Records 1 to 9 of 9

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

ROLTANDING

image Sale No: 643
Lot No:470

R1/18, tweezijdige roltanding zonder watermerk, cpl. postfrisse prachtserie met cert. Vleeming (2012) € 1615 (Image)

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

image Sale No: 643
Lot No:472

R19/31, 2 t/m 40 cent, cpl. postfrisse prachtex. € 440 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:474

R32b, 7½ CENT 'DRIEGAATSROLTANDING', POSTFRIS PRACHTSTUK MET CERTIFICAAT VLEEMING (2012) € 11.000 (Image)

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 5,000.00

Sold For 5000

image Sale No: 643
Lot No:475

R32b, 7½ cent 'Driegaatsroltanding', ongebruikt prachtex. met cert. Muis (2003) € 5000 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:477

R32b, 7½ cent 'Driegaatsroltanding', prachtex. gebruikt met KB-stempel 'Amsterdam 39-3.II.6N 19' en cert. Vleeming (2010) € 4500 (Image)

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

image Sale No: 643
Lot No:478

R32, 7½ cent 'Driegaatsroltanding' gebruikt, links enigszins stompe tanding, ov. zeer fraai ex. met cert. Moeijes (1995) € 4500 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:479

R33/56, vierzijdige roltanding ½ t/m 60 cent in gebruikte blokken van vier, prachtex. € 1226 (Image)

image Sale No: 643
Lot No:481

R51b, 25 cent olijfgroen in blok van vier, waarin bovenste ex. R51a, postfris prachtex. € 700 (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 643
Lot No:482

R53c, 30 cent donkerlila, blok van vier met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal, gebruikt prachtex. € 850 + (Image)