NEDERLAND continued...
461 nh image181Af, FOUTDRUK 9 CENT ROODORANJE ZONDER WAARDE-INSCHRIFT, POSTFRIS PRACHTEX. MET LINKER-VELRANDJE MET NUMMER 2, ENKELE ZWARTE INKTSPOORTJES OP DE GOM. CERT. MUIS (1986) € 17.500 (Image)

Est. EUR 5,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
462 on cover image212/19, Olympiadeserie afgestempeld met speciaal Olympiade-stempel type N1 aangetekend en per expresse binnen Amsterdam 13-6-1928, R-strookje met in violet geschreven ´Amsterdam/stadion´ (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
463 on cover image212/19, Olympiadeserie afgestempeld met speciaal Olympiade-stempel type N2 28-7-1928, openingsdatum van de Spelen, aangetekend over Luxemburg 29-7 naar Echternach 30-7, R-strookje met in violet geschreven ´Amsterdam/stadion´ waarna ook in violet overgestempeld (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
464 on cover image214/15 en 217/18, Olympiadezegels van 3, 5, 10 en 15 cent afgestempeld met speciaal Olympiade-stempel type N1 aangetekend naar ´sGravenhage 2-6-1928, R-strookje met in blauw geschreven ´Amsterdam/stadion´ (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
465 og image217v, 10 + 2 ct. Hardloper, rechterzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. € 1600 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
466 nh image236/37, Fotomontage in postfrisse blokken van vier, beide randstukken met knipteken € 2300 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
467 nh image356e, 7½ + 2½ cent in postfris blok van vier, prachtex, € 350 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
468 on cover imageTestzegel uit 1936 type ´Shirley Temple´ blauw nr. TS4 (roestpuntje) op lokaal verzonden envelop, machinaal afgestempeld Amsterdam C.S. 17-4-1944. Tevens nrs. TS3 (bruin) en TS4 los bijgevoegd (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
469 nh imageV2792/2801, 375 jaar Universiteit van Utrecht, vel van 10 zegels met variëteit: alleen de onderste tabs zijn getand, de rest van het vel ongetand, minieme vouw rechtsonder, ov. prachtex. -.- (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
ROLTANDING
470 nh imageR1/18, tweezijdige roltanding zonder watermerk, cpl. postfrisse prachtserie met cert. Vleeming (2012) € 1615 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
471 on cover imageR7, krantenbandje van 'de Telegraaf' (perforatie DT op Roltanding nr.7), 5 juli 1926 met het stempel Intern. Accountants Congres-Amsterdam (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
472 nh imageR19/31, 2 t/m 40 cent, cpl. postfrisse prachtex. € 440 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
473 nh imageR29a, 30 cent donkerlila, afwijkende tanding links- en rechtsboven, postfris prachtex. € 380 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
474 nh imageR32b, 7½ CENT 'DRIEGAATSROLTANDING', POSTFRIS PRACHTSTUK MET CERTIFICAAT VLEEMING (2012) € 11.000 (Image)

Est. EUR 5,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
475 og imageR32b, 7½ cent 'Driegaatsroltanding', ongebruikt prachtex. met cert. Muis (2003) € 5000 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
476 o imageR32b, 7½ CENT 'DRIEGAATSROLTANDING', GEBRUIKT PRACHTPAAR MET CERT. NVPH (1983) € 9450 (Image)

Est. EUR 3,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
477 o imageR32b, 7½ cent 'Driegaatsroltanding', prachtex. gebruikt met KB-stempel 'Amsterdam 39-3.II.6N 19' en cert. Vleeming (2010) € 4500 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
478 o imageR32, 7½ cent 'Driegaatsroltanding' gebruikt, links enigszins stompe tanding, ov. zeer fraai ex. met cert. Moeijes (1995) € 4500 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
479 o imageR33/56, vierzijdige roltanding ½ t/m 60 cent in gebruikte blokken van vier, prachtex. € 1226 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
480 nh imageR51a, 25 cent olijfgroen met afwijkende roltanding, postfris prachtex. met cert. Muis (2004) € 700 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM