Worldwide Stamps and Covers Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 640
Lot No:1750
ALBANIË 1913-2000, o/*/** verzameling met talloze variëteiten zoals, ongetand, kopstaande opdrukken etc. in een 6 Kabe ringbanden. Alhoewel bij de vroege uitgiften enige dubieuze opdrukken aanwezig, toch een prachtkoop met o.a. 67/75, 162/168, 171/198, 210/216 (veelal met keur "Richter"), 235/251 etc. (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 2,000.00
Closed..Oct-05-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 640
Lot No:1751
BELGIË 1849-1941, o/* mooie verzameling in Yvert band met div. goede series w.o. Helm, Mercier en Orval, tevens aardig "Back of the Book" en enkele poststukken
Opening EUR 740.00
Sale No: 640
Lot No:1752
BELGIË 1849-1979, o/*/** in 2 Leuchtturm albums met beter materiaal o.a. OBP. 150/62 gebr., 190/210 en 258/66 **, 272 A/K *, 363/74 *, en vanaf 1935 veelal postfris in meest nette kwaliteit. Mooie verzameling met hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1753
BELGIË 1980-2017, mooie vrijwel complete collectie in 3 Leuchtturm albums incl. boekjes en blokken. Zeer hoog nominaal deel! (Image)
Sale No: 640
Lot No:1754
BELGIË, omvangrijke partij blokken vanaf nr.1, vaak zowel gebruikt alsook ongebr. resp. postfris, div. meervoudig aanwezig, ook moderne blokken en siervellen en iets overig. Prachtkoop met zeer hoge waarde in 2 dikke insteekboeken (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 640
Lot No:1755
BELGISCH CONGO 1886-1960, o/* collectie met doubletten in insteekboek waarin div. aardige nrs., tevens Ruanda Urundi (Image)
Sale No: 640
Lot No:1756
BELGISCH CONGO o/* verzameling in insteekboek met div. aardige nrs. en series, tevens Ruanda-Urundi (Image)
Sale No: 640
Lot No:1757
BULGARIJE 1979-2011, o/*/** verzameling in 2 Schaubek albums, waarbij veel motief (Image)
Sale No: 640
Lot No:1758
DENEMARKEN 1851-1978, o/*/** in 3 Behrens albumpjes, wb. ook Groenland en Faroer, div. betere nrs. en series. Hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 640
Lot No:1759
DENEMARKEN, Cinderella's, collectie reclame-vignetten meest periode 1940-1950. Ruim 1000 stuks in insteekboek (Image)
Sale No: 640
Lot No:1760
DENEMARKEN, Lokaalpost wb. variëteiten zoals kopstaande opdrukken en 5 ongebr. postwaardestukken in insteekboekje (Image)
Sale No: 640
Lot No:1761
DENEMARKEN, Spoorzegels, verz. wb. enkele variëteiten, ongetande ex. en proeven in insteekboek (Image)
Sale No: 640
Lot No:1762
OUD DUITSE STATEN, collectie met diverse aardige nrs. in Leuchtturm album (Image)
Sale No: 640
Lot No:1763
OUD DUITSE STATEN, o/* in oud Erka album wb. div. aardige nrs. in doorgaanse nette kwalitiet. De cat.wrd.vlgs.inz. bedraagt ruim € 12.000 (Image)
Sale No: 640
Lot No:1771
DUITSE KOLONIËN, o/* verzameling van vrijwel alle gebieden, met betere nrs. in insteekboek (Image)
Sale No: 640
Lot No:1786
ENGELSE KOLONIËN, o/*/** mooie collectie Engelse Koloniën in Afrika in 15 insteekboeken, waarbij diverse gebieden heel aardig aanwezig. Ideaal om verder uit te bouwen, flinke cat. waarde! (Image)
Sold...EUR 3,600.00
Sold For 3600
Sale No: 640
Lot No:1787
ENGELSE KOLONIËN, o/* partij met doubletten in 2 insteekboeken meest Koloniën in Afrika, waarbij betere nrs. o.a. Falkland Dep., S.G. 26/40 (Image)
Sale No: 640
Lot No:1797
MOROCCO AGENCIES */** collectie in klemband met veel goede nrs. en series (Image)
Opening EUR 210.00
Sale No: 640
Lot No:1800
EUROPA, o/* partij met doubletten in insteekboek, waarbij betere nrs. (Image)
Sale No: 640
Lot No:1802
FINLAND 1860-1983, verz. o/*/** in Davo album wb. nrs.5/9, 27/34 met opdruk Specimen, 45/47, 60 (3), 161, Pak.1/13, vanaf ca. 1930 zo goed als compleet. Collectie in goede kwaliteit
Sale No: 640
Lot No:1820
FRANKRIJK en BELGIË, partij met doubletten in 2 insteekboeken, waarbij enkele zeer goede nrs. o.a. Frankrijk Yvert 148/155 en 242A (Image)
Sale No: 640
Lot No:1823
FRANSE KOLONIËN, MAROKKO 1891-1982, o/*/** goed gevulde verzameling met variëteiten zoals ongetand, en veel beter materiaal, Luchtpost, Port en 40 leuke poststukken in Yvert album (Image)
Sale No: 640
Lot No:1833
GRIEKENLAND 1861-1972, o/*/** goed gevulde verzameling met leuk ouder materiaal en aardig wat betere series. Enkele gebieden waaronder Kreta, het geheel in 2 banden. Een mooie koop met een hoge cat. wrd.! (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 640
Lot No:1834
GRIEKENLAND 1861-1990, mooie collectie in 2 Leuchtturm banden, met een leuke afd. Hermeskoppen en veel goede series w.o. Mi. 256/269, 270/279, 355/361, 367/368, 370, 427/436, 437/446, hoge cat.wrd!
Sale No: 640
Lot No:1835
GRIEKENLAND 1896-1988, o/*/** mooie verzameling in 5 Safe albums met talrijke goede en zeer goede nrs. en series w.o. 96/107, 118/122, 144/189, 210/226, 239/296, 304/317, 321/344, 352/354, 362/371, 427/446, 563/575, 578/581, 603/614 etc. het geheel mooi opgezet en opgefleurd met talrijke brieven waarbij Luchtpost en Censuur en veel leuke Mengfrankeringen. Prachtkoop! (Image)