2321 DIVERSEN, ruim 225 oude prentbriefkaarten romantiek, mobilisatie en bevrijding in aardig album en doosje, alsmede vellen stadspostzegels w.o. mogelijk proefvellen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2322 ITALIË, honderden zeer oude brieven en geschreven documenten uit de 16e - 18e eeuw w.o. veel van/naar Livorno, genealogie familie Guasconi, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2323 DIVERSEN, moderne post(waarde)stukken Wereld w.o. Oostenrijk in 2 Corona-doosjes, fiscaalzegels en documenten Ned.- Indië/Indonesië en moderne naar Nederland verstuurde ontoereikend gefrankeerde stukken, voorzien van o.a. T-stempel Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2324 NEDERLAND en O.G.D., postwaardestukken in 2 mappen en 1 doosje Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2325 imageMOTIEF, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 4 Lindner albums waarbij vele aardige nrs. en series (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2326 FAROER 1975-2012, postfrisse verzameling incl. blokken, boekjes, kerstzegels en div. brieven, alsmede documentatie in 8 banden/insteekboeken Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2327 WERELD, o/*/** in 3 insteekboeken, envelop en doosje wb. Engeland frankeergeldig, aardig oudere Fdc's, motief, etc.,etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2328 imageSCANDINAVIË 1855-ca.1980, o/*/** in 2 Leuchtturm albums, 1 ordner en 1 insteekboek wb. div. betere nrs./series echter in sterk wisselvallige kwaliteit (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2329 imageFRANKRIJK 1849-1985, o/*/** waarbij doubletten en iets Koloniën. Mooie koop in 9 albums/insteekboeken (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2330 GEHELE WERELD, enkele honderden meest moderne brieven waarbij leuke frankeringen Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2331 NEDERLAND, diversen w.o. partij gebruikte en ongebruikte postwaardestukken, maximumkaarten, poststukken, ook iets Wereld, wat vellen cinderella´s, prentbriefkaarten, etc. in 3 albums en doosje Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2332 NEDERLAND POSTHISTORIE, 2 albums en 1 doos waarbij o.a. 35 stuks voorfilatelie tussen 1814 en 1864 met aardige stempels Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2333 NEDERLAND 1995-2019, postzegelmapjes, postzegelboekjes, enkele thema-mapjes, rolzegels en o.a. prestigeboekjes nr.1 t/m 84. De frankeergeldige waarde bedraagt € 1440 Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2334 imageDUITSLAND, Duitse Rijk en Bundespost 1872-1995, o/*/** in 4 albums en insteekboek met diverse aardige nummers, alsmede 2 albums Luxemburg (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2335 imageFRANKRIJK 1945-1996, zowel postfris alsook gebruikt in 4 Kabe bi-collect albums met aardig 50-er jaren, Luchtpost, Préobliterés, etc., etc., in zeer nette kwaliteit. Ideale verzameling om voort te zetten! (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2336 imageWEST EUROPA 1850-1970, o/* landen-verzamelingen in 8 Schaubek albums waarbij o.a. aardig Frankrijk, Italië, Luxemburg en Zwitserland. Ondanks hier en daar wisselvallige kwaliteit diverse aardige nummers aanwezig en zeer hoge cataloguswaarde! (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2337 NEDERLAND 1963-2015, verzameling Fdc's vanaf E59 t/m E725, in 6 albums Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2338 USA, hoofdzakelijk naoorlogs ongebr. resp. postfris in 4 albums en op bladen waarbij flink deel frankeergeldig materiaal Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2339 WERELD POSTHISTORIE, omvangrijke partij poststukken meest voor 1950, in maar liefst 10 propvolle schoenendozen, het geheel in 2 verhuisdozen Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2340 imageNEDERLAND, omvangrijke partij brieven wb. vele voorfilatelie maar ook aardige frankeringen 2e t/m 5e emissie, in 10 poststukken-albums en iets los. Vele bijzondere ex. wb. Schuitbrieven, Spoorpost, Scheepspost, etc., etc. Hoge waarde! (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM