Records 1 to 25 of 540

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

CURAÇAO
image Sale No: 648
Lot No:519

1A/9A, 2½ t/m 50 cent, Lt. 14 kl. g., ongebruikte prachtex. € 425 (Image)

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST

image Sale No: 648
Lot No:520

1E, 2½ cent groen, Kt. 11½ x 12, vrijwel prachtex. (inkt-notitie op az.), Zeldzaam zegel! € 2000 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:521

3E, 5 cent rood, Kt. 11½ x 12, gedecentreerd, onregelmatig getand, ov. ongebruikt prachtex. € 1500 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:525

9E, 50 cent donkerlila, Kt. 11½ x 12, ongebruikt prachtex. € 1250 (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 648
Lot No:527

12B, 2½ gulden olijfgeel en lila in compleet ongebruikt vel van 25 ex. € 1500 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:528

13/17, Cijfer 1 t/m 5 cent cpl. in postfrisse blokken van vier. € 900 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:529

18 + 18f, 25 cent op 30 cent grijs in horizontaal paar met zegel met dubbele opdruk, ongebruikt, iets verstevigd prachtex. € 272 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:530

18f, 25 cent op 30 cent grijs met dubbele opdruk, gebruikt prachtex. € 225 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:531

24f + 24, 2½ cent op 10 cent ultramarijn met dubbele opdruk in paar met normaal ex., iets verstevigd, gebruikt prachtpaar met bovenvelrand. € 190 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:532

24fa, 2½ cent op 10 cent ultramarijn met kopstaande opdruk, gebruikt prachtex op briefstukje. € 225 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:533

25, 2½ cent op 30 cent grijs, hulpzegel 1895, in ongebruikt prachtblok van vier. € 800 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:534

25f, 2½ cent op 30 cent grijs, met dubbele opdruk, ongebruikt prachtex. € 300 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:535

25f, 2½ cent op 30 cent grijs met dubbele opdruk, gebruikt prachtex. € 300 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:536

26/28, frankeerzegels overdrukt, postfrisse prachtex. Lastig serietje! € 275 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:537

29/34, Cijfer 1 t/m 7½ cent, postfrisse prachtex. € 600 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:538
Symbol:*/**

35/41, Koningin Wilhelmina 10 t/m 50 cent, De 22½ ct en de 50 ct zijn ongebruikt, de overige waarden postfris, prachtex. €775 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:539

44/70, Cijfer en Koningin Wilhelmina, ½ cent t/m 2½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 755 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:540

68D/70D, 50 ct, 1½ gld en 2½ gld Koningin Wilhelmina, Lt. 12½, postfrisse prachtex. met certificaat NKD (2018) € 580 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:541

70D, 2½ gulden karmijn, Lt. 12½, gebruikt prachtex. € 450 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:542

73a en 73d, in horizontale paren, resp. met Eldorado-watermerk en dubbele opdruk Haw, ongebruikte prachtex. € 275 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:543

74 en 74a, 5 cent op 12½ ct. blauw, type I en type II, postfrisse prachtex. € 265 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:545

75/81, Jubileum 5 cent t/m 5 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 725 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:546

81A, 5 gulden roodbruin, Lt. 11 x 11½, beh. een miniem vlekje, een ongebruikt prachtex. met certificaat Vleeming (2022) € 750 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:548

104/120, 300 Jaar Gezag, 1 cent t/m 2½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 700 (Image)

image Sale No: 648
Lot No:549

126/37, Koningin Wilhelmina met Sluier, 5 cent t/m 2½ gulden, cpl. postfrisse pracht ex. € 300 (Image)