33 image106P - ongebruikte 4 op 4½ cent Opruimings-uitgifte 1921 met plaatfout 'Gebroken 4', vrijwel postfris pr.ex., catw. € 80 (Image)

Low Estimate € 5

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
34 image106P2 - ongebruikte 4 op 4½ cent Opruimings-uitgifte 1921 met plaatfout 'gebroken 4 in de opdruk', pr.ex., catw. € 80 (Image)

Low Estimate € 5

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
35 image106P2 - ongebruikte 4 op 4½ cent Opruimings-uitgifte 1921 met plaatfout '1e streep in opdruk met zijstreep lang boven en beneden', pr.ex. met 'papier'plakkertje, catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
36 image137P - postfrisse 15 cent zwart Tentoonstelling 1924 met plaatfout 'Stip op de borst', kopie attest Moeijes 1994 (echt, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 5

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
37 image171Af - gebruikte in verticaal paar met velrand met plaatfout 'Weggevallen T van Cent', stempel oncontroleerbaar, pr.ex., catw. € 400 (Image)

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
38 image217v - ongebruikte 10+2 cent rood Hardloper Olympiade 1928 ín randpaar met variëteit 'Rechterzijde ongeperforeerd', gomzijde licht egaal bruinig, ov.pr.ex., catw. € 1600, schaars! (Image)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
39 image1444P1 - gebruikt met plaatfout 'Weggevallen C' op FDC E272, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 5

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
Netherlands
1 image61b-c - ongebruikte 7½ cent bruin Tête-Bêche 1924 met en zonder tussenstrook, gevouwen over perforatie, pr.ex., catw. € 540 (Image)

Low Estimate € 75

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2 image80 - ongebruikte 10 gulden oranje 1905 Koningin Wilhelmina, cert. Moeijes 1985 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 950 (Image)

Low Estimate € 150

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
3 image101 - gebruikte 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913 op briefstukje met langebalkstempel Rotterdam 7 30.3.14, met keurstempel Dr. Louis BPP en attest H. Vleeming 2023 (fris zegel zonder gebreken), catw. € 900 (Image)

Low Estimate € 150

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
4 image101 - gebruikte 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913, kopie cert. Kok 1981, pr.ex., catw. € 900 (Image)

Low Estimate € 150

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
5 image119A - postfrisse 10 op 17½ cent ultramarijn en bruin Opruimingsuitgifte 1923, lijntanding 11½, met drukkerstekens 78, 4 & 25, pr.ex., plakker in velrand, perforatie aan onderkant iets los (Image)

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
6 image196-197 - postfrisse 40 cent bruin & 50 cent blauwgroen 1926 Koningin Wilhelmina, catw. € 60 (Image)

Low Estimate € 5

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
7 image236-237 & LP9A-9B - postfrisse 80 cent Fotomontage 1931-1933 & 36 cent Luchtpost in beide tandingen, kopie attest Moeijes 1993 voor 236-237 (echt, zonder gebreken), wat roestpuntjes, catw. € 725 (Image)

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
8 image346-349 - postfrisse hoge waarden Konijnenburg, 2½ gld miniem bruin tandpuntje ov.pr.ex., catw. € 455 (Image) (Image2)

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
9 image347 & 488 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 31.VIII.1949, enige notities op achterzijde ov.pr.ex, (Image)

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
10 347 & 488 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 31.VIII.1949, pr.ex

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
11 image531 & 535 - gebruikt op compleet Bewijs van Bevoegdheid Heerlen 12.VI.1950, pr.ex (Image)

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
12 image535-537 - postfrisse 3 hoge waarden Koningin Juliana En Face 1949, attest Vleeming 2023 (frisse zegels zonder gebreken), catw. € 945 (Image)

Low Estimate € 150

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
13 image1208 - postfrisse 80 cent Sir Winston Churchill 1980 in hoerrandblok van 16 stuks met volledige papierlas op 2e en 3e horizontale baan, tevens strip van 4 zonder gom met identieke las en zichtbaar wit veld onder zegel, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM