Stamps - Boxes continued...

1689 Doos PTT mapjes Nederlandse Antillen (400+) tot ca. 1995 en Rep Suriname (200+) tot 2002.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1690 Doos Nederland en Overzee 1 Davo album 1864-1987 1 leeg dato album, Davo jaar supplementen, jaarsets, boekjes, FDC's, Legioen blokken, covers Nederlands Indië en +/- €90,- frankeergeldig.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1691 Nederland en Overzee **/*/0 w.o. kilowaar, stockboek met jaren 50, Legioen blokken, KBK, ordner met FDC's, etc.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1692 imageNederland en Overzee **/*/0 w.o. PTT jaarsets, EDB's, 5 stockboeken w.o. gulden periode, Curaçao Luchtpost **, etc. (Image) (Image2)

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1693 Doosje Nederland en overzee wb. Veldelen postfris Nederland en Ned. Indië uit de oorlogsjaren alsmede insteekboek postfris 1940-1966 etc.

Low Estimate € 35

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1694 Doos automaatboekjes wb. 300 x Suriname, ca. 50 stuks Nederland ca. 100 x België en ca. 175 stuks Duitsland.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1695 Nederland en Overzee **/*/0, 15 restant boeken met eenvoudig materiaal veel gulden periode.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1696 Doos zegels Nederland in 6 albums/boeken, veel guldenzegels moderner wo. PZB'jes maar ook iets ouder in blokken van 4, tevens album Ned. Indië

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1697 Doos automaatboekjes waarbij Nr 6 en Nr 9 in aantallen aanwezig, tevens wat automaatboekjes uit de overzeese gebiedsdelen en wat andere landen.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1698 Republiek Suriname Blokken uit 1976-2002** wb. onafhankelijkheidsblokken meerde malen aanwezig en wat postzegelboekjes oud Suriname meest postfris.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1699 Republiek Suriname. FDC vanaf 1976 tot 1998. Ruim 1200 stuks in onbeschreven kwaliteit.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1700 Doos 1300 FDC Nederlandse Antillen vanaf 1964 t/m 1986.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1701 3 albums FDC's wb. Nederland uit E12-E89, Ned. /Antillen 1961-1974, Ned. Nieuw Guinea en Suriname 1961-1969. Tevens wat bijzondere vluchten jaren 50/60. Tevens insteekboek gehele wereld gebruikt.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1702 Nederland en Overzee gebruikt, een leuk uitzoek doosje met ouder materiaal w.o. post- en postwaarde stukken, ook iets Buitenland.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1703 Nederland en Overzee vnl. Vincent van Gogh op Edel bladen ** en 2 albums Schepen diverse landen.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1704 Doos Nederland en Overzee FDC's in aantallen en zak met automaat boekjes.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
Netherlands and (former)overseas territories - Covers/Postal stationary
1705 Doos met zeer veel poststukken wb. Nederlands Indië en Nederlands Nieuw Guinea wo. Eerste/Speciale vluchten post(waarde)stukken gebruikt/ongebruikt alsmede div. buitenland idem. Zeer leuke koop!

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1706 Nederland. Partij ansicht- en wat briefkaarten alle van of naar Zeeland verzonden met groot- en/of kleinrond-stempels. Teven wat voorfilatelie en div. modern. Wat wisselende kwaliteit doch mooie koop.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1707 Nederland en O.G. Doos met FDC's uit 2010-2016 wb. Nederland, Ned. Antillen, Aruba, Curaçao, St. Maarten etc. Zeer hoge kostprijs.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1708 Nederland en Overzee een doos met post- en postwaarde stukken met beter materiaal.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM