2221 imageTSJECHOSLOWAKIJE 1918-1990, omvangrijke, sterk gespecialiseerde verzameling zowel gebruikt alsook ongebr. resp. postfris waarbij vele betere nrs., papier-, opdruk-, kleur-, tanding- e.a. variëteiten, afstempelingen, vel- en velrandverschijnselen, Kleinbogen, wb. ook betere, brieven, kaarten en Fdc's, Speciaal uitgiften, enz., enz. Het geheel opgezet op zelfgemaakte bladen in maar liefs 35! dikke Schaubek banden. Een zeker niet alledaagse prachtkoop met een enorme cataloguswaarde! (Image) Est. EUR 4,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2222 imageTSJECHOSLOWAKIJE 1919-1970, o/* verzameling in insteekboek, tevens iets Servië (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2223 TSJECHIË 1993-2019, uitgebreide verz. zowel gebr. alsook postfris incl. blokken en Kleinbogen, Fdc's, Speciaal-uitgiften, etc., op zelfgemaakte bladen in 16 dikke Schaubek banden en 1 insteekboek. Zeer hoge cat.wrd.! Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2224 imageVATICAAN 1929-1984, zowel gebruikte als ongebr. resp. postfrisse verzameling in 3 insteekboeken, met diverse aardige nrs. en series waarbij 21/38, 45/50, 51/58, 67/72, etc. (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2225 imageVERENIGD EUROPA 1956-2014, postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken wb. de betere series uit de beginjaren, alle moeilijke uitgiften zoals Servische Republiek, blokken, velletjes, etc., etc. Mooie koop met enorme catalogus- en aanschafwaarde! (Image) Est. EUR 1,500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2226 imageZWEDEN 1855-1982, uitgebreide, verz. in 2 Leuchtturm albums wb. een zeer fraaie 3 Skilling Bco nr.1 (cert.), 96, 144/58, 159/73, enkele variëteiten en vele combinaties. Mooie koop met zeer hoge cat.wrd. (Image) Est. EUR 400

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2227 imageZWEDEN 1856-1990, o/*/** verzameling in 2 Davo album en insteekboek wb. vele betere nrs., series en combinaties, hier en daar dubbel verzameld (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2228 imageZWEDEN 1872-1982, ongebr. resp. postfrisse verzameling in 2 Leuchtturm albums met diverse aardige nrs. en combinaties (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2229 imageZWEDEN 1932-1987, o/*/**, keurig opgezette verzameling met tandingvariëteiten in 4 dikke klembanden, opgefleurd met diverse brieven, tevens Mi.86/106 ongebruikt (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2230 imageZWEDEN DIENST 1874-1916, geheel gebruikte, uitgebreide verzameling met veel kleur- en stempelvariëteiten in ringband (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2231 imageZWEDEN, Postzegelboekjes 1904-1983, verzameling vanaf H3 in 2 ringbanden met o.a. H3, 9, 10, 39, 43, 54, 99(!), etc. (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2232 imageZWITSERLAND POSTHISTORIE 1868-1993, Fantastische, bekroonde tentoonstellingscollectie van ruim 350 postwaardestukken met 'BIJ-FRANKERING', keurig opgezet in 3 dikke ringbanden, veelal in uitgezochte kwaliteit. Zie fotobijlage voor een eerste indruk! Afbeeldingen van de gehele collectie op www.vandieten.nl (Image) Est. EUR 3,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2233 imageZWITSERLAND POSTHISTORIE 1910-1939, verzameling van 60 'Bundesfeierkarten', meest niet gelopen (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2234 imageZWITSERLAND 1850-1964, o/*/** in dikke klemband met o.a. Zittende en Staande Helvetia met en zonder watermerk, verschillende papier- en tandingvariëteiten, 189/91, 194/97 x, y en z, 328/30 v en w, 447/59, Blok 1/4, 6/15, aardig Back of the Book, etc., etc. (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2235 imageZWITSERLAND 1850-1970, uitgebreide verzameling, vaak zowel gebr. alsook ongebr. verzameld wb. blokken van vier, met o.a. blok 1(2), combinaties, port, etc., in dik album (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2236 imageZWITSERLAND 1850-1984, o/*/** verzameling in insteekboek met diverse aardige nummers zoals Mi.151, 179/84, 189/91, 233/34, 447/59, alsmede aardig Back of the Book en frankeergeldig materiaal! (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2237 imageZWITSERLAND ca.1862-1999, verzameling hoofdzakelijk gebruikt in Davo en ongebr. resp. postfris in 3 Davo de Luxe albums waarbij div. betere nrs., series en blokken. Mooie koop met hoge waarde! (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2238 imageZWITSERLAND 1867-1944, geheel ongebruikte collectie in Kabe album met beter materiaal, bevat o.a. blok 1 t/m 8. Helaas 'n enkel ex. vastgeplakt, desondanks prachtcollectie met hoge cat.wrd. (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2239 imageZWITSERLAND 1965-2002, postfrisse doubletten tot 7x aanwezig, nominaal ruim CHF.3700 (Image) Est. EUR 750

Closing..Apr-16, 11:59 PM

Album - Overige landen gehele Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
2240 imageAFRIKA, 4 dikke voorraadboeken met postfrisse series en blokken, wb. veel Sierra Leone en Tanzania, deels in kleine aantallen. Omvangrijke koop met een grote hoeveelheid thematisch materiaal! (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM