O.G.D.
2121 imageNED.- INDIË 1878-1947, 66 ongebruikte doch merendeels gebruikte postwaardestukken in wat gevarieerde kwaliteit (enkele alleen voorzijde), w.o. bedrukt, aangetekend, stempels (Image) Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2122 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE 1945-1949, 36 poststukken, meest veldpost en marine met diverse stempels, censuur, portvrij en gefrankeerd, enkele noodstempels, NICA, tevens wat losse zegels met veldpoststempels, ook iets 1941-42, knipsels, etc. op insteekbladen in Leuchtturm-ringband (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2123 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE, 37 aanzienlijk betere poststukken w.o. noodstempels uit 1947, kleinrond Rau, schaarse kortebalk-, langebalk- en puntvlakvullingstempels (o.a. Singkawang, Batavia-Centrum/Vliegveld), haltestempel Paboearan, frankeringen, censuur, etc. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2124 imageNED.- INDIË NAAMSTEMPELS, verzameling op losse zegels van A t/m W, w.o. mooie en volledige afdrukken, sommigen met bijgeschreven datum, meest in zwart, ook blauw en violet, ook van diverse schaarse en zeldzame kantoren, enkele haltestempels, 3 poststukken, in insteekboek. Mooie start of uitbreiding van de verzameling! (Image) Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2125 imageNED.- INDIË PUNTSTEMPELS, verzameling tussen nrs. 1-120 zonder de zeldzame kantoren, maar wel met veel mooie afdrukken op verschillende emissies en waarden, alsmede 4 kleurproeven 1 cent emissie 1870, in insteekboek (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2126 imageNED.-INDIË, Puntstempels tussen nr.1 en 118 op diverse waarden. Hoge cat.wrd.! (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2127 imageNED.- INDIË, Vierkantstempels, kleine verzameling opgezet op 5 insteekbladen in ringband, met mooie afdrukken, doubletten, typen, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2128 imageNED.- INDIË, Kortebalkstempels, verzameling alfabetisch opgezet van A t/m W op losse zegels van diverse emissies en waarden w.o. op briefstukje en enkele knipsels, verschillende typen, met veel mooie afstempelingen w.o. van meerdere schaarse kantoren, etc. in insteekboek (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2129 imageNED.- INDIË, Langebalkstempels 1917-42, uitgebreide verzameling alfabetisch opgezet van A t/m W op losse zegels van diverse emissies en waarden, zegels op briefstukje en wat knipsels, met veel mooie afstempelingen w.o. schaarse kantoren o.a. Baä, Bandarsidajoe, Beo, Boela, Enrekang, Grabag, Kloea, Kolaka, Langen, Lintido, Oelee Lheue, Pendopo, Rantau, Sapat, Soeliki, Terempa, etc. in 2 insteekboeken (Image) Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2130 imageNED.- INDIË, Langebalkstempels met segmentnummer (type LBnr) 1931-42, verzameling alfabetisch opgezet van A t/m T op ca. 950 losse zegels van diverse emissies en waarden w.o. op briefstukje, met veel mooie afstempelingen w.o. schaarse nummers van grotere kantoren etc. in insteekboek (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2131 imageNED.- INDIË, Puntvlakvullingstempels (type PV1, PV2), verzameling alfabetisch opgezet op losse zegels van diverse emissies en waarden w.o. op briefstukje, met veel mooie afstempelingen in insteekboek (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2132 imageNED.- INDIË, verzameling puntvlakvullingstempels typen PV1 en PV2 op losse zegels w.o. mooie afstempelingen en wat schaarse kantoren als Koeningan (PV1, € 250) (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2133 imageNED.- INDIË, Reclame-, Propaganda- en Gelegenheidsstempels op losse zegels, zegels op briefstukje en op knipsels, w.o. prachtige en volledige afdrukken van deze interessante en niet algemeen gebruikte stempels, in insteekboek. Mooi object om op te zetten en uit te breiden! (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2134 imageNED.- INDIË, stempels 1945-1949 en iets later op losse zegels en zegels op briefstukjes, merendeels diverse typen langebalkstempels, ook enige andere soorten, w.o. veel mooie afdrukken, in insteekboek (Image) Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2135 imageNED.-INDIË 1864-1942, o/*/** in insteekboek met o.a. 160/66(2) waarvan 1 serie postfris met hoekrand, 277, 280, 289, etc., tevens Nieuw Guinea (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2136 imageNED.-INDIË 1864-1948, */** verzameling in insteekboek met beter materiaal o.a. 1, 58/61, 160/66, 289, etc., in enigszins gevarieerde kwaliteit (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2137 imageNED.-INDIË 1864-1949, meest gebruikte (restant)voorraad in dik insteekboek (Image) Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2138 imageNED.-INDIË 1864-1962, o/*/** verz. in Kabe album met o.a. 1/2, 149/59, 160/66, 280, 289, etc., tevens Nieuw Guinea (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2139 imageNED.- INDIË 1870-1950, kleine gebruikte verzameling met o.a. nrs. 80 en 98, incl. iets Japanse bezetting en Revolutieperiode, en 20 poststukken w.o. KPM (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2140 imageJAPANSE BEZETTING en Interim periode Ned.-Indië en Zuid Oost Azië w.b proeven, variëteiten en enkele poststukken wb. zeldzaam materiaal! (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM