Map - Europa continued...

2041 imageJOEGOSLAVIE 1918-1926, o/*/** op insteekbladen wb. vele variëteiten zoals kopstaande,- verschoven,- of dubbele opdrukken, de uitgaven voor Kroatië met vele idem varianten, waarbij gekeurde ex. en met certificaat en de uitgave Koninkrijk met de goede lange series van Koning Alexander, tevens Montenegro wb. ook div. opdrukvariëteiten. Prachtkoop met zeer hoge waarde! (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2042 imageNOORWEGEN, 3 Amundsen 'Polhavet' kaarten (Image) Est. EUR 50

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2043 imageNOORWEGEN, verzameling Kerstzegels 1934-1981, kleurproeven, meest postfris, ongetand in veldeeltjes, alsmede 5 boekjes met Kerstzegels (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2044 imageOOSTENRIJK 1851-1867, gebruikte speciaalverzameling 'Zeitungsstempelmarken' uitgebreid opgezet op typen en kleurnuances, zeer aardige afstempelingen op brief en krant. Prachtige verzameling met zeer aardige nummers (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2045 imageROEMENIË 1858-1862, o/(*)/*/** verzameling op albumbladen, ondanks enkele dubieuze ex. en nadrukken, een leuk geheel met goede nummers en zeer hoge waarde (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2046 imageROEMENIË 1865-1872, o/* verzameling op albumbladen met kleur- en stempelvariëteiten, ondanks enkele dubieuze ex. en nadrukken, een mooi geheel (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2047 imageRUSLAND POSTHISTORIE, 14 oude poststukken tussen 1860 en 1912 waarbij 8 brieven met meerkleuren-frankeringen naar Amsterdam (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2048 imageRUSLAND, veelal beter materiaal o/* op insteekkaarten (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2049 imageSCANDINAVIË 1851-1900, hoofdzakelijk gebruikte verzameling op albumbladen met diverse aardige nummers in doorgaans nette kwaliteit! (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2050 imageSPANJE en PORTUGAL en KOLONIËN, veelal betere nrs. o/* waarbij met attest op insteekkaarten (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2051 imageWEST EUROPA, veelal betere zegels o/* van diverse landen in meest nette kwaliteit (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2052 imageZWEDEN 1858-1957, geheel gebruikt op albumbladen in nette kwaliteit, bevat o.a. Mi.26B en 86/106 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2053 imageZWITSERLAND, Strubli, kleine verzameling op albumblad met o.a. Mi.nr.18 (3), etc., tevens 2 briefjes (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2054 imageZWITSERLAND 1919-1946, 42 Luchtpostbrieven waarbij goede ex., tevens 2 brieven met blokken (Image) Est. EUR 150

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2055 imageZWITSERLAND DIENST 1918-1950, o/*/** op albumbladen, met talrijke betere nrs. en series (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM

Map - Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
2056 imageBRAZILIË 1849-1878, veelal betere nrs. o/(*)/* op insteekkaart (Image) Est. EUR 200

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2057 imageJAPAN, veelal beter materiaal o/(*)/*/** op insteekkaart met o.a. Mi. blok A28 (2) (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2058 imageMIDDEN en ZUID AMERIKA, 13 poststukken 1831-1880 (Image) Est. EUR 100

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2059 imageMEXICO 1856-1861, mooie samenstelling in meest nette kwaliteit van deze emissie met kleur-,opdruk- en stempel-variëteiten, bevat 5 attesten van het Mepsi Expert Commitee (Image) Est. EUR 500

Closing..Apr-16, 11:59 PM
2060 imageMEXICO 1856-1861, mooie samenstelling in meest nette kwaliteit van deze emissie met kleur-opdruk- en stempel-variëteiten, bevat 4 attesten van het Mepsi Expert Commitee. Zie fotocollage voor een eerste indruk! (Image) Est. EUR 300

Closing..Apr-16, 11:59 PM