Stamps - Boxes continued...

Netherlands continued...
1649 Doos goed gevuld met vnl. guldenblokjes Nederland in aantallen wo. iets Amphilex, wat Jaarsets, maar ook veldelen guldens modern, vele duizenden stuks

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1650 Nederland ** een Importa album, 2 stockboeken, FDC's, en PTT jaarsets uit de gulden periode.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1651 Nederland Plaatfouten en Druktoevalligheden. 4 insteekboeken en 1 ringband met (meest gestempelde) zegels va. 1872 met allerhande stipjes, foutjes en veegjes.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1652 2 ringbandjes PTT mapjes (Fl.) en startcollectie Nieuw Zeeland 1882-1974 gebruikt in stockboek.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1653 Nederland 2001-2012. Doosje FDC's uit E444-E663.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1654 2 doosjes bundels ( 50 of 100) Konijnenburg, Guilloche, Duifen van Krimpen Cijfer.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1655 Nederland PTT mapjes Nr 1-227 in 5 ringbanden en los.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1656 Doos Nederland 6 ringbanden PTT mapjes, 1 ringband ETB en bundel jaargangen.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1657 imageDoosje Automaatboekjes uit 1-22. Ruim 100 stuks. (Image)

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1658 Nederland ** een boekendoos met jaren 80/90 o.a. automaatboekjes, PTT jaarsets, mapjes.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1659 Doos Nederland 1 Davo album 1899-1983 (**/*/0), stockboek 80/90tiger jaren ** en een doos PTT mapjes.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1660 Nederland & Nederlandse Antillen **/*/0 Verzameling Nederlandse Antillen 1950/1989 in een Davo album, Nederland vellen en veldelen, PTT-mapjes, EDB en een album internationaal jaar van het kind

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1661 Nederland in 2 Davo albums 1852 - 1986 vnl. postfris, 2 Davo FDC albums en 2 PS1 albums met jaren 70 - 80, stockboek met FDC's 1953 - 1967 beschreven w.o. doubletten.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1662 Nederland jaarsets ** in aantallen uit de Gulden periode tot 2001.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1663 imageNederland **/*/0 import album 1976 -1998, PTT mapjes, 3 stockboeken diverse, enz. (Image)

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1664 Nederland ** PTT Jaarsets vnl 2 keer tot 2001 diverse boeken met eenvoudig materiaal.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1665 Nederland een gebruikt stock in 10 stockboeken vnl. na 1960, en iets diversen.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1666 Nederland **/*/0 een vellenmap met vellen en veldelen uit de gulden periode, 3 stockboeken w.o. blokjes van 4, insteek kaartjes.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1667 Nederland 1994-1999. Doos Ecubrieven en Telebrieven in 2 albums en wat los.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1668 Doos met 6 albums PTT 1-237.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 12, 11:00 AM