DIENST continued...
601 o imageD16, met opdrukafwijking: rechter gedeelte van opdruk ontbreekt, gebruikt prachtex. (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
602 nh imageD16a/19a, 7½ t/m 30 cent, 2e druk, postfrisse prachtex., alsmede een serie D16/19 € 1120 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
603 nh imageD16/19 en D16f/19f, opdrukafwijking: InternationalF, compleet in postfrisse horizontale prachtparen € 680 + (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
604 o imageD16/19, in blokken van vier, w.o. D16f en 2 zegels D16 met gedeeltelijke tekst, prachtex. € 250 + (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
605 o imageD16f/19f, opdrukafwijking: InternationalF, gebruikte prachtex. met rechtervelrand € 400 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
606 nh imageD20/24, Cour Internationale de Justice, cpl. postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1981) € 1200 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
607 nh imageD25/26, Cour Internationale de Justice, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. € 750 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
608 nh imageD27/40, Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 gulden, postfrisse prachtserie met cert. Muis (2004) € 1750 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
609 nh imageD27/40, Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 Gulden, postfrisse prachtex. € 1750 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
610 on cover image2 Cent Cour nr. 27 (vrijwel prachtex.) als enkelfrankering op rouwcouvert, incl. inhoud (dankkaart voor getoonde belangstelling van een overlijden) van het C.I.J. afgest. 'sGravenhage-Vredespaleis 25-5-1951. Rouwcouvert van het C.I.J. door ons tot nu toe nog niet eerder gezien (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
611 nh imageD41/43, AANVULLINGSWAARDEN VREDESPALEIS, 40, 45 EN 50 CENT, POSTFRISSE PRACHTEX. MET CERT. MOEIJES (1995) € 4750 (Image)

Est. EUR 2,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
TELEGRAM
612 (og) imageT6 a t/m i, kleurproeven zonder waarde-inschrift, ongetand, zonder gom, prachtex. Hfl.900 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
613 (og) imageT7 a t/m i en T6 a t/m i, ongetande kleurproeven met zwart waarde-inschrift 50 cent samenhangend met de kleur-proeven zonder waarde-inschrift, ongebr. prachtex. zonder gom, de groene proef vertoont een scheur, ov. pracht. Hfl.3600 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
614 og imageTG1/12 (ex.7), 1 cent t/m Twee gulden cpl. met opdruk Specimen in ongebruikte strippen van drie, beh. een miniem scheurtje in een zegel, een prachtige, waarschijnlijk unieke eenheid! Cert. Muis (1978) € 5250 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
615 nh imageTG1, 1 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 605 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
616 nh imageTG2, 3 cent lila en zwart, postfris prachtex. € 360 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
617 nh imageTG3, 5 cent lila en zwart, postfris prachtex. € 410 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
618 nh imageTG4, 12½ cent lila en zwart, postfris, goed gecentreerd prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 1375 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
619 nh imageTG5, 15 cent lila en zwart, postfris prachtex., te verwaarlozen klein kreukje in de gom € 1760 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
620 nh imageTG6, 20 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2012) € 1760 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM