Records 1 to 25 of 397

Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422

Afghanistan
image Sale No: 422
Lot No:2120

AFGHANISTAN [1876-1935]. Vrijwel geheel ongebruikte verz. op albumbladen. (Image)

Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:2331

AFGHANISTAN [1960-2006]. Verz. van 150 postfrisse blocks zowel getand als ongetand in ringband. (Image)

Aland
image Sale No: 422
Lot No:1360

ALAND [1984-2009]. Postfrisse verz. in luxe Davo album. Tevens FDC's t/m 2008 in 3 albums en stockboek brugparen gebruikt t/m 2001. (Image)

Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST

image Sale No: 422
Lot No:1494

ALAND. Doos met postfrisse verz. 1984-1998 en gestempeld 1984-2003 in 2 albums, 7 jaarsets, w.bij 2004 en 2019 alsmede doubletten in insteekboek. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2627

ALAND [1984-2021]. Postfrisse collectie in insteekboek incl. blocks en postzegelboekjes. (Image)

Andorra
image Sale No: 422
Lot No:2132

ANDORRA (SPAANS EN FRANS) [1928-1935]. Verz. op albumbladen geheel ongebruikt, w.bij o.a. Frans Andorra nr. 1 t/m 23. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2494

ANDORRA (FRANS) [1931-2015]. Vrijwel geheel ongebruikte collectie en later overgaand in postfris in dik insteekboek. Tevens verz. Spaans Andorra tussen 1948 en 1987. (Image)

Angola
image Sale No: 422
Lot No:2582

ANGOLA [1948-2011]. Verz. postfrisse blocks vanaf nr. 1 in ringband. Totaal 135 stuks. (Image)

Argentinië
image Sale No: 422
Lot No:2354

ARGENTINIË [1935-2019]. Collectie blocks vanaf nr. 1 postfris incl. Yvert block nr. 5 in ringband. Totaal 160 stuks. (Image)

Aruba
image Sale No: 422
Lot No:1001

ARUBA [1986-2008]. Dubbele verz. zowel postfris als gestempeld in 2 luxe Davo albums. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1018

ARUBA [1986-2012]. Postfrisse verz. in Leuchtturm album incl. blocks. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1088

ARUBA. Postfrisse verz. tussen 1986 en 2015 incl. blocks/velletjes in album en op insteekkaarten. (Image)

Bermuda
image Sale No: 422
Lot No:2211

BERMUDA [1865-1922]. Verz. op 2 oude albumbladen met gebr./ongebruikt. (Image)

Bhutan
image Sale No: 422
Lot No:2375

BHUTAN [1964-2015]. Postfrisse collectie van 470 blocks zowel getand als ongetand in 2 ringbanden, w.bij veel motief. Mooie koop en weinig aangeboden! (Image)

Burundi
image Sale No: 422
Lot No:2374

BURUNDI [1963-2004]. Verz. van 275 postfrisse blocks zowel getand als ongetand in ringband. (Image)

Ceylon
image Sale No: 422
Lot No:2089

Ceylon. ½ Pence S.G. no. 16 and 17, very fine with good margins. Cat. value £ 775,-. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2181

CEYLON [1855-1922]. Collectie op oude albumbladen met gebruikt en ongebruikt, w.bij beter genoteerd. Mooie koop met flinke cat. waarde! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2185

CEYLON [1857-1899]. Klassieke collectie met gebruikt en ongebruikt op albumbladen. Mooie koop! (Image)

image Sale No: 422
Lot No:2488

CEYLON/SRI LANKA [1966-2019]. Postfrisse verz. blocks vanaf nr. 1 in ringband. Totaal 195 stuks. (Image)

Costa Rica
image Sale No: 422
Lot No:2358

COSTA RICA [1937-2017]. Verz. van 95 postfrisse blocks, w.bij o.a. Yvert nr. 13 in ringband. (Image)

Cuba
image Sale No: 422
Lot No:2360

CUBA [1940-2017]. Verz. blocks vanaf nr. 1 postfris incl. de betere in 2 ringbanden. Totaal ruim 300 stuks. (Image)

Curaçao
image Sale No: 422
Lot No:1049

CURAÇAO EN SURINAME. Verz. vanaf 1873 in 2 insteekboeken met gebr./ongebruikt. (Image)

Curaçao/Antillen
image Sale No: 422
Lot No:1040

CURAÇAO/ANTILLEN [1873-1989]. Verz. in Davo cristal album gebr./ongebruikt en later postfris. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1114

CURAÇAO/ANTILLEN [1889-2010]. Verz. in 4 luxe Davo albums gebr./ongebruikt en later postfris. (Image)

image Sale No: 422
Lot No:1161

CURAÇAO/ANTILLEN. Collectie tussen 1873 en 2006 in 5 Davo albums, w.bij flink deel dubbel aanwezig zowel ongebruikt en later overgaand in postfris als gebruikt. Bevat beter genoteerd materiaal alsmede velletjes en wat brugparen. Flinke cat. waarde! (Image)