418 Startcollectie O.G. va. 1870 met Ned. Indië*/o, Ned. Nieuw Guinea*, Curaçao/Ned. Antillen o/*/** tot 1980 en Suriname tot 1975.

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
419 O.G. van Nederland in 2 Importa album. Mooie startcollectie va. 1864 met div. beter genoteerd (wb. Ned. Indië 160-166) beter klassiek en 50 er jaren. Modern deel aardig gevuld tot ca. 1974.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
420 Suriname 1946-1976. Dubbelcollectie grotendeels ongebruikt en gebruikt en va. 1965 postfris en gebruikt aanwezig in overwegend goede kwaliteit.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
421 1 stockboek Ned Indië met plaatfouten Mast.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
Republic of Surinam
449 Republiek Suriname een winkelstock 1975 - 2012 in 2 winkel boeken en ringband met losse bladen **, velletjes en blokken.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
450 Republiek Suriname 1975-1998 gebruikt compleet en 1975-1999 postfris compleet in totaal 4 Davo de luxe albums.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
451 Republiek Suriname ** Davo luxe album met cassette 1976 - 1994, en ringband met automaatboekjes.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
452 Suriname 1976-1984 MNH and complete in Davo album.

Low Estimate € 10

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
Surinam
439 imageSuriname 1873-1975 in Davo album. Collectie (on)gebruikt/postfris wb. 115**, 118-126**, 137-140**, 167 t/m 186** en nadien vrijwel geheel postfris aanwezig. Tevens wat luchtpost wb. 20-26**, div. port wb. 17 t/m 56**. (Image)

Low Estimate € 300

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
440 Suriname 1873-1975 collectie gebruikt(va. 1927 compleet) in Davo de luxe en een collectie ongebruikt/postfris (va. 1925 compleet) in een Davo de luxe album

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
441 imageSuriname 1873-1975. Startcollectie Suriname ongebruikt wb. Ook iets postfris met wat beter materiaal en va. 1927 goed gevuld. Tevens Do.X serie met valse opdruk en stempel. (Image)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
442 Suriname collectie in 3 luxe Davo albums. Periode 1890-2013 vanaf de jaren 60 meest postfris.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
443 Suriname 1873-1986 in Holland album. Collectie (on)gebruikt/postfris met wat postfris 30er jaren en va. 1945 goed gevuld.

Low Estimate € 75

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
444 Collectie Suriname (republiek) 1873-2000 in 3 Davo albums luxe, vanaf 1960 meest postfris en vanaf 1990 tot 2000 matig gevuld. **/*/0.

Low Estimate € 75

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
445 Suriname een verzameling in 3 Davo luxe albums **/*/0 1873 - 2000, deels dubbel verzameld.

Low Estimate € 70

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
446 Suriname 1873-1975. Voorraadboek gebruikt/ongebruikt/postfris.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
447 Suriname 1873-1980 in Davo album. Leuke startcollectie postfris/(on)gebruikt met wat beter materiaal en overig aardig gevuld.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
448 Start collectie Suriname in 1 Davo album 1873-1985. Vanaf 1960 meest postfris.

Low Estimate € 20

Closing..Jan - 11, 11:00 AM

Stamps Netherlands and (former)overseas territories - In covers

Netherlands
62 imageNederland 1971 kerstzegel ontwerp P Wetselaar, originele tekening definitieve ontwerp , goedgekeurde, proeven met Deense annotaties, op echt gelopen poststuk, compleet boekje. (Image)

Low Estimate € 80

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
63 Map met 15 poststukken/covers wb. Nr. 2 op briefomslag 1860, 402B/ en 403B elk op aangetekend poststuk, Kastelen 1951 "1e dag op "Duinwijck" en internering 1 op couvert(?).

Low Estimate € 50

Closing..Jan - 11, 11:00 AM