2301 imageNEDERLAND, Souvenir van Nederlandse PTT t.b.v. delegatieleden Internationaal Postcongres van de UPU te Buenos Aires 1939. Prachtig lederen etui in doosje met daarin 3 mapjes waarvan 1 met foto-briefkaarten 7½ cent Veth Kastelenserie en 2 mapjes met 26 kaartjes waarop ongebruikte postzegelseries aangebracht met plakker (tussen nrs. 232-317, ook luchtpost en dienst, totale cat. waarde ruim € 1000, overzicht bijgesloten) (Image) Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2302 POSTHISTORIE NEDERLAND, ruim 60 merendeels prentbriefkaarten met aardige stempels, binnenkomende post, WWI en WWII, naar kampen, kamppost, veldpost, trajectstempels, archiefje grootrond Dubbeldam, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2303 PRENTBRIEFKAARTEN, Fantasie, honderden verzonden/niet verzonden meest vooroorlogse Nederlandse ex. w.o. romantiek, humor, kerstwensen, felicitaties, soldatenleven, mensen, planten, dieren, schilderijen, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2304 PRENTBRIEFKAARTEN, Varia, honderden verzonden/niet verzonden meest vooroorlogse vooral buitenlandse ex. met gebouwen, stadsgezichten, religie, oude tot zeer oude zwart/wit familiefoto´s, etc. Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2305 imageOOSTENRIJK, en iets Lombardije/Venetië, 70 oude poststukken waarbij aardige afstempelingen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2306 PRENTBRIEFKAARTEN, Filmsterren, honderden meest niet verzonden binnen- en buitenlandse zwart/wit ex. w.o. filmscènes, ook plaatjes, fotootjes, etc. Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2307 imageENGELAND en KOLONIËN, ruim 50 oude brieven en poststukken wb. aardige ex. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2308 CENSUUR, ruim 60 poststukken Zuid Afrika, Nederland-Zuid Afrika en een 20-tal idem Duitsland WO-I Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2309 imageNED.-INDIË, ca.140 poststukken, meest gebruikt (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2310 imageNEDERLAND, Dubbelringstempels, ruim 160 zegels en 30 briefkaarten wb. vele schitterende afdrukken (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2311 O.G.D., Curaçao, Ned. Antillen en Aruba, ruim 300 poststukken vanaf ca. 1935 w.o. (enkel)frankeringen, R-stroken en R-stempels, (nood)stempels, machine- en propagandastempels, luchtpostbladen, eerste vluchten, censuurstempels en stroken, FDCs, roodfrankeringen, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2312 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 250 poststukken in gevarieerde kwaliteit met diverse frankeringen en stempels w.o. halten, voorfilatelie, aangetekend, luchtpost, censuur, iets Japanse bezetting van Java, enkele aardige losse zegels, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2313 POSTSTUKKEN, partijtje Wereld w.o. vooroorlogs, meest Nederland, Ned.- Indië w.o. censuur, KPM-naamstempel ss. Melchior Treub, en Zwitserland Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2314 NEDERLAND 2001-2014, Fdc's tussen E447 en E704 Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2315 PRENTBRIEFKAARTEN, Plaatsen en Landschappen, honderden verzonden/niet verzonden meest vooroorlogse Nederlandse ex. w.o. schaarse zwart/wit foto´s, gebouwen, panorama´s, groeten uit, ouderwetse interieurs, oude kunst van Hollandsche meesters, etc. Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2316 imageFRANKRIJK, enkele honderden brieven, kaarten en overige poststukken wb flink aantal voorfilatelie en div. aardige frankeringen en afstempelingen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2317 imageOUD ITALIAANSE STATEN en ITALIË, enkele honderden oude brieven wb. betere frankeringen, afstempelingen, bestemmingen, etc. (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2318 imageOUD DUITSE STATEN en DUITSE RIJK, ruim 140 oude brieven wb. goede frankeringen en div. mooie afstempelingen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2319 imageSPANJE, ruim 80 oude brieven wb. interessante frankeringen en afstempelingen (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2320 WERELD LUCHTPOST, enige honderden luchtpoststukken van allerlei landen w.o. V-mail, WWII periode USA (Buy War Bonds), luchtvaartmaatschappijen als BOAC covers, SAS covers, FFC´s, retour, censuur, ´Relations Postales Suspendues´, bestemmingen, frankeringen, stempels, etc. Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM