1i-Pl.III-72. 5 Cent donkerblauw, mooi randstuk (mist miniem stukje van de linker bovenrand) met volle, originele gom en watermerklijn. € 600 (Image)
Closed..Apr-12-2018, 23:59:00 EST
Sale No: 639
Lot No:5
1q-Pl.VI-44. 5 Cent blauw op dik papier, prachtig gerand en met volle, originele gom. € 600 (Image)
Sale No: 639
Lot No:6
2, 10 Cent rood, postfris goed gerand vrijwel prachtex. met volle, originele gom zonder plakkerspoor, met origineel kringetje in het handgeschepte papier en linksboven in de rand, ver buiten zegelbeeld, dun plekje, overigens mooie zegel. € 2250 (Image)
Sale No: 639
Lot No:7
2i-Pl.V-97. 10 Cent rood, ongebruikt breed onderrandstuk, met originele, iets ingedroogde gom, en in de velrand watermerklijnen en een deel van de letter T. € 725 (Image)
Sale No: 639
Lot No:8
Symbol:*/**
2m-Pl.IV-43/44. 10 Cent karmijn, breed gerand luxe paar met volle, originele gom waarvan de rechter zegel postfris is en de linker zegel een miniem plakkerrestje heeft (met loep tegen scheerlicht zichtbaar), zeer fris van kleur. € 2825+ (Image)
Sale No: 639
Lot No:9
2n-Pl.VIII-60. 10 Cent karmijn, ongebruikt aan drie zijden zeer breed gerande zegel, fris van kleur, maar met nog nauwelijks een spoor van gom. € 425 (Image)
Ia-Pl.I-64. Prachtex. in diepdonkerblauw met volledige afst. Deventer A (Image)
Sale No: 639
Lot No:15
1a-Pl.I-68. Mooi gerande zegel in diepdonkerblauw met volledig Amsterdam A (Image)
Sale No: 639
Lot No:16
1a, 5 Cent plaat I in de eerste kleur, 13 losse zegels en 1 paar uit het linker onderkwadrant van een plaatreconstructie, posities 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61, 62, 63, 65, 66/67, 70, 73 en 74. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. € 2800 (Image)
Sale No: 639
Lot No:17
1a, 5 Cent plaat I in de eerste kleur, 13 losse zegels en 1 paar uit het rechter bovenkwadrant van een plaatreconstructie, posities 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 45 en 47/48. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit. € 2800 (Image)
Sale No: 639
Lot No:18
1b-Pl.I-55. Zeer breed gerand prachtig hoekstuk met keurige afst. Amsterdam A. Een plaatje! (Image)
Sale No: 639
Lot No:19
1b-Pl.I-65. Prachtig randstuk, beschaafd afgest. Gouda A (Image)
1b/c, 5 Cent plaat I, 14 losse zegels en 1 paar uit het rechter bovenkwadrant van een plaatreconstructie, posities 26, 27, 29, 30, 32, 33/34, 35, 37, 38, 39, 42, 45, 46, 47 en 48. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. € 970+ (Image)
Sale No: 639
Lot No:22
1b/c, 5 Cent plaat I, 14 losse zegels uit het linker onderkwadrant van een plaatreconstructie, posities 51, 52, 53, 54, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 69, 72, 73 en 74. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit. € 770+ (Image)
1d/f, 5 Cent plaat II, 17 losse zegels en 1 paar uit het rechter bovenkwadrant van een plaatreconstructie, posities 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 47, 43/48 en 50. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. € 1900 (Image)
Sale No: 639
Lot No:26
1d/f, 5 Cent plaat II, 17 losse zegels uit het rechter bovenkwadrant van een plaatreconstructie, posities 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41 (2x), 44, 45, 46, 47 en 50. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. € 1700 (Image)
Sale No: 639
Lot No:27
1d/f, 5 Cent plaat II, 14 losse zegels en 2 paren uit het linker onderkwadrant van een plaatreconstructie, posities 51, 53, 54, 56, 56/57, 58, 59, 61, 61/62, 67, 68, 69, 70, 71, 72 en 73. Uitsluitend prachtexemplaren in uitgezochte kwaliteit w.o. randstukken. € 1800 (Image)