NEDERLANDS-INDIË continued...
661 o image1, 10 cent wijnrood, pos. 8, gebruikt pracht randstuk. Mit Kurzbefund Vleeming. € 125 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
662 o image1, 10 cent wijnrood, twee gebruikte prachtex. met blauw resp. zwart Franco. € 250 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
663 o image2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex waarop tevens Franco in kader (zeldzaam op nr. 2). € 225+ (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
664 o image2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. afgest. met rondstempel Samarang. € 225 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
665 o image2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. met luxe afstempeling Samarang. € 225 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
666 o image2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. met mooie afstempeling Salatiga. € 225 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
667 o image2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. € 225 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
668 o image2, 10 cent karmijnrood, gebruikt prachtex. € 225 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
669 o image2, 10 cent karmijnrood, twee prachtex. met verschillende typen halfrond-franco Batavia. € 450 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
670 og/nh image5G-5F-5F, 2 cent lilabruin in strip van drie in de gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12 en 12½ x 12, het middelste zegel ongebruikt, de rechter en linkerzegel postfris met paars eigendomsstempeltje. Prachtstrip, zeer zeldzaam! € 1500 + (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
671 nh image7G + 7F, 2½ cent geel in gecombineerde tanding 11½ : 12 met 12½ : 12, postfris pracht randpaar. Zeldzaam in deze kwaliteit. Cert. ´Bakker, 2003´. € 650++ (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
672 og/nh image10H, 12½ cent grijs, Kt.12½ kl.g., blok van 15 stuks met volle, originele gom en postfris (az. een paar onbeduidende puntjes en gomvouw), zeer mooi van kleur en zeldzaam in dergelijke eenheid € 600 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
673 nh image17/22, Cijfer 1 t/m 5 cent, 6 waarden compleet, postfrisse prachtex. € 450 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
674 nh image17/20, 22, Cijfer in postfrisse prachtblokken van vier. € 500 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
675 o image18B + 18A, 2 cent bruin in gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, gebruikt prachtpaar met cert. Muis (1998), Tax. 200 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
676 nh image19B + 19A, 2½ cent oranjegeel, in gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, beh. een enkel plekje, een postfris prachtblok € 200 + (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
677 on cover image38f, ½ op 2 cent met variëteit ´Dubbele opdruk´ en 39fb, 2½ op 3 cent met variëteit ´Horizontaal verschoven opdruk´ in strip van drie op envelop van 12½ cent waarop tevens 5 cent nr. 46 in paar, van Bandoeng 11-9-1903 aangetekend naar Batavia 12-9-1903 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
678 og imagePC.42a/h, ½ Cent type Vürtheim, uitgifte 1902, kleurproeven van de kleuren die voor de uitgegeven waarden zijn gekozen, ongetande randstukken, gegomd, prachtex. (42f = ultramarijn, lichte oppervlaktebeschadiging). Weinig aangeboden! fl. 800 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
679 (og) imagePC.47, 15 Cent type Veth, uitgifte 1902, 14 verschillende kleurproeven van de plaat, ongetand, zonder gom, prachtex. Fl. 850 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
680 o image48, 10 cent Veth met curiositeit ´Bovenzijde ca. 3,5 mm ongetand´. De zegel zit op briefstukje en is afgestempeld in Weltevreden in 1911. Opinie SvL: het stempel is gegarandeerd echt (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM