Back to verzamelingen in albums

Records 1 to 25 of 50

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

verzamelingen in albums
NEDERLAND
image Sale No: 648
Lot No:1424

PRENTBRIEFKAARTEN GRONINGEN, verzameling van ruim 450 kaarten, voorafgaand aan de stad Groningen eerst meerdere zeer oude exemplaren, merendeels van prinses Wilhelmina, als oudste het koninklijk lustslot Het Loo met poststempel Amsterdam-Uitgeest 16-7-1892, verder vooroorlogse, meest zeer oude ongebruikte en verzonden ex. van de stad Groningen, inclusief enige documentatie/correspondentie, in 2 Leuchtturm Perfect-albums. Voor de verzamelaar van oude, mooie prentbriefkaarten of als aanvulling op een collectie postgeschiedenis van Groningen (Image)

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:1425

NAAM- of LANGSTEMPELS, alfabetisch opgezet in dik, zelfgemaakt album, ruim 1100 zegels met veelal zeer mooie afdrukken, wb. div. betere op verschillende waarden. Mooie collectie met hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 28,000.00

Sold For 28000

image Sale No: 648
Lot No:1426

PUNT-, KLEINROND- en NAAMSTEMPELS, ca. 400 stuks in insteekboek, wb. zeer fraaie afstempelingen (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1427

PUNT-, KLEINROND-, DUBBELRING- en GROOTRONDSTEMPELS, honderden stuks op zegels en poststukken in 2 insteekboeken en 1 album, Wisselvallige kwaliteit, maar ook diverse prachtstempels. (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1428

POSTSTEMPELS Groningen stad en provincie, schitterende verzameling van punt-, halfrond-franco-, franco takje-, kleinrond-, grootrond- (tot in 1926 van 2e Exloërmond), naam-, Martin-, langebalk-, rol-, drukwerkrol- en wat andere stempels, op losse zegels van diverse emissie (vanaf 1852) en waarden (w.o. 10 gulden nr. 80), zegels op knipsels, knipsels zonder zegels, enkele stempelvariëteiten (kopstaand karakter), veel luxe afstempelingen van kleine en zeer kleine kantoren, trajectstempels, etc. in insteekboek. Prachtkavel! Ex Vos (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

image Sale No: 648
Lot No:1429

KLEINRONDSTEMPELS, ruim 2400 stuks in iets wisselvallige kwaliteit, wb. vele fraaie en prachtex., alfabetisch opgezet in 2 insteekboeken (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1430

KLEINRONDSTEMPELS, Post- en Hulppostkantoren, collectie in 2 insteekboeken, waarbij div. betere en div. mooie afdrukken. De kwaliteit is een beetje wisselvallig, maar de cataloguswaarde is enorm, volgens de inzender ruim € 37.000 (Image)

Sold...EUR 18,000.00

Sold For 18000

image Sale No: 648
Lot No:1431

KLEINRONDSTEMPELS, collectie Bijkantoren, Trajecten en Stationstempels in insteekboek, waarbij div. betere en div. mooie afdrukken en een cataloguswaarde vlgs. inz. € 11.000,= (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1432

STEMPELS, verzameling van franco-takje, takje, rond, franco, tweeletter, kleinrond, punt, penvernietigingen, korte- en langebalk en diversen op Jubileum 1923 en enkele andere emissies, met veel mooie afstempelingen, ook wat lastige kantoren, in 5 insteekboeken (Image)

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 648
Lot No:1435

GROOTRONDSTEMPELS, Postkantoren, alfabetisch opgezet op losse zegels, w.o. ook op briefstukjes, van verschillende emissies en waarden, wb. De Ruijter, TBC enz., met vele prachtige en luxe afstempelingen in dik insteekboek (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

image Sale No: 648
Lot No:1436

GROOTRONDSTEMPELS, Hulpkantoren, alfabetisch opgezet op type Vürtheim en Bontkraag, waarbij vele schitterende afdrukken, in insteekboek (Image)

Sold...EUR 12,000.00

Sold For 12000

image Sale No: 648
Lot No:1437

GROOTRONDSTEMPELS, Hulpkantoren, A t/m Z, alfabetisch opgezet, meest op type Vürtheim en Bontkraag, uitsluitend volledige stempelafdrukken, veelal op briefstukjes. Schitterend geheel! (Image)

Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

image Sale No: 648
Lot No:1438

GROOTRONDSTEMPELS, Bijkantoren, Stations, Militaire Kampen op Hangen Haar, Vürtheim, Bontkraag en allerlei andere waarden, vrijwel uitsluitend schitterende afdrukken in insteekboekje (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1439

GROOTRONDSTEMPELS, Trajecten, circa 200, meest prachtige afstempelingen, hoofdzakelijk op briefstukjes, in insteekboek (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1441

Diverse afstempelingen in 3 insteekboeken wb. Grootrond-, Dubbelring-, Langebalk-, e.a. afstempelingen, waarbij diverse aardige ex. (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 648
Lot No:1442

GUMMISTEMPELS, uitgebreide collectie van verschillende kantoren en nummers, merendeels op zegels op knipsels, in zwart, paars, lila, blauw en karmijn, hoofdzakelijk op type Veth, maar ook op allerlei andere waarden, veelal in mooie kwaliteit, in Davo album (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1443

LANGEBALKSTEMPELS, in 2 insteekboeken, honderden ex., veelal op Vürtheim, Bontkraag en type Veth (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1447

DEVENTER, verzameling van ruim 300 poststukken vanaf 1814 met een grote variëteit aan stempels, administratieve stempels en stroken, (enkel-)frankeringen, roodfrankeringen, beport, militair portvrijdom, Tweede Wereldoorlog, Deutsche Dienstpost Niederlande, censuur, bestemmingen, incl. enkele omliggende kantoren, firma-enveloppen, dienst, spoorwegen (trajectstempels), aangetekend, etc. in 2 ringbanden (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1451

BAARFRANKERING 1927-1979, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 150 poststukken (veel firma´s) met baarfrankeerstempels (roodfrankering) gebruikt op een 7-tal grote postkantoren, met verschillende verwisselbare frankeerwaarden in 3 soorten stempels: type I rechthoekig model, type II waarde tussen golflijnen en type III gestyleerde leeuwfiguur, met veel inmiddels (zeer) schaars geworden exemplaren, op prentbriefkaarten o.a. Buiten-Centrum Witterzomer, en variëteiten w.o. met postzegels bijgefrankeerd etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 1 Leuchtturm Perfect-album (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1452

Goed gedocumenteerde gespecialiseerde verzameling handrol- en continuerende machinestempels ´punten- en streepjesregen en rijen van ringen´ op ruim 155 poststukken 1936-50 en knipsels op kartonnetjes met informatie, w.o. tevens frankeringen, censuur, etc. in Leuchtturm Perfect-album (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1454

MACHINESTEMPELS ´s-GRAVENHAGE, uitgebreide, sterk gespecialiseerde verzameling van ruim 155 poststukken 1907-1922 en knipsels op kartonnetjes met informatie, o.a. 9 poststukken met V.224 (diverse data w.o. eerste dag 2.IV), enkele buitenlandse stukken met vergelijkbare stempels, frankeringen, diverse stukken waarop PAX-zegels, etc. in propvol Leuchtturm Perfect-album (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1455

MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 800 poststukken vanaf 1913 en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, typen met golflijnen, proefstempel Rijswijk, vlaggen met postale wenken, tentoonstellingen, Blue Band, o.a. met vroegst en laatst bekende data (niet voor alle stempels) zoals V.226 van 13-4-1919, variëteiten zoals arabisch i.p.v. romeins maandcijfer (V.225), zeldzaamheden, ook als aankomststempel, enkele buitenlandse stukken met vergelijkbare stempels, talrijke prachtige firma-enveloppen, ook interessant voor tarieven en diverse thema´s, (enkel)frankeringen, censuur, etc. etc. rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, alles overzichtelijk opgeborgen in 3 propvolle Leuchtturm Perfect-albums (Image)

image Sale No: 648
Lot No:1456

MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ruim 980 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1926 tot 1941 bij de verschillende kantoren, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken (in hoofdzaak verhuiskaarten), censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 4 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Schitterend object en in deze omvang en volledigheid zelden aangeboden. Ex Vos 750 (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 648
Lot No:1457

MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ruim 830 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1927 bij de verschillende kantoren, daaronder ook de eerste drie vaste stok-vlag combinaties als grafische eenheid door ontwerper Willem Rozendaal, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken (in hoofdzaak verhuiskaarten), censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 4 propvolle Leuchtturm Perfect-albums (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 648
Lot No:1458

MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van bijna 1400 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1936 bij de verschillende kantoren en de diverse gebruiksjaren, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken (brief- en verhuiskaarten), veel uit de oorlogsjaren w.o. Deutsche Dienstpost Niederlande, censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 6 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Prachtkoop! (Image)