Map - Europa continued...

2021 imageENGELSE KOLONIËN, New Foundland, ongebruikt op insteekbladen waarbij beter materiaal in gevarieerde kwaliteit (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2022 imageENGELSE KOLONIËN, Nieuw Zeeland en Gebieden en Fiji, veelal betere nrs. en series o/* op insteekbladen. Hoge cat.wrd.! (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2023 imageENGELSE KOLONIËN, Nyassaland, Kenya en South Rhodesia ca.1938-1970, geheel ongebruikt op albumbladen, met o.a. 1946 Specimen-sets, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2024 imageENGELSE KOLONIËN, Somaliland 1903-1960, geheel ongebruikt op albumbladen waarbij aantal leuke series Specimen o.a. S.G.32s/44s en O.10s/O.15s (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2025 imageENGELSE KOLONIËN, betere series en nrs. op insteekkaarten, waarbij o.a. Sungei Ujong S.G.24 (2 types) met cert. RPS, en Southern Nigeria 45/56 met Specimen (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2026 imageENGELSE KOLONIËN, Trinidad en Tobago 1852-1922, meest ongebruikte verzameling op albumbladen met betere nrs. o.a. S.G.87, 124, 229, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2027 imageENGELSE KOLONIËN, Turks en Caicos Islands 1867-1928, geheel ongebruikte verzameling op albumbladen met diverse betere nrs. en series o.a. S.G.50/51, 10/09, 115/126, etc. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2028 imageENGELSE KOLONIËN, Zanzibar 1895-1964, geheel ongebruikt op albumbladen waarbij een leuke afdeling met Specimen-sets (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2029 imageESTLAND 1918-1940, o/*/** op blanco bladen en insteekblad wb. div. aardige ex., series en blokken, alsmede iets Pernau en Pleskau en Letland (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2030 imageFINLAND 1860-1960, geheel gebruikt op albumbladen in nette kwaliteit met o.a. Yv.4, 4a, 5, 7, 8 (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2031 imageFRANKRIJK POSTHISTORIE, complete, zeer frisse brief geschreven te Havre 14-4-1802, met op vz. departementsstempel 74/LE HAVRE, naar Mauritius, geschreven aankomst/beantwoording 3 May. Zeldzame bestemming! (Image) Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2032 imageFRANKRIJK POSTHISTORIE, 6 briefkaarten 1910-1912, betreffende Vliegshows met leuke vignetten, tevens brief Constantinopel naar Denemarken 1845 (Image) Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2033 imageFRANKRIJK, 'Sterstempels', tussen 1 en 39, tevens 10 brieven (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2034 imageFRANKRIJK, veelal betere nummers o/*/** in meest nette kwaliteit, w.o. Mi.252/54, 321, blok 3, etc. (Image) Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2035 imageFRANKRIJK, oudere postzegelboekjes en zegels met reclame-aanhangsels, w.o. betere (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2036 imageFRANS ANTARCTICA, Yv. Luchtpost 1, Terre Adélié-opdruk op 100 Fr. Madagaskar, in blok van 12 op briefstuk, gebr. pr.ex. (Image) Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2037 imageFRANSE KOLONIËN, Tschad Autonome Republiek 1959-1970, postfrisse, vrijwel complete verzameling op Leuchtturm albumbladen (Image) Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2038 imageFRANSE KOLONIËN, meest ongebruikt met beter materiaal in klein insteekboekje (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2039 imageFRANSE KOLONIËN, o/* veelal betere zegels op 2 insteekkaarten met o.a. Somalië Maury 168a/170a (6x) postfris, tevens brief Frans Indië (Image) Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM
2040 imageGRIEKENLAND 1861-1886, Plaatreconstructie van de 5 Lepta groen o/*/** in div. drukken w.o. in blokken en eenheden. Tevens 20 Lepta blauw, karmijn, lilarose en amilinerood, ook in blokken en strippen. Een zelden aangeboden prachtkoop met zeer hoge waarde! (Image) Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Apr-16, 11:59 PM