Records 1 to 11 of 11

Heritage Auctions Europe Sale: 69

SPAIN / Spanje

Sale No: 69
Lot No:1585

Spanje 1850-1975 in 3 Davo-albums (randen deels aangevreten door termieten). Collectie (on)gebruikt/postfris met veel beter klassiek div. goed genoteerd en betere luchtpost en va. 1957 vrijwel alles postfris. Zeer hoge cat. waarde!

Low Estimate € 300

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:1589

Vrijwel complete postfrisse verzameling Spanje 1961-1995 in 4 Safe albums met cassette.

Low Estimate € 80

image Sale No: 69
Lot No:1590

3 insteekboeken doubletten/nieuwtjes gebruikt en/of postfris uit 1993-2002. (Image)

Low Estimate € 70

Sale No: 69
Lot No:1591

Verzameling Spanje tussen 1970-2019 met thema Sport wb. proeven en zwartdrukken - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No:1593

Spanje 1930-2013. 2 voorraadboeken gebruikt en iets postfris.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:1594

Meest gestempelde zeer goed gevulde partij Spanje in 2 dikke insteekboeken vanaf klassiek tot in de euro periode.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No:1597

Postfrisse verzameling Spanje en Spaans Andorra 1978-1989 in een Davo-album.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No:1598

Gestempelde verzameling Spanje met klassiek materiaal in een insteekalbum en een Davo-album.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 69
Lot No:2219

Voorraad Spanje en Spaanse Koloniën*/**/gebruikt in 8 insteekalbums tussen 1852-1998.

Low Estimate € 100

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No:2220

Doos Spaanse emissie gegevens (zonder zegels) en FDC album met ruim 35 filatelistische covers ca. 1952.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Sold For 5
Sale No: 69
Lot No:2779

Verhuisdoos postfris Spanje 1958-1993 in 8 speciale albums en insteekboekje. Tevens Edifil 1994.

Low Estimate € 150