Records 1 to 11 of 11

Heritage Auctions Europe Sale: 61

SPAIN / Spanje

image Sale No: 61
Lot No:578

41 (Mi.) / 49 (Edi.) - ongebruikt zonder gom, 1 Real blauw 1855 op wit papier in blok van 12 stuks, zonder watermerk, cert. F. Graus AIEP (rechter 2 rijen zegels met vert. vouw, verder zoder gebreken), schaarse eenheid (Image)

Low Estimate € 70

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

image Sale No: 61
Lot No:579

48 (Mi.) / 56 (Edi.) - gebruikte 2 Reales lila 1860 in goed gerand blok van 9, 1 miniem dun plekje in rand, cert. F. Graus AIEP, pr.ex., schaarse eenheid (Image)

Low Estimate € 70

image Sale No: 61
Lot No:581

54 (Mi.) / 62 (Edi.) - ongebruikte 2 Reales groen 1862 in goed gerand blok van 4, gom deels iets vergeeld, dun plekje tussen bovenste 2 zegels, cert. F. Graus AIEP (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 61
Lot No:1052

Spanje 1960-1978. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Schaubek klembanden.

Low Estimate € 80

Sale No: 61
Lot No:1053

Spanje 1960-1995 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt matig gevuld doch periode 1977 t/m 1995 vrijwel compleet postfris aanwezig. Tevens wat ouder materiaal.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No:1054

Partij Spanje hoofdzakelijk gebruikt in ordner wb. Klassiek en enkele FDC's

Low Estimate € 20

Sale No: 61
Lot No:1370

Spaanse Burgeroorlog. Partij zegels, vignetten, blokken, velletjes postfris/(on)gebruikt in 5 insteekboeken gesorteerd alsmede collectie op albumbladen en FDC album poststukken. Zeer interessante koop!!

Low Estimate € 450

Sale No: 61
Lot No:1371

Doos Spanje postfris/(on)gebruikt in 6 insteekboeken wb. veel klassiek en oud (deels in kleine aantallen), poststukken en kolonienen/gebieden** jaren 60 alsmede nog niet gesorteerde 'nieuwtjes in zakjes en enveloppen.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No:1372

Spanje 1958-1992. Doos met 2 insteekboeken en map postfris Spanje incl. blokken en overwegend in prachtkwaliteit.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 61
Lot No:1373

Doosje postfrisse nieuwtjes Spanje uit 1997-2006 op ruim 100 zwarte kaartjes. Hoge kostprijs!

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No:1688

Verzameling, partij Spanje */**/gebruikt 1850/1977 en iets Ghana in 11 banden en een omslag waarbij veel ouder materiaal. Leuke koop!

Low Estimate € 100