Worldwide Stamps and Covers SWITZERLAND / Zwitserland
Sale No: 69
Lot No:941
Blok 5 - gebruikt blok Pro Patria 1940 op aangetekend couvert Dagmersellen (Luzern) 1.VIII.40 verzondern naar Amsterdam, met censuur OKW, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 50
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No:996
Partij Zwitserland frankeergeldig wb. boekjes en minisheets.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No:997
Zwitserland postfris op albumbladen 2003-2007 wb. ook diverse postzegelboekjes en minisheets.
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No:998
Michel 7II gebruikt met befund J.C. Marchand 2003 (Zu. 17 II, T.3 C1 LO) echt, farbfrisch voll bis breitrandig erhalten. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No:999
Geneve nr. 1 in paartje op brief, zonder garantie.
Zeer mooie op hoofdnummers op een enkel zegel na complete gestempelde collectie Zwitserland 1854-2016 in 2 Schaubek-albums inclusief alle blokjes. Prachtkoop in mooie kwaliteit met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 750
Sale No: 69
Lot No:1667
Kwalitatief mooie en zeer gespecialiseerde uitgebreide gestempelde collectie Zwitserland tussen 1850-2008 met heel veel beter materiaal in 7 Davo-albums waarin op Type, Tanding en Kleur verzameld is maar er zijn ook Poststukken, Postwaardestukken, Luchtpostbrieven en Ansichtkaarten aanwezig. Tevens is er veel beter back of the book aanwezig. Prachtkoop!
Low Estimate € 750
Sale No: 69
Lot No:1668
Merendeels postfrisse verzameling Zwitserland in 3 Davo-albums met cassette tussen 1945-2008 en vanaf 1948 op hoofnummers compleet waarbij ook diverse minisheets, keerdrukken en Luchtpost aanwezig zijn.
Low Estimate € 450
Sale No: 69
Lot No:1669
Zeer uitgebreide en zeer goed gevulde verzameling Zwitserland 1850-1972*/** en gestempeld wb. heel veel betere series, blokjes, combinaties en back of the book, helaas hier en daar stevig ingeplakt doch niettemin een zeer mooie koop met een hoge cataloguswaarde.
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No:1670
Verzameling Zwitserland*/**/gestempeld tussen 1850-2002 in 2 Davo-albums, na 1965 vrijwel geheel compleet t/m 2002, wb. blokjes, minisheets, iets poststukken en back of the book.
Low Estimate € 300
Sale No: 69
Lot No:1671
Zwitserland 1862-1999 in 2 albums. Collectie postfris(on)gebruikt met gebruikt/ongebruikt tot 1960 en nadien veel postfris.
Low Estimate € 300
Sale No: 69
Lot No:1672
Mooie verzameling Zwitserland en VN Geneve*/**/gebruikt in 3 Davo-albums tussen 1850-1999. Vanaf 1937 t/m 1999 op een enkel zegel na geheel postfris aanwezig in prima kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 69
Lot No:1673
Verzameling Zwitserland in 2 Davo-albums met cassette vanaf 1867 en vanaf 1970 compleet postfris t/m 2014. (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 69
Lot No:1674
Partij Zwitserland*/**/gestempeld in een dik insteekalbum t/m 1998 wb. klassiek gestempeld en een flink deel frankeergeldig. Tevens iets VN. Geneve. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No:1675
Zwitserland 1945-1983 in Davo-album. Collectie zeer overwegend postfris incl. blokken, Dienst en V.N.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No:1676
Zwitserland 1960-1989 collectie postfris (met wat doubletten) in insteekboek. Vrijwel compleet.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No:1677
Voorraadboek Zwitserland postfris/(on)gebruikt ca. 1860-2000 met veel doubletten, doch ook div. beter genoteerd en heel aardig frankeergeldig.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No:1678
Zwitserland 1851-1944 in Davo-album. Collectie gebruikt met wat klassieke herdrukken en va. 1854 goed gevuld wb. tevens aardig luchtpost en port.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sale No: 69
Lot No:1679
Meest postfrisse verzameling Zwitserland, (deels dubbel) tussen 1973-1988.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No:1680
Zwitserland 1850-2001 in 2 Davo-albums. Collectie overwegend gebruikt en goed gevuld (doch zonder topnummers) wb. tevens div. Port en Dienst.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No:1681
Verzameling Zwitserland in een Davo-album met cassette, vrijwel compleet */** vanaf 1960 t/m 1989.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No:1682
Partij Zwitserland*/**/gestempeld tussen 1849-2009 in 4 insteekboeken wb. ook back of the book.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No:1683
Collectie Zwitserland*/**/gestempeld in een Safe album met doubletten tussen 1852-1960 waarin veel klassiek materiaal.