Netherlands continued...
264 Nederland 1852-1943 in "Ka-Be" klemband met oa. 1 t/m 43 (deels in wat wisselende kwaliteit), 104-105(ongebr. zonder gom)en va. 1925 compleet aanwezig wb. Tevens wat luchtpost, port en roltanding.

Low Estimate € 125

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
265 Collectie Nederland 1852-1977 in 2 Davo albums waarbij klassiek (1 t/m 29), port, roltanding in gevarieerde kwaliteit (on)gebruikt en postfris.

Low Estimate € 125

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
266 Nostalgie in Postzegels. Speciaal album met 69 velletjes à 4,40. Nom. 303.-

Low Estimate € 120

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
267 Collecties Nederland in 2 Leuchtturm 1 Davo album 1 stockboek waarbij veel beter materiaal jaren 50 postfris en jaren 80 in aantallen. Periode 1852-1999.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
268 Nederland 1852-2008 in Importa album. Collectie gebruikt zonder top maar overigens zeer goed gevuld in overwegend pracht kwaliteit met iets frankeergeldig etc.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
269 imageFDC's Nederland 1950-2015. Collectie FDC's in 4 albums va. E 1( met dagtekenstempel Hattem 2-5-1950) en nadien compleet aanwezig en va. E6 meest in pracht kwaliteit (beschreven) en na E 167 alle onbeschreven. Tevens Amphilex velletjes op grootformaat FDC' (Image) (Image2) (Image3)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
270 Nederland ** een verzameling in Davo Luxe album met automaatboekjes vrijwel compleet 1964 - 1987 w.o. met telblok.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
271 Nederland 1852-1989 in 4 Davo albums. Collectie gebruikt/ongebruikt in sterk wisselende kwaliteit (1-48) en verder behoudens enkel topnummers vrijwel compleet aanwezig. Kavel dient te worden gezien.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
272 Starters collectie vanaf 1852 deels dubbel verzameld, oudere jaren leuk vertegenwoordigt, velletjes van 10 veelal gestempeld en postfris aanwezig */**/0.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
273 Nederland Port 1947-1958. 3 insteekboeken Port 1c t/m Fl. 1,75 wb. Veel druktoevalligheden/plaatfouten (ca. 5000 varianten) meest aangegeven met voorbeelden alsmede partij onuitgezocht incl. insteekboek ongebruikt. Uitzonderlijke koop!

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
274 Nederland 1852-1979 in Unie album. Collectie gebruikt/ongebruikt/postfris met div. beter genoteerd (nr. 2 met Franco halfrond Willemstad-B, 136-138, 356a/d**) veel gebruikt jaren 20/30 en jaren 50 dubbel verzameld wo. Postfris. Tevens 402B/403B*.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
275 Ruim 1400 firma perforaties, alfabetisch opgezet. Meest voor 1950 waarbij klassiek.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
276 Collectie automaatboekjes waarbij alle betere 6 en 9 aanwezig meest in goede kwaliteit. Tot en met nummer PB53D in twee Victoria albums.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
277 Nederland in 4 Davo albums (3x luxe) waarbij iets roltanding en port. Periode 1891-2000 */**/0.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
278 imageDe Puntstempels van Nederland in "MERCEDES" album. 257 verschillende puntstempels alle op nr. 19 met vrijwel alle betere nummers doch deels in gevarieerde kwaliteit wb. Nr. 155 met keur Koopman (doch gerepareerd.) (Image)

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
279 Nederland 1964-2001. Collectie Automaat en Postzegelboekjes postfris met alle betere nrs 6 en 9 aanwezig.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
280 1 stockboek Nederland, jaren 50 (**), velranden, plaatfouten en vele valse opdrukken Armenwet.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
281 Nederland. Speciaalcollectie "Treinen en Trajecten" met internationaal zegels . Frankeergeldig € 220.- Tevens zilveren postzegel "NS 4233 Koploper"

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
282 Nederland 1852-2006 in 3 Davo albums. Collectie (on)gebruikt/postfris zonder topnummers doch overig heel aardig gevuld incl. wat frankeergeldig en wat Port etc.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
283 Nederland 1852-1999. Collectie o/*/** met wat klassiek/oud en vanaf 1925 zeer goed gevuld.

Low Estimate € 100

Closing..Jan - 11, 11:00 AM