van Dieten Stamp Auctions Sale: 643
POSTZEGEL- EN AUTOMAATBOEKJES
Sale No: 643
Lot No:483
PZ1, compleet boekje met 4 x 6 zegels 1 cent rood nr.51, kaftkleur rood, postfris, zeer fris, luxe ex., Zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3250 (Image)
Sold...EUR 3,000.00
Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST
Sold For 3000
Sale No: 643
Lot No:484
PZ3, compleet boekje met 4 x 6 zegels 1½ cent donkerblauw nr.53, kaftkleur blauw, iets smoezelig en licht verkleurd, ov. postfris prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 643
Lot No:485
PZ4, compleet boekje met 4 x 6 zegels 2 cent bruin nr.54, kaftkleur geel, nietjes roestig, overigens prachtex. Zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 2350 (Image)
Sale No: 643
Lot No:486
PZ6, compleet boekje met 4 x 6 zegels 3 cent olijfgroen nr.57, kaftkleur olijfgroen, nietje iets roestig, ov. prachtex. Zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 643
Lot No:487
PZ7, compleet boekje met 4 x 6 zegels 5 cent rood nr.60, kaftkleur roze, nietje niet origineel, ov. prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)
Sale No: 643
Lot No:489
PZ10, compleet boekje met 4 x 6 zegels 12½ cent blauw nr.63, prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 2200 (Image)
Sale No: 643
Lot No:492
PZ18, compleet boekje met 4 x 6 zegels 10 cent rood nr.153, kaftkleur rood. Zeldzaam prachtboekje met cert. Vleeming (2018) € 2500 (Image)
Sale No: 643
Lot No:493
PZ19, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.155, kaftkleur blauw, zeldzaam prachtex. met cert. Vleeming (2018) € 3000 (Image)
Sale No: 643
Lot No:494
PZ20, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.144, 145, 149 en 153, kaftkleur wit, zeldzaam postfris prachtboekje met cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)
Sale No: 643
Lot No:495
PZ21a, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.171, kaftkleur blauw, postfris prachtex. € 625 (Image)
Sale No: 643
Lot No:496
PZ23b, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.175B en tekst "Post Vroegtijdig....", kaftkleur room, postfris luxe ex.! € 600 (Image)
Sale No: 643
Lot No:497
PZ31, compleet boekje met 1 x 6 zegels nrs. 170, 171, 177 en 180, kaftkleur room, postfris prachtex. € 550 (Image)
Sale No: 643
Lot No:498
PZ36, compleet boekje met 1 x 6 zegels nrs. 172, 174, 357 en 358, kaftkleur room, postfris prachtex. € 275 (Image)
Sale No: 643
Lot No:499
PZ37, compleet boekje met 1 x 6 zegels nrs. 172, 379, 332 en 334, postfris prachtboekje € 300 (Image)
Sale No: 643
Lot No:500
PZ39-L, compleet boekje met 203/07 in blokken van vier, kaftkleur grijs, links gehecht, postfris prachtex. € 800 (Image)
Sale No: 643
Lot No:501
PZ39-R, compleet boekje met 203/07 in blokken van vier, kaftkleur grijs, rechts gehecht, postfris prachtex. € 800 (Image)
Sale No: 643
Lot No:502
PZ42-R, compleet boekje met 2 x 10 zegels nr.206, kaftkleur grijs, rechts gehecht, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2018) € 3250 (Image)
Sale No: 643
Lot No:504
PZ43a en 43b, twee complete boekjes elk met 4 x 6 zegels nr.332, kaftkleur room, met de verschillende kaftteksten, postfrisse prachtex. € 420 (Image)
Sale No: 643
Lot No:505
PZ45, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.336, postfris luxe boekje! € 400 (Image)
Sale No: 643
Lot No:506
PZ46, compleet boekje Zomer 1940 met blok van vier nr.353, kaftkleur wit, iets smoezelig, ov. prachtex. € 800 (Image)
Sale No: 643
Lot No:509
PZ55, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.520, kaftkleur room, postfris prachtex. € 500 (Image)
Sale No: 643
Lot No:511
PB2Mx, fl.1,- boekje met beeldversnijding type C, prachtex. € 650 (Image)
Sale No: 643
Lot No:512
PB6a, met telblok met beeldversnijding type C, kaft beschreven, ov. prachtex. € 500 (Image)
Sale No: 643
Lot No:513
PB9b, met baanversnijding type B, postfris prachtex. € 675 (Image)
Sale No: 643
Lot No:514
PB9b, met beeldversnijding type C, postfris prachtex. € 575 (Image)