2161 imageOUD DUITSE STATEN, Baden t/m Württemberg o/* in 2, elkaar deels overlappende Luxe Leuchtturm albums, wb. geen absolute topnummers, maar wel vele goede nrs. in doorgaans nette kwaliteit. Hoge cat.wrd.! (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2162 imageDUITSE RIJK 1872-1933, geheel gebruikte, gespecialiseerde verzameling in Kabe klemband, met talrijke variëteiten (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2163 imageDUITSE RIJK 1872-1944, uitgebreide, gebruikte verzameling, prachtig opgezet met veel documentatie in 6 albums, het geheel opgefleurd met ruim 350 poststukken met Censuur, Rode Kruis, speciale stempels, Luchtpost met Do.X en Hindenburg, etc. Mooie koop! (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2164 imageDUITSE RIJK 1872-1945, meest gebruikte verz. in Davo album met diverse betere nrs. o.a. Mi.66, 438/39, 492/98, blok 1 en 3, een leuke afdeling Brustschilder, etc. (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2165 imageDUITSE RIJK 1872-1945, uitgebreide verzameling o/* in Safe album met aardig 1e emissies, blok 1/3, Luchtpost, tevens enige aardige variëteiten (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2166 imageDUITSE RIJK 1916-1941, verzameling 'Heftchenblätter' o/*/** tussen nrs.10 en 122, totaal 58 stuks in insteekboek (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2167 imageDANZIG, MEMEL en BEZETTE GEBIEDEN 1920-1945, goed gevulde verzameling o/*/** met beter materiaal in Schaubek album (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2168 imageSBZ en DDR 1945-1990, goed gevulde verzameling */** in 4 Kabe banden waarbij veel beter materiaal, tevens aardig Dienst (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2169 imageDDR 1949-1969, gebruikte verzameling (Karl Marx blokken ongebruikt) in insteekboek (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2170 imageDDR 1949-1969, zowel gebruikt als ongebruikt verzameld waarbij de betere nummers uit de beginjaren en de Marx blokken, in 2 albums (Image) Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2171 imageBERLIJN 1948-1990, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Borek album (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2172 imageBUNDESPOST 1949-1960, postfrisse verzameling in klemband waarbij o.a. Mi.123/38 en 177/196 (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2173 imageBUNDESPOST 1949-1984, ongebr. resp. postfrisse verzameling in dik insteekboek wb. 113/15, 121/22, 139/40, 143/46, etc., etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2174 imageBUNDESPOST 1949-1984, gebruikte verzameling in dik insteekboek wb. 113/15, 117/20, 139/40, 143/46, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2175 imageBUNDESPOST 1998-2014, geheel postfrisse verzameling in Davo album, het nominale gedeelte bedraagt € 660 (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2176 imageENGELAND 1840-1970, o/*/** verzameling in 3 Stanley Gibbons albums waarbij diverse aardige nrs. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2177 imageENGELSE KOLONIËN POSTHISTORIE, verzameling van 50 verschillende ongebruikte postwaardestukken waarbij Zuid Afrika, Zuid West Afrika, Zanzibar, Burma, Grenada, etc., tevens 58 Air Letters Aden (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2178 imageENGELSE KOLONIËN, Falkland Isl. en Falkland Dependencies 1935-1987, meest ongebr. resp. postfrisse verzameling met goede series in Schaubek album (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2179 imageENGELSE KOLONIËN, India 1854-1965, o/*/** collection in stockbook with f.e: S.G.51, 65, 188, O.66a/O67a, O.72(2), DLO Postcard(2), some modern perf.-varieties, etc., etc. (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2180 imageENGELSE KOLONIËN, Indian Feudatory States, o/*/** extensive collection in stockbook with many better items, varieties and flaws with f.e: Barma 2/6, Barwani 22/23, 31, Bijawar 1/15, Bussahir 4/8, Charkari 28b, 29/30, 43b, 53b, 55, Duttia 12, 14, Hyderabad 38, 46a, O.15/O.17, O.20, Indore 16/31, S.2C, Jasdan 3, Nawanagar 2, Orcha 43/44, Poonch 10, 47, Shapura F1, Sirmoor 22/29, O.82a, etc., etc. Beautiful collection in nice quality with high value!! Images from the complete colletion available upon request (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM