voorraad */** w.b. veel betere ex. en series (o.a. nrs. 21, 21a met certificaat Bond 1997, 32a, 58a-59a, Kroontjesopdrukken, Jubileum 1923, Do.X, LP18 (2x waarvan één met hoekvelrand), P15III (2x) met certificaten Bond 1977, P16III met certificaat Bond 1977 etc.) in insteekboek
Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No:1977
collectie 1873-1975 gestempeld, vanaf 1909 meest */** met beter materiaal w.b. emissie 1873 gespecialiseerd op tanding, Kroontjesopdrukken, Jubileum 1923, Do.X, LP18, Porten etc. in Davo album
Sale No: 250
Lot No:1978
gestempeld en */** vanaf 1873 w.b. stempels, variëteiten, grotere eenheden etc. in insteekboek
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No:1979
1873-1947 gestempeld w.b. iets specialisatie, tandingen en beter port (o.a. P5II, P3IV, P5IV, P3fa alle met certificaten Vleeming 2016, P16I met attest Vleeming 2018, P15III (2x) en P16II met certificaten Bond) in insteekboek
Sale No: 250
Lot No:1980
collectie 1873-1975 gestempeld met beter materiaal w.b. emissie 1873 gespecialiseerd op tanding, keerdrukparen hulpuitgifte 1909, kroontjesopdrukken, Do. X etc. in KaBe klemband
Sale No: 250
Lot No:1981
collectie 1873-2013 (*)/*/** w.b. betere series (jaren 1976-1992 ontbrekend) in Davo album en map
Sale No: 250
Lot No:1982
collectie 1873-1975 */** en collectie Republiek 1975-2007 ** in 3 Davo albums
Sale No: 250
Lot No:1983
en Curaçao collectie postwaardestukken (ca. 250 ex.) gebruikt en ongebruikt w.b. iets bestemmingen in ringband
Sale No: 250
Lot No:1984
, Curaçao, Indië cijferserie 1912-1915 engros in vellen en veldelen **, cat.w. 3558 in insteekboek
Sale No: 250
Lot No:1986
voorraad gestempeld en */** w.b. blokken van 4 etc. in 2 insteekboeken en album
Sale No: 250
Lot No:2068
voorraad 1873-1958 */** w.b. betere ex. en series o.a. emissie 1873 gespecialiseerd op tanding, variëteiten (115f, 213f, LP24fa, spiegeldruk op LP28), Jubileum 1923, port gespecialiseerd etc. op insteekbladen
Sale No: 250
Lot No:2069
port, op typen en plaatfouten gespecialiseerde collectie met vele betere ex. op albumbladen
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No:2071
fiscaalzegels w.b. ouder materiaal, (plak)zegels, documenten etc.
Sale No: 250
Lot No:2155
32 ongetande kleurproeven emissies 1873-1892 op 2 insteekkaartjes
Sale No: 250
Lot No:2263
, Nederlandse-Antillen en Nieuw-Guinea fdc's vanaf E2 in 4 albums
Sale No: 250
Lot No:2830
Omslag Amsterdam-Paramaribo 30.10.1856 met aankomststempel 26.11.1856 en rood NEDERLAND OVER SOUTHAMPTON (op verzoek afzender), zeeport 65 cent, incoming mail in deze periode is zeldzaam (Image 1)(Image 2)
Sale No: 250
Lot No:2831
Briefkaart 5 cent Willem III met 2½ cent (zeetarief) met kleinrond AMST:-HELDER D 17 dec 84 en route SURINAME OVER St NAZAIRE en briefkaart 5+5 cent uit Den Helder 6 mrt 86, route NED.W.INDIE/ STOOMSCHEPEN/ RECHTSTREEKS en retour gestuurd, 22/4 1886 met puntstempel 204 op indruk, beide naar Paramaribo, pracht en vrijwel pracht ex. (Image 1)(Image 2)
Vrij Nederland 7½ cent, 15 cent en 1 gulden, ongetand in gekozen kleuren in veldelen van 30 stuks met velranden, pracht ex., (1 gulden in velrand bruine vlekjes), afkomstig Kolff archief (in Proevencatalgogus niet vermeld)
Closed..Sep-17-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No:2839
Symbol:Cat No:213f
Hulpuitgifte 7½ op 10 cent roodoranje met variëteit dubbele opdruk waarvan één kopstaand, gesigneerd Berghuijs en gom tropisch (zoals gebruikelijk), cat.w. 300 (Image 1)(Image 2)