2241 imageCUBA 1855-1857, uitgebreide gespecialiseerde verzameling o/* op tentoonstellingsbladen. Zelden zo omvangrijk aangeboden (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2242 imageMIDDEN en ZUID AMERIKA, div. zegels en series o/*/** in Safe verkoopboek wb. aardig Mexico, Nicaragua, Brazilië en Venezuela, cat.wrd. ruim € 8000 (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2243 imageMEXICO 1856-1975, o/*/** verzameling in 2 Scott albums met vele beter genoteerde nummers zoals Mi.1/5, 6/10, 123/37, 147/56, 446/56, 472/82, 483/91, 512/15, 749/60, 781/90, 991I, Dienst, Port en Lokaal, alsmede een insteekboek met Revenues. Prachtkoop zoals wij deze niet vaak tegenkomen (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2244 imagePALESTINA 1918-1948, British Occupation o/*/** complete sheets, part-sheets, Blocks of 4, Jordan Occupation, etc., etc. Nice lot with numerous varieties and high cataloque value (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2245 imageUSA POSTHISTORIE, ruim 150 poststukken periode 1883-1944 in dikke ringband wb. div. kleurrijke combinatie- en meervoudige frankeringen, goede Vluchten enz., in doorgaans nette kwaliteit (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2246 imageUSA 1861-1920, uitgebreide, meest gebruikte verzameling met diverse betere nrs., kleur- en tandingvariëteiten op oude bladen in album (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2247 imageGEHELE WERELD, iets ongebruikte, maar meest postfrisse verzameling van de thema's UPU, UNO, WHO en UNESCO, landen A t/m Z met ongelooflijk veel bijzondere uitgiften en betere series en blokken. Belangrijk o.a. Zuid Korea met blokken 19/21 (€ 18.000), vlaggenserie 95/138 getand en ongetand! (niet in Michel), blokken 27/44, 89/90 en 108, Liberia met tal van variëteiten zoals ongetande uitgiften, missende kleuren, kopstaande opdrukken enz., ook van Midden- en Zuid Amerikaanse landen vele variëteiten zoals voormeld. Verder ook belangrijk te melden van de Centr.Afr.Rep. een 'Bon a Tirer'-uitgave van 29.4.1969, absoluut uniek, met verklarende brieven bijgevoegd. Frankrijk en Franse Koloniën met goede Epreuves de Luxe, proeven, en niet in catalogus vermelde velletjes. Naast de vele goede series en blokken van de meest uitlopende landen een grote hoeveelheid niet eerder door ons geziene opdruk-, kleur-, en tandingvariëteiten. Deze collectie is ons uit een Duitse nalatenschap toevertrouwd en wordt op inzenders-verzoek geheel intact aangeboden. Totaal in 7 Kabe-banden en 9 dikke insteekboeken. Uitzonderlijke koop met onvoorstelbaar hoge cataloguswaarde! (Image) Est. EUR 15,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2248 imageGEHELE WERELD, postfrisse verzameling in 2 insteekboeken met hoofdzakelijk motief van niet alledaagse landen, met vele beter genoteerde nummers waarbij Singapore 101/06, Blok 1, Saudi Arabië Blok 6/11, Swaziland 398/402 strip, etc., etc. (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2249 imageWERELD LUCHTPOST, verzameling van ca.370 naoorlogse gebruikte, doch meest ongebruikte luchtpostbladen w.o. schaars materiaal, in 3 albums (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2250 imageWERELD, brieven-kaarten-postwaardestukken van voorfilatelie tot ca.1950, wb. talloze enkel- meervoudig- en seriefrankeringen, oudere First-days, Censuur, Zeppelinpost, etc., etc. Een uitzonderlijke prachtkoop in maar liefst 18 dikke Schaubek albums (zie www.vandieten.nl) (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2251 imageWERELD, series en blokken o/*/**, hoofdzakelijk aardige tot betere nrs. in dik insteekboek waarbij o.a. Frans Andorra 20/21, Port 32/41, Duits SWA 11/23, Monaco 315/16, 348/56, betere blokken Zwitserland, etc., etc. Prachtkoop voor de detaillist! (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2252 imageZUID EN MIDDEN AMERIKA, mooie oude verzameling o/* tot ca.1900 op albumbladen in ringband met talrijke variëteiten en veel Back of the Book met o.a. goed Brazilië, Argentinië, Uruguay waarbij Scott nrs.5 en 6 met cert. APS en Moorhouse, Guatemala met Scott nr.6 met cert. Sismondo, Curaçao, etc., etc. (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2253 imageZUID KOREA 1946-1977, */** verzameling in insteekboek met diverse betere nrs. o.a. Mi.55/57, 171/72, 217/18, blok 127, etc. (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM

Munten en Bankbiljetten

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
2254 imageNEDERLAND, 1 gulden Wilhelmina 1896 (Sch.796), PR (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2255 imageNEDERLAND, 1 gulden Wilhelmina 1901 (Sch.803), ZF/PR (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2256 imageNEDERLAND, 1 gulden Wilhelmina 1906 (Sch.808), PR (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2257 imageNEDERLAND 1876-1889, 9 x 10 gulden goud Willem III op jaartal verzameld incl. 1888, alle ZF/PR (Image) Est. EUR 1,500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2258 imageNEDERLAND 1897-1933, 11 x 10 gulden goud Wilhelmina op jaartal verzameld waarbij 1898, alle ZF/PR (Image) Est. EUR 1,500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2259 imageNEDERLAND, 3 x gouden 10 gulden Wilhelmina, 2 x 1932 (Sch.752) en 1 x 1933 (Sch.753), alle ZF (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2260 imageNEDERLANDSE ANTILLEN, 50 gulden goud 1979 en 300 gulden goud 1980 beide ZF/PR (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-16, 11:59 PM