NEDERLAND continued...
2081 imageARBEIDSLIJSTEN 1912-1965, incomplete verzameling van ruim 85 ongebruikte complete formulieren en losse, ongebruikte kaarten (G8 gebruikt) w.o. doubletten (enkele ex. iets roest), een paar ex. op voorhand al bijgefrankeerd, in Safe-ringband (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2082 imageEMISSIE 1852, gedeeltelijke plaatreconstructies van de 5 cent plaat III (54x los, 5 paren, 1 strip van drie) en plaat V (61x los, 6 paren en w.o. meerdere groenblauwe ex.), veel mooi gerande zegels inclusief randstukken, tevens 5 cent plaat VI pos. 26/31 als verticaal paar (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2083 image1852-1940, gebruikt, in meest nette kwaliteit in insteekboek met o.a. 48, 80, 101, 104/05, 130/31, etc. Cat.wrd. € 11.000 (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2084 image1852-1946, gebruikt, in meest nette kwaliteit in insteekboek met o.a. 1/29(2), 47/48, 61b/c, 80, 101, 104/05(3), 130/31(5), etc. Cat.wrd. € 19.870 (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2085 image1852-1947, o/*/** in insteekboek met o.a. nr.1(23), 2(40), 104, 130/31, 346/49, etc. (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2086 image1852-1954, verz. (*)/*/** wb. 1/3, 4/6 A en B, 11/12, 13/18, 19/29, 43/44, 45/48, 49, 56/76, 61b/c, 77/80, 90/101, 121/31, 149/65, 177/98, 346/49(2), 534/37(2), Port 1/106, Luchtpost 1/14, Dienst 1/8, 16/24, Brandkast 1/7, Internering 1/2(2) en Roltanding op nr.32 na compleet. Diverse extra's zoals proeven, tandingen, variëteiten, typen, etc. Helaas zijn er div. nrs. voorzien van bewerkte of valse gom, desondanks prachtkoop met hoge waarde! (Image) Est. EUR 3,000

Currently...€3,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2087 image1852-1955, o/*/** verzameling in Davo album met diverse goede nrs. en series o.a. 43, 49, 61b/c, 104/05, 130/31, 346/49, 518/37, Roltanding en Port, Brankast 1/7, Telegram, etc. (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2088 image1852-1960, gebruikte verz. in Davo album met o.a. 47/48, 80, 101, 104/05, 130/31, LP12/13, Roltanding compleet (ex.32), Port en Dienst (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2089 image1852-1972, geheel gebruikte verzameling in Davo album met betere materiaal o.a. 48, 80, 101, 104/05, 130/31, etc. (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2090 image1852-1975, o/*/** verzameling in 2 Leuchtturm albums met o.a. 47/48, 104/05, 130/31, 346/49, 534/37, Luchtpost 12/13, Port en Roltanding en Dienst 1/8 (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2091 image1852-1980, gebruikte verzameling in Davo album met o.a. 1/12, 47/48, 80, 101, 104/05, 130/31, etc., tevens iets O.G.D. (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2092 image1852-1990, o/*/** in dik insteekboek met o.a. 1/12, 47/48, 130/31, Roltanding, etc. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2093 image1852-1997, o/*/** in 3 Leuchtturm albums waarbij 1/12, 29, 47/48, 130, Dienst, Port, Luchtpost 12/13, etc. (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2094 image1852-2001, o/*/** verzameling in 4 Davo albums met o.a. de nrs.48, 80, 101, allen met cert., verder 61 b/c, 104/05, 130/31, Konijnenburg en En Face postfris met cert., Port 67a/68b, Roltanding, Telegram, Internering 1/2, Postbewijs 1/7, Brandkast 1/7, Dienst, etc. Mooie koop! (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2095 image1852-2011, o/*/** verzameling in 5 Lindner albums met diverse aardige nummers en series, alsmede ruim € 500 frankeergeldig materiaal (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2096 image1864-1940, gebruikt in insteekboek met o.a. 6(15), 11(5), 12(2), 14(5), 28(10), 29(2), 44(5), 48, 80, 100(10), 101, 104, 105(6), 130/31 en div. Kind-, Zomer- en Toeslagseries, alles in doorgaans nette kwaliteit, cat.wrd. € 14.650 (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2097 image1867-1967, meest ongebruikte verz. in Importa album met o.a. 56/76, 104, 130, Veth met en zonder watermerk, Luchtpost 12/13, Port 67a/68b, Dienst 1/8, Roltanding compleet (ex.32), etc. (Image) Est. EUR 750

Currently...€740.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2098 image1876-1970, */** verzameling in Leuchtturm album met o.a. 44, 90/100, 104/05, 130/31, 163/65, 346/49, En Face, LP12/13, Port, Dienst 1/8, etc. (Image) Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2099 image1899-1961, ongebr. resp. postfris in insteekboek met o.a. 56/76, 77/79, 90/101, 104/05, 130/31, 149/65, 346/49(4), 534/37. Cat.wrd. € 21.000 (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2100 image1899-1963, */** met o.a. 68 en 74 in blokken van vier, 90/101, 104/05, 149/64, 346/49(2), 534/37, etc. Mooie koop met een cataloguswaarde van ruim € 20.000 (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM