van Dieten Stamp Auctions Sale - 643

Los - Nederland en O.G.D.

EMISSIE 1852 - ONGEBRUIKT
1 (og) imageZwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier PC.9, pos. 10. Vrijwel pracht randstuk (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
2 (og) imagePC9, kleurproef van de goedgekeurde plaat I op dik wit kartonpapier, zonder watermerk en ongetand, pos.54-55/59-60, prachtblok van vier (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
3 (og) imagePC10a, kleurproef van plaat III, pos.61-62, in de kleur flets grijsblauw, ongegomd pracht randpaar met drie watermerklijnen in de rand, cert. NVPH (2010). Hfl.2000 + (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
4 (og) imagePC11g, kleuproef (1856) van de 10 cent plaat-V (pos.10) met duidelijk 'streepje op de wang', ongetand, met watermerk. Zeer breed gerand prachtex. met cert. Vleeming (2019), Hfl.600 + (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
5 og image5 CENT DONKERBLAUW PLAAT I POS.31 MET VELRAND, 10 CENT ROOD PLAAT X POS.46 OP DUN PAPIER MET VELRAND EN 15 CENT ORANJEGEEL POS.8, ALLE MET SPECIMEN HANDSTEMPELOPDRUK, LUXE SET MET VOLLE GOM EN CERTIFICAAT NED. BOND (2000), CAT.WRD. 7500 + (Image)

Est. EUR 3,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
6 og/nh image1b, plaat I pos.28-33-38, ongebruikte, verticale strip van drie met bovenvelrand, waarin pos.33 postfris, vol tot breedrandige prachtstrip met cert. Vleeming (2018) (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
7 og image1n-Pl.IV-45, 5 cent lichtblauw, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. € 600 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
8 (og) image1, 5 cent donkerblauw, ongebruikt prachtzegel zonder gom, zeer fris van kleur. € 300 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
9 nh image2g, Plaat IV pos.68, postfris goed gerand prachtex. met cert. Vleeming (2013) € 2250 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
10 (og) image2, 10 cent rood, ongebruikt prachtzegel zonder gom, zeer fris van kleur. € 275 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
11 nh image3b, 15 cent donkeroranje pos. 39, postfris prachtex. met cert. Muis (2006) € 4250 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
12 o image1c-Pl.I-76.Breed gerand pracht hoekstuk (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
13 o image1g-Pl.II-26. Prachtex. op verticaal geribd papier. Attest 'Lodder, 1983' (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
14 o image1g-Pl.II-100. Breed gerand pracht hoekstuk met verticaal geribd papier (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
15 o image1j-Pl.III-2-3/7-8. Zeer fraai blok van vier, met knip in rand tussen de rechter zegels, rechter bovenzegel rechts en boven wat smal gerand doch nergens aangesneden, het geheel als blok vernietigd met pen getrokken kruis. Aardig albumstuk (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
16 o image1j-Pl.III-25. Breed gerand prachtex. (Image)

Est. EUR 25

Closing..Mar-12, 11:59 PM
17 o image1i-Pl.III-26/27. Zeer breed gerand prachtpaar (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
18 o image1i-Pl.III-42/44. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
19 o image1i-Pl.III-43/45. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
20 o image1i-Pl.III-26 t/m 50. Rechter boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 36 afgest. met Franco in kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM