Records 1 to 25 of 1189

Heritage Auctions Europe Sale: 69

ALAND / Åland

image Sale No: 69
Lot No:1100

Op een enkel zegel na geheel complete postfrisse verzameling Aland 1984-2005 in een luxe Davo-album met cassette. (Image)

Low Estimate € 80

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:1101

Verzameling Aland 1984-2003 in 2 Lindner T albums met cassette waarin alle zegels postfris aanwezig zijn maar ook diverse FDC's, maximumkaarten, automaatstroken en velletjes.

Low Estimate € 75

ALBANIA / Albanië

image Sale No: 69
Lot No:943

Albanië 1939-1944. Collectie postfris op albumbladen ( nr. 312*) inclusief Port 35-39** en Landespost (Deutschen Bezetzung) 1-21** w.b. wat opdruk varianten. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:1102

Meest ongebruikte verzameling/partij Albanië 1913-1980 in een insteekalbum. Cataloguswaarde volgens inzender € 3,523,-

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1103

Gestempelde (meest op brieven afgestempeld) verzameling Albanië in 2 albums tussen 1946-2008 waarbij veel ongetand - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 80

ANDORRA

Sale No: 69
Lot No:1104

Postfrisse voorraad jaren '60-'90 Spaans en Frans Andorra.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

ARUBA

Sale No: 69
Lot No:713

Complete postfrisse verzameling Aruba 1986-1997 in een luxe Davo album.

Low Estimate € 30

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:714

Postfrisse verzameling Aruba 1986-1995 in een Davo album met cassette.

Low Estimate € 30

AUSTRALIA / Suriname

image Sale No: 69
Lot No:715

Mooie overcomplete gestempelde collectie Suriname 1873-1959 in een Lindner album waarin oa. nr. 32a verschoven opdruk en 32aD, beide met certificaat Vleeming. Tevens zijn alle portzegels en Luchtpostzegels aanwezig. Zie de foto voor een goede impressie. (Image)

Low Estimate € 700

image Sale No: 69
Lot No:716

Prachtige merendeels ongebruikte ( maar ook beter postfris) collectie Suriname, in zeer overwegend mooie kwaliteit, op een enkel zegel na geheel compleet 1873-1979 wb. ook Luchtpost compleet aanwezig is en vrijwel alle Porten aanwezig zijn. Prachtkoop! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 450

Sold...EUR 950.00

image Sale No: 69
Lot No:717

Kwalitatief mooie merendeels postfrisse (of zoals gebruikelijk zonder gom) verzameling Suriname 1873-1975 in een Davo album met cassette wb. nr. 32a met certificaat Muis en diverse Luchtpost wb. de DO. X. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 450

AUSTRIA / Oostenrijk

Sale No: 69
Lot No:985

Oostenrijk 1935 / Michel nrs. 598-612 Luchtpost 5g t-m 10 Sh. enkel lage waardes miniem getint doch va. 25g alle postfris in pracht kwaliteit. 180,-

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 69
Lot No:1533

Oostenrijk 1850-1918 in Lindner ringband. Sterk gespecialiseerde collectie zeer overwegend gebruikt wb. types, tandingen (w.o. privé tanding), Krantenzegels (wb. 6ND/9ND*), stempels, papiersoorten, K.u.K. Feldpost, Levant en Lombardije-Venetië. Tevens 13 post(waarde)stukken. Bezichtiging aanbevolen. (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 69
Lot No:1534

Bosnië-Herzegowina 1906-1918 in klemband. Gespecialiseerde collectie gebruikt/ongebruikt (deels beiden aanwezig) wb. tandingen, ongetand, stempels, opdrukvarianten en wat proefdrukken.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No:1535

Verzameling Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo-albums met cassette, het oude gedeelte gestempeld en vanaf 1958 t/m 1999 compleet postfris aanwezig.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1536

Gestempelde verzameling Oostenrijk tussen 1922-2001 en vanaf 1933 vrijwel compleet aanwezig, inclusief alle series uit jaren '50 dus ook de Vogelserie uit 1950-1953 in 2 Zonnebloemalbums - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1537

Verzameling Oostenrijk tussen 1850-1991 in 6 Safe albums wb. veel gestempeld klassiek met doubletten, poststukken en goed jaren '50 postfris.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No:1538

Partij postfris Oostenrijk in 2 stockboeken wb. veel velletjes van 10, ook uit de € periode. Cataloguswaarde vlgs. inzender € 1.600,-

Low Estimate € 80

image Sale No: 69
Lot No:1539

Partij Oostenrijk*/**/gebruikt tot 2015 in 4 insteekalbums wb. ook veel ouder materiaal en portzegels. (Image)

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No:1540

Voorraad Oostenrijk wb. veel gestempeld klassiek materiaal in een insteekalbum. Tevens een plastic hoes met postfris VN Wenen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:1541

Merendeels postfrisse verzameling Oostenrijk op Leuchtturm albumbladen tussen 1945-1998 wb. ook enkele brieven.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:1542

2 Mappen oud Oostenrijk op bladen wb. Lombardije-Venetië, Bosnië-Herzegowina, Roemenië etc. wb. div. stempels en tandingen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:1544

2 albums Oostenrijk wb. startverzameling postfris/(on)gebruikt 1945-1976 en postfrisse verzameling 1974-1989 (postfris compleet) wb. tevens deels gebruikte zegels aanwezig in Lindner-T album.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:1545

Vrijwel complete postfrisse verzameling Oostenrijk waarbij ook enkele minisheets tussen 1966-2000 in 2 insteekalbums.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No:1546

Partij Oostenrijk in 3 insteekalbums vanaf 1850 tot de jaren '90. Veel zegels.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25