Netherlands continued...
64 Nederland een verzameling op oude bladen 1852 - 1920 vnl. gebruikt w.o. postbewijs, port, etc.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
65 Nederland 1941-1942, Postzegelboekje PZ50 (2x) met roestig nietje en wat roest op enkele zegels (van nietje) alsmede PZ51, eveneens roestig nietje doch zegels in pr. Kwaliteit.

Low Estimate € 35

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
66 Nederland ** 10 hang verpakkingen uit de gulden periode o.a. 50 voor rouwbrieven.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
67 Nederland 1940. 3 postzegelboekjes PZ49 elk met 3 zegel missend. Boekjes en zegels in pracht kwaliteit

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
68 Map veldeeltjes met nr. 175, 461, 467 en 945 alle met druktoevalligheden en beschreven. Tevens wat correspondentie desbetreffend.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
69 Nederland plaatfouten 1907-1970. Insteekkaart postfris/(on)gebruikt wb. 87P, 106 (3 verschillende), 303P**, 336 Gent** 405/06 (zonder watermerk)854 gedrukt op gomzijde** etc.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
70 Nederland 1999. Mailers HB1720c en HB 1837b. NVPH € 145.-

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
71 Map Nederland vellen en veldelen 1954-1977 postfris.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
72 Roltanding 1926-1933. 5 Kinderseries alle in gebruikte paren

Low Estimate € 15

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
73 Nederland 1947-1958 ** Portzegels, 6 complete series waarbij blokjes van 4. Cataloguswaarde € 390,00

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
74 Nederland 1970. 5 wanddecoraties ( 54 x 54 cm.) met computerontwerpen met op elk een Zomerzegel met hetzelfde ontwerp als postzegel (954-959) afgestempeld 's-Gravenhage 18.VII.1970. (in koker)

Low Estimate € 5

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
Netherlands and (former)overseas territoriess Territories
75 Collection of 21 items postal history of the Dutch East Indies during the Japanese occupation period. Period 1940-1945.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
76 Nederland en Overzee */0. 4 kaartjes met eerste emissie Nederland, kopstaand Java, Curaçao, Ned. Indië ruim 900,- euro catalogus waarde.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
77 Suriname Port 1886-1957. 51 stuks Port ongebruikt/postfris wb. P3* en P36/46*/** Ca. € 570.-

Low Estimate € 15

Closing..Jan - 11, 11:00 AM

Stamps Netherlands and (former)overseas territories - Single lots

Air Post stamps Netherlands
16 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, 15 gld. orig. gomstreepje ov.pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
17 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. 't Oosten c.v. (echt, zonder gebreken) pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
18 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
19 imageLP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, randstukken, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
Cancellations Netherlands
51 imageHalfrondstempel Groningen-B op 3a, 15 cent oranje met variatie 'Missende scheidingslijn tussen maand- en dagaanduiding', pr.ex., catw. € 550 (Image)

Low Estimate € 15

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
Covers/Postal stationary Netherlands
48 image83 - gebruikte 10 cent grijs Koningin Wilhelmina 1923 in hor. paar met roulette doorsteek verzonden van Bergen naar Alkmaar, klein attest Vleeming 2023 (zegels echt, doch boven ruw afgescheurd en beschadigd (philatelistisch beïnvloed poststuk), stempels o (Image)

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM