NEDERLAND continued...
2101 image1899-1969, ongebr. resp. postfrisse verzameling in 2 Davo albums met o.a. 90/101, 104/05, 130/31, Brandkast 1/7, 346/49, 518/37, etc. (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2102 image1899-1980, ongebruikte resp. postfrisse voorraad wb. goede nrs. Bontkraag, 100(2), 101, aardig type Veth, 346/49(3), 535/37, en div. series in kleine aantallen. Cat.wrd. ca. € 20.000 (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2103 image1928-1953, hoofdzakelijk postfrisse voorraad in dik winkelboek met flinke aantallen in de naoorlogse periode. Cat.wrd. ruim € 25.000 (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2104 image1944-1999, postfrisse verzameling in 3 Davo de Luxe albums waarbij 518/37 (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2105 imageModern postfris waarbij € 300 frankeergeldig materiaal (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2106 2000-2020, postfrisse verzameling in 3 Davo de Luxe albums. De frankeergeldige waarde bedraagt € 1575 Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2107 imageROLTANDING, postfris waarbij div. goede nrs., veelal in paren, blokken en veldelen, alsmede alle kinderseries nrs.71/101. Cat.wrd. € 4000 (Image) Est. EUR 400

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2108 imageAUTOMAATBOEKJES 1964-1994, verzameling in 2 Davo albums met veel goede nrs. en talloze variëteiten zoals telblok, registerstrepen, etc. (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2109 imageBACK of the BOOK, */** waarbij LP12/13(5, waarvan 3x postfris), div. goede nrs. Roltanding en port, D1/8(2), TG1/5, BK1/7, IN1/2, etc. Mooie koop met een cat.wrd. van ruim € 11.000 (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2110 imageBACK of the BOOK, gebruikt in groot voorraadboek, bevat o.a. LP12/13(30), Dienst in wisselende aantallen, Postpakket-verrekenzegel 1/2(30), Postbewijs 1/7(3), veel Roltanding wb. in blokken, etc., etc. Mooie koop met enorme cataloguswaarde! (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2111 imageBACK of the BOOK, gebruikt met o.a. LP12/13(10), P67a/68b, D1/8(5), PVV1/2(10), PW1/7, R1/8, R19/31 en Kinderseries tot 5x, alles in keurige kwaliteit. Cat.wrd. € 10.250 (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2112 imageBACK of the BOOK, gebruikt wb. LP12/13(10), P68b, D1/8(2), D9/15(10), PVV1/2(20), R1/18, R33/56, R57/70(5) en div. Kinderseries. Cat.wrd. € 10.700 (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2113 imageBACK of the BOOK, gebruikt, in nette kwaliteit in insteekboek met o.a. LP12/13(10), P27/28(3), D1/8(5), PW1/7(4), R1/70(3), etc., etc. Cat.wrd. € 18.240 (Image) Est. EUR 1,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2114 imageBACK of the BOOK, gebruikt in insteekboek met o.a. LP12/13(10), P1/2(10), P28(2), P31/43(2), P67a/68b, D1/8(5), D9/15(9), PVV1/2(10), PW1/7(3), R1/8, R19/31(3), R33/56(5), R57/70(5) en div. Roltanding-Kinderseries in aantallen tot 10 x, cat.wrd. € 14.660 (Image) Est. EUR 750

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2115 imageLUCHTPOSTBLADEN 1947-82, verzameling van 46 ongebruikte en verzonden ex. w.o. met bijfrankering. Geuz. ca. € 500 (Image) Est. EUR 75

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2116 imageLUCHTPOSTGESCHIEDENIS. DE HOLLAND-INDIË LIJN (1921-) 1924-1940. UIT CA. 875 LUCHTPOSTSTUKKEN BESTAANDE ZEER UITGEBREIDE, GOED BESCHREVEN TENTOONSTELLINGSCOLLECTIE MET EEN GROTE VERSCHEIDENHEID AAN VLUCHTEN, VAN MINDER SCHAARSE T/M ZELDZAME EN GEZOCHTE STUKKEN, W.O. 5 VAN DER HOOP-VLUCHTEN VH.B.3aI, II, IV, 3c (2x WAARVAN 1 BEPORT), PROEFVLUCHTEN, AANBRENGVLUCHTEN, TRAJECTPOST MET POST VANUIT ALLERLEI TUSSENLIGGENDE LANDEN W.O. ZELDZAME ALS VH.B.78a, b, c, h (SLECHTS 4 GEVLOGEN), B.84a, 86d EN DE EXTREEM ZELDZAME (= SLECHTS 2 GEVLOGEN, LIEFHEBBERSPRIJS) B.86a, b, c. TEVENS RAMPPOST (OOIEVAAR, MARABOE), ZEPPELINPOST W.O. VAN INDIË VH.IA.10 (KAART, SLECHTS 3 GEVLOGEN), DIVERSE KOPPENVLUCHT, VAN LAER BLACK, STROOKJES, (GELEGENHEIDS)STEMPELS, BINNEN- EN BUITENLANDSE CENSUUR, ADMINISTRATIEVE STEMPELS O.A. PER KLM, KLM GROOT EN KLEIN (Bu.LPR3), L.P.II (Bu. BLZ. 175), BEPORT, BESCHADIGD EN HERSTELD IN JAPAN, BRIEF AAN GRIEKSE REBELLENLEIDER VENIZELOS (1935), TARIEVEN EN MEERDERE EXTRA BESTELLINGEN AAN DE HAAN TE A´DAM, AUTHENTIEKE KRANTENBERICHTEN, FOTO´S, ENVELOPPEN, RECLAMEFOLDERS EN NOG VEEL MEER, OPGEZET OP BLADEN IN 13 RINGBANDEN. EEN UNIEKE PRACHTKOOP! EX VERKUIL (Image) Est. EUR 5,000

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2117 imageFISCAALZEGELS, verz. groot aantal zegels los, op document en wb. o.a. 20x de set CVV van de 75 cent t/m 100 gulden. Interessante koop ! (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
NEDERLAND en O.G.D.
2118 imageWEST-INDIË SCHEEPSPOST, KNSM-stempels (naamstempels en stempels in rechthoekig kader) op ca. 225 poststukken (veel filatelistische post, ook wat zakelijk) waarbij met handtekeningen van de master en/of de purser, diverse frankeringen van o.a. Nederland (veel), Ned. Ant., USA, Canada, Latijns-Amerikaanse landen, bestemmingen, etc. en bijkomende stempels zoals Paquebot, Missent to British Guiana en Grenada, veel extra prentbriefkaarten van de schepen, veelal gedocumenteerd, wat stempels op losse zegels, etc. In een dergelijk aantal en variëteit weinig aangeboden verzameling in 3 albums (Image) Est. EUR 400

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2119 imagePOSTWAARDESTUKKEN, ca. 200 ongebruikte en verzonden exemplaren, meest Nederland en Ned.- Indië (geen NNG), tevens 5 Zeeuwse dienststukken met mooie kleinrondstempels, in ringband (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2120 imageNEDERLAND en O.G.D. 1852-1970, o/* verzameling in 3 klembanden, vaak dubbel verzameld met o.a. 80, 104, 130/31, LP12/13, etc. (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM