Netherlands continued...
224 Handelsvoorraad Nederland vanaf 1852 t/m 2000. Begin meest (on)gebruikt (iets postfris en nieuw gom) en vanaf 1950 meest postfris. Ruim gevuld waarbij blokken, velletjes, combinaties en wat betere series. In 4 dikke stokboeken.

Low Estimate € 300

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
225 imagePuntstempels. Insteek boek met ruim 3000 zegels diverse emissies en waarden wb. veel em. 1872 met puntstempels uit 1-257 wb. Ook veel betere genoteerd doch deels in wisselende kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 300

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
226 imageNederland 1852-2004 in 4 Davo albums. Collectie (on)gebruikt/postfris wb. Beginjaren in gemengde kwaliteit en na 1920 vrijwel compleet aanwezig. (Image)

Low Estimate € 300

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
227 Nederland 2001-2021 in Davo album. Collectie hangboekjes wb. Div. types "hangogen" en wat andere types (a,b,c) etc. Frankeergeldig deel € 775,-

Low Estimate € 300

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
228 imageNederland in post album */0. Vanaf eerste emissie goed gevulde verzameling in mooie kwaliteit met onder andere Nr 1-6, Nr 12, Nr 104-105, Nr 130-131, Kronings gulden, Tete beche port, Armenwet, Roltanding, Telegram, Bontkraag op de 50 cent na compleet *. (Image)

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
229 imageNederland FDC's 1952-1976 in album. Collectie ogenschijnlijk onbeschreven FDC's (doch oudere zeer kundig gewist en enkele twijfelgevallen) wb. E8, E9, E13 (met ingekleurd vignet!), E14/E15, E17/E18, E20/E22, E23(adres), E25/E38 en nadien meest onbeschreve (Image)

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
230 Nederland 1981-2023. Collectie 1e dag bladen (Importa) van 1 t/m 889 geheel compleet in 11 albums.(In verhuisdoos) Enorme kostprijs!

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
231 2 stockboeken Nederland 1852 tot 80tiger jaren, veel hoog genoteerd materiaal in sterk gevarieerde kwaliteit tevens veel postfris jaren 50/60 etc. zeer hoge cataloguswaarde! Voor impressie zie foto.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
232 Nederland 1945-2010. Mooie startcollectie o/*/** met periode 2000 t/m 2010 compleet postfris aanwezig in 4 Davo de luxe albums.

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
233 Nederland 2005-2022. 3 Davo albums Mooi Nederland 2005-2019, Typisch Nederland 2020-2022 en Grenzeloos Nederland 2009-2016.

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
234 imageNederland FDC's in album wb. E1 (gevouwen geweest) t/m E7 en va. E9 vrijwel compleet tot E151. (Image)

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
235 Kleinrondstempels. FDC album met ruim 115 poststukken (meest brief/ansichtkaarten) alle met verschillend kleinrondstempel wb. Bijkantoren, trajectstempels, bijkantoren en Stations.

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
236 Collectie Nederland 1852-2001 in 5 Lindner albums waarbij beter jaren 50 postfris. **/*/0.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
237 Nederland verzameling */**/0. Eerste emissie, roltanding, Poststukken waaronder nr's 136-138, Dienst, luchtpost waaronder 12-13, Legioen * ouder deel gemengde kwaliteit.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
238 imageNederland 1876-1973 in Davo album. Collectie ongebruikt en heel aardig gevuld vanaf 1958 postfris aanwezig. (Image)

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
239 Nederland 1852-1968. Collectie o/*/** in insteekboek met oa. 1/12, 49, 212-219**, 346-349*en va. jaren 50 deels (3) dubbel verzameld.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
240 Nederland 1946-1953 ongebruikt en veel postfris waarbij 5 x Legioen velletjes postfris of pracht/vrijwel pracht.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
241 Nederland klassiek gestempeld waarbij nr 44, 46, 47 (2x), 48 (2x) en nr 49 voor impressie zie foto.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
242 1 Davo album Nederland Periode 1899-1984 (niet alle pagina's aanwezig), LP12/LP13(0), 104/105 (0), 130/131(0), tralie, port voor impressie zie foto. **/*/0.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
243 Nederland 1852-2003 in 3 Davo albums. Collectie o/*/**. Goed gevuld toch zonder topnummers incl. div. Port, wat Roltanding en Armenwet 1-8.

Low Estimate € 200

Closing..Jan - 11, 11:00 AM