Stamps - Boxes continued...

Netherlands continued...
1609 Nederland 1852-1998 in 3 Davo albums. Collectie gebr./ongebr./pfr. En na 1964 uitsluitend postfris, goed gevuld doch geen topnummers.

Low Estimate € 175

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1610 imageNederland. Houten cassette met 10 gouden postzegels met afbeeldingen van het Nederlands Vorstenhuis. Zeer hoge kostprijs. (Image)

Low Estimate € 150

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1611 Doos jaar collecties (1976-2000), Blokken ** (1965-2001) alles in 10 tallen aanwezig en wat telefoon kaarten.

Low Estimate € 150

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1612 Doosje Automaatboekjes va. 1964 met oa. 6b, 6c, 6d, 6eF ongeldig (2x) en alle 9 boekjes.

Low Estimate € 125

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1613 Doos Nederland 3 Davo albums 2 stockboeken 2 FDC mapjes, jaren 30 (on)gestempeld goed aanwezig, periode 1852 t/m 1999. **/*/0

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 125

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1614 Doos Nederland 1940-1995 meest postfris wb. Heel leuk jaren 50 (deels in paren of strippen) alsmede enkele zegels voor 1940 wb. Nr. 98** (z.fr.)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1615 Nederland "P" Plaatfouten. Doos met 67 hawidkaarten (A5) uit 1852-1999 alle met NVPH genoteerde plaatfouten gebruikt/ongebruikt/postfris wb. Beter genoteerd en ouder deel in gevarieerde kwaliteit. Totaal ruim 250 verschillende plaatfouten.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1616 Nederland Port 1947-1958. Ladenkastje met engros partij bundels uit Port 80-106 met ca. 700 bundels meest van 100 stuks.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1617 Modern gestempeld veel na 2001 met blokken, velletjes en persoonlijke zegels waarbij PTT Collect club stempels en iets Monaco.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1618 Nederland FDC's 1952-2017. Doos met 6 albums FDC's wb. E8 t/m E35 alle met adres, wat onbeschreven begin jaren 60 en va. E-170 alles onbeschreven tot E740.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1619 Doos Nederland, postzegels (wb. Veldeeltjes) blokken en automaat-/postzegelboekjes (alles Fl.) tevens iets Duitsland** alles in grotere aantallen.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1620 Doosje ongeveer 200 automaatboekjes Nr 1-14, waarbij 1xPB9D.

Low Estimate € 75

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1621 Nederland ** in 7 zwarte stockboeken periode vnl. na 1970 tot 1999, merendeels los, veldeeltjes van 10, etc.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1622 Cassette met 4 gouden postzegels "75 jaar einde 2e Wereldoorlog" alsmede 3 zilveren postzegels (Tarief 1)

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1623 Nederland 1893-1928. 2 doosjes met ca. 250 bundels (50 of 100x) wb. Cijfer, Hangende haar, Bontkraag, vliegende duif, Jub.'23, en Veth.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1624 4 doosjes bundels (50 of 100) uit de nrs. 199 t/m 962 met vele honderden bundels.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1625 2 archiefdoosjes met vele honderden bundels (50 of 100) meest na 1945 wb. Ook iets dertiger jaren en wat € waardes.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1626 Doos Nederland en Overzee, periode 1882 t/m 2000, Nederland (jaarcollecties), Suriname, Ned Antillen. **/*/0.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1627 Nederland FDC's. Doos met 7 albums meest onbeschreven FDC's uit E70-E725.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
1628 Doos Nederland 5 dato albums (3 luxe), 1 ringband PTT mapjes en een stapel jaarsets tot 2000 veel postfris.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 12, 11:00 AM