1E, 2½ cent groen, Kt. 11½ x 12, vrijwel prachtex. (inkt-notitie op az.), Zeldzaam zegel! € 2000 (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No:521
3E, 5 cent rood, Kt. 11½ x 12, gedecentreerd, onregelmatig getand, ov. ongebruikt prachtex. € 1500 (Image)
Sale No: 648
Lot No:525
9E, 50 cent donkerlila, Kt. 11½ x 12, ongebruikt prachtex. € 1250 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 648
Lot No:527
12B, 2½ gulden olijfgeel en lila in compleet ongebruikt vel van 25 ex. € 1500 (Image)
Sale No: 648
Lot No:528
13/17, Cijfer 1 t/m 5 cent cpl. in postfrisse blokken van vier. € 900 (Image)
Sale No: 648
Lot No:529
18 + 18f, 25 cent op 30 cent grijs in horizontaal paar met zegel met dubbele opdruk, ongebruikt, iets verstevigd prachtex. € 272 (Image)
Sale No: 648
Lot No:530
18f, 25 cent op 30 cent grijs met dubbele opdruk, gebruikt prachtex. € 225 (Image)
Sale No: 648
Lot No:531
24f + 24, 2½ cent op 10 cent ultramarijn met dubbele opdruk in paar met normaal ex., iets verstevigd, gebruikt prachtpaar met bovenvelrand. € 190 (Image)
Sale No: 648
Lot No:532
24fa, 2½ cent op 10 cent ultramarijn met kopstaande opdruk, gebruikt prachtex op briefstukje. € 225 (Image)
Sale No: 648
Lot No:533
25, 2½ cent op 30 cent grijs, hulpzegel 1895, in ongebruikt prachtblok van vier. € 800 (Image)
Sale No: 648
Lot No:534
25f, 2½ cent op 30 cent grijs, met dubbele opdruk, ongebruikt prachtex. € 300 (Image)
Sale No: 648
Lot No:535
25f, 2½ cent op 30 cent grijs met dubbele opdruk, gebruikt prachtex. € 300 (Image)