst-pakker' te bemachtigen (Image) Est. EUR 2,500

Currently...€2,500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2344 imageMOTIEF, hoofdzakelijk Christelijke motieven waarbij Madonna's, Heilige Schrift, Schilderkunst, Fresco's, Ikonen, etc., hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 32 blanco albums. Uitgebreide koop in 3 verhuisdozen (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2345 imageZUID-, MIDDEN- en NOORD AMERIKA, o/*/** verzameling in 11 ordners, 3 albums en 2 insteekboeken waarbij aardige nrs., tevens USA, Canada en iets Engelse Koloniën in het Caribisch Gebied, totaal in 2 verhuisdozen (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2346 imageZWITSERLAND, 26 voorfilatelistische brieven 1812-1860 (Image) Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2347 NEDERLAND 2005-2015, 390 postfrisse velletjes Mooi Nederland, de frankeergeldige waarde bedraagt € 1140 Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2348 NEDERLAND 2002-2017, doosje met ruim € 900 frankeergeldig materiaal Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2349 NED.- INDIË, doosje en zakjes met losse gebruikte zegels w.o. in aantallen, mogelijk met aardige stempels en plaatfoutjes Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2350 imageENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory States, nice accumulation with lots of better numbers, Perf-, Colour-, Paper- and overprint-varieties and flows from Bundi, Bhopal, Cochin, Hyderabad, Jaipur, Soruth, Travancore and everything in between. Despite of some reprints and dubious numbers a beautiful lot for the adventurer (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2351 NEDERLAND 2001-2010, doosje met € 795 frankeergeldig materiaal Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2352 GEHELE WERELD POSTHISTORIE, Tweede Wereldoorlog, ca. 110 poststukken w.o. veel Engeland en iets Nederland met diverse Censuurstempels en stroken, D.D.P.N., etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2353 GEHELE WERELD, Perfins, ca.210 meest vooroorlogse poststukken w.o. Nederland en O.G.D. gefrankeerd met zegels met firma-perforaties Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2354 DUITSLAND, doosje met ruim € 2700 frankeergeldig materiaal Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2355 NEDERLAND 2003-2016, doosje met ruim € 2000 frankeergeldig materiaal Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2356 imageNEDERLAND, omvangrijke partij o/*/** op Hawid- en insteekkaartjes waarbij tal van aardige en betere nrs. en series van hoofdzakelijk vooroorlogs materiaal. Prachtkoop met enorme cataloguswaarde! (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2357 NEDERLAND 2002-2010, doosje met € 2400 frankeergeldig materiaal Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2358 NEDERLAND 2002-2015, doosje met € 2075 frankeergeldig materiaal waarbij 55 prestigeboekjes Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2359 NEDERLAND 2004-2017, meest complete jaarcollecties en velletjes, de frankeergeldige waarde bedraagt € 2400 Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2360 NEDERLAND, ½ cent in lijntanding 14 x 14 gr.g. nr. 30AI, gebruikt zeer fraai ex. met datum 24-9-1877 (€ 750), tevens diverse zegels o/*/** O.G.D, poststukken en iets buitenland in album, zakjes en doosjes Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM